De vraag is niet of ie 'm verstuurd heeft, maar wat hij op het briefje moet invullen:quote:Op zaterdag 16 september 2006 00:40 schreef klipper het volgende:
Dus heb je dat briefjenu welof niet verstuurd.
			
			
			
			Mijn ervaring met het UWV is dat je niets via de telefoon moet doen, maar je hele zooi mee moet nemen, naar je intakemeneer moet gaan, en aan hem je vraag moet stellen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 00:55 schreef Berkery het volgende:
De vraag is niet of ie 'm verstuurd heeft, maar wat hij op het briefje moet invullen:
			
			
			
			Hmm nou: er is een dossier dat in de kast staat (met daarin het aanvraagformulier waarop staat per wanneer hij weer aan het werk is) en er is een werkbriefje dat betaald wordt zonder dossier (anders is het 200x een dossier pakken zeg maar en dat is geen doen). Dus staan er geen sollicitaties op en staat er niet op dat hij in de periode waarover het werkbriefje gaat, hervat is, dan gaat het werkbriefje terug zonder dattie betaald wordt (of hij wordt betaald met een maatregel van 16 weken x 20%quote:De verwarring is waarschijnlijk ontstaan doordat het over meerdere loketten gaat: Het loket waar bepaald wordt of je recht hebt op een uitkering, en een loket waar je je briefjes naartoe stuurt en geld mag vangen. Deze twee communiceren wel eens langs elkaar heen, heb ik ook mogen ervaren, in dit geval wel erg extreem.
			
			
			
			Een helpdesk van een bedrijf helpt wel? Hmm.. Nou ja, anyway, de intakemeneer is van het CWI en die heeft er ook niet altijd kaas van gegeten. Zodra je dossier bij UWV is kun je daar inderdaad langskomen.quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:00 schreef gronk het volgende:
[..]
Mijn ervaring met het UWV is dat je niets via de telefoon moet doen, maar je hele zooi mee moet nemen, naar je intakemeneer moet gaan, en aan hem je vraag moet stellen.
Speciaal voor TS: HET UWV IS GEEN BEDRIJF! DE HELPDESK HELPT NIET!
			
			
			
			Da's waar, maar dat geldt voor meer bedrijven/instanties. Die callcentres/helpdesks zijn bedoeld om te voorkomen dat iemand met verstand van zaken in contact komt met een klant. Daar zijn ze meestal te duur voor.quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:00 schreef gronk het volgende:
[..]
Mijn ervaring met het UWV is dat je niets via de telefoon moet doen, maar je hele zooi mee moet nemen, naar je intakemeneer moet gaan, en aan hem je vraag moet stellen.
Speciaal voor TS: HET UWV IS GEEN BEDRIJF! DE HELPDESK HELPT NIET!
			
			
			
			Of even bij twee uitzendbureau's langsrennen en zich in laten schrijven, óf de gouden gids pakken en twee supermarkten bellen, djiez..quote:Op zaterdag 16 september 2006 00:55 schreef gronk het volgende:
[..]
Ja, dat snap ik ook niet. Volgens mij loopt TS zich nou al een halve week op te vreten over het UWV. En zometeen gaat-ie nog bezwaarbrieven schrijven ook. Kost 'm ook wel een paar avonden. Had-ie beter twee weken een of ander lullig baantje kunnen nemen.
			
			
			
			Ja, maar dan moet je 't spelletje spelen volgens de regels van het UWV, en dat kan/wil de TS dus niet...quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:04 schreef Gizlijntje het volgende:
[..]
Of even bij twee uitzendbureau's langsrennen en zich in laten schrijven, óf de gouden gids pakken en twee supermarkten bellen, djiez..
			
			
			
			
			
			
			
			Neu, ook niet echt.quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:01 schreef Gizlijntje het volgende:
Een helpdesk van een bedrijf helpt wel?
Soms, heel soms, heb je mazzel. Dan zit er zo'n oude knakker die dit soort gevallen al vaker heeft gezien en die zet dingen dan met een telefoontje recht. Dat zijn de momenten waarop je bijna in iets supernatuurlijks gaat geloven.quote:Hmm.. Nou ja, anyway, de intakemeneer is van het CWI en die heeft er ook niet altijd kaas van gegeten. Zodra je dossier bij UWV is kun je daar inderdaad langskomen.
			
			
			
			TS heeft eigenlijk z'n roeping gemist en had ambtenaar willen worden. Maar ja, de plekken voor Rijkstrainee's zijn allemaal al vergeven...quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:08 schreef klipper het volgende:
Maar zijn urenbriefje over de eerste twee weken klopte dus wat zeurt ie nou of wilt hij toch langer dan 2 weken uitkering hebben.
en ook voor die eerste 2 weken had ie toch zijn sollicitatiebrieven moeten schrijven.
Maarja vroeg opstaan he.
			
			
			
			Heb je de OP wel gelezen?quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:08 schreef klipper het volgende:
Maar zijn urenbriefje over de eerste twee weken klopte dus wat zeurt ie nou of wilt hij toch langer dan 2 weken uitkering hebben.
en ook voor die eerste 2 weken had ie toch zijn sollicitatiebrieven moeten schrijven.
Maarja vroeg opstaan he.
			
			
			
			Hoeft ook niet natuurlijk. Maar ja.. dat kan dan wel tot wat teleurstellingen leiden, dat snap ik best.quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:06 schreef gronk het volgende:
[..]
Ja, maar dan moet je 't spelletje spelen volgens de regels van het UWV, en dat kan/wil de TS dus niet...
			
			
			
			Haha ja, het is treurig maar inderdaad, je moet het geluk hebben iemand tegen te komen die ondanks de organisatie waarvoor hij werkt, toch iets voor je kan doenquote:Op zaterdag 16 september 2006 01:10 schreef gronk het volgende:
[..]
Neu, ook niet echt.Maar je hebt wel leukere muziekjes als je in de wacht staat voor zoveel euro per minuut.
[..]
Soms, heel soms, heb je mazzel. Dan zit er zo'n oude knakker die dit soort gevallen al vaker heeft gezien en die zet dingen dan met een telefoontje recht. Dat zijn de momenten waarop je bijna in iets supernatuurlijks gaat geloven.
			
			
			
			Ja en?quote:
			
			
			
			quote:Op zaterdag 16 september 2006 00:36 schreef gronk het volgende:
Ik zal even de tekst voor TS invullen: 'jamaar ik heb zoveel jaar WW-premie betaald en daarom heb ik nu het RECHT om er iets voor terug te zien en een maand op m'n ballen te liggen blablabla, en ik ben zo zielig want ik moest 4 cd's kopen van m'n laatste geld etcetera.'
Overigens, toen ik viereneenhalf jaar geleden begon in m'n huidige baan had ik ook anderhalve maand 'wachttijd' voor ik aan de slag kon. Op zich wel handig, want ik moest nog 'even' een kamer en een verhuizing regelen van nijmegen naar den haag. Heb die tijd maar gevuld door te vragen of IKEA nog gepromoveerde callcentermedewerkers nodig had
Als je gaat trollen, wel een beetje consequent blijven hèquote:Op zaterdag 16 september 2006 00:55 schreef gronk het volgende:
Had-ie beter twee weken een of ander lullig baantje kunnen nemen.
			
			
			
			Ja zeg, ik ben geen ambtenaarquote:Op zaterdag 16 september 2006 01:33 schreef r_one het volgende:
Als je gaat trollen, wel een beetje consequent blijven hè
![]()
			
			
			
			quote:Op zaterdag 16 september 2006 01:08 schreef klipper het volgende:
Maarja vroeg opstaan he.
quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Omdat het ook niet zo is. Vanaf de dag dat je -volledig- begint met je nieuwe baan hoef je niet meer te solliciteren. Dan heb je namelijk ook geen uitkering meer (tenzij je nieuwe baan voor minder uren is en je een gedeelte van je uitkering houdt). Lijkt op een misverstand/miscommunicatie oid dus.quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:37 schreef peaceman het volgende:
TS gaat niet meer reageren op mensen die door blijven zeuren over die 2 weken, anders blijf ik het hele topic uitleggen dat het juist over die 4 weken gaat. Iemand die de OP niet wil lezen of andere dingen wil lezen dan die er staan, moet dat vooral zelf weten. Tenslotte zitten er een paar lui bij die enkel dit topic komen verzieken door een beetje te trollen. Jammer dat sommige mensen zo zijn.
Nog even dit: Ik heb mij aan de regels gehouden, maar werd in verwarring gebracht door de absurditeit dat ik had moeten blijven solliciteren tijdens mijn nieuwe baan. Daar gaat het om. Voor alsnog heb ik nog niemand gehoord die dat kan bevestigen.
			
			
			
			Het 2e werkbriefje liep van 14 aug tot 10 september dacht ik.. Vanaf 14 augustus heb ik gelukkig weer werk (36 uur) en op het 1e werkbriefje had ik dat al vermeld.quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:45 schreef Gizlijntje het volgende:
[..]
Omdat het ook niet zo is. Vanaf de dag dat je -volledig- begint met je nieuwe baan hoef je niet meer te solliciteren. Dan heb je namelijk ook geen uitkering meer (tenzij je nieuwe baan voor minder uren is en je een gedeelte van je uitkering houdt). Lijkt op een misverstand/miscommunicatie oid dus.
Nou, details dan: van wanneer tot wanneer liep het werkbriefje en vanaf wanneer heb je nieuw werk?
			
			
			
			Je gelooft toch zeker zelf niet dat ze je gaan korten op je uitkering omdat je geen sollicitaties ingestuurd heb?quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:37 schreef peaceman het volgende:
TS gaat niet meer reageren op mensen die door blijven zeuren over die 2 weken, anders blijf ik het hele topic uitleggen dat het juist over die 4 weken gaat. Iemand die de OP niet wil lezen of andere dingen wil lezen dan die er staan, moet dat vooral zelf weten. Tenslotte zitten er een paar lui bij die enkel dit topic komen verzieken door een beetje te trollen. Jammer dat sommige mensen zo zijn.
Nog even dit: Ik heb mij aan de regels gehouden, maar werd in verwarring gebracht door de absurditeit dat ik had moeten blijven solliciteren tijdens mijn nieuwe baan. Daar gaat het om. Voor alsnog heb ik nog niemand gehoord die dat kan bevestigen.
			
			
			
			Als men logisch nadenkt niet nee.quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:52 schreef klipper het volgende:
[..]
Je gelooft toch zeker zelf niet dat ze je gaan korten op je uitkering omdat je geen sollicitaties ingestuurd heb?
En helemaal niet met terugwerkende kracht.
maar dat zegt men dus wel. Als er dan gezegd wordt dat ik 2 personen aan de lijn heb gehad die er niks van weten, lijkt me dat niet echt goed voor het UWV en al helemaal niet voor de klant.quote:Dat er zo'n dombo bij het uwv werkt wil nog niet zeggen dat hij of zij gelijk heeft.
Tuurlijk is het absurd dat je moet blijven solliciteren terwijl je een baan heb, dus dit word dan ook redelijkerwijs niet verwacht.
Tuurlijk heb ik dat ook bedacht, maar je weet het nooit.. het is wel overheid....quote:En als zo'n dombo dat wel wilt, nou laat ze je dan korten.
Vervolgens dien je een klacht in en laat het desnoods voorkomen, het zou echt niet de eerste en zeer zeker niet de laatste keer zijn dat ze op hun vingers getikt worden.
Maar dit had je zelf ook kunnen bedenken.
			
			
			
			De rechter beslist in dit geval gelukkig onafhankelijk van de overheid.quote:Op zaterdag 16 september 2006 09:59 schreef peaceman het volgende:
Tuurlijk heb ik dat ook bedacht, maar je weet het nooit.. het is wel overheid....
			
			
			
			Ja dat eerste werkbriefje zit in het dossier, daar wordt niet meer naar gekeken. Maar je hoeft echt niet te solliciteren vanaf 14 augustus hoor. Ik denk dat het met uitzendkrachten bemenste callcenter hier het probleem isquote:Op zaterdag 16 september 2006 09:51 schreef peaceman het volgende:
[..]
Het 2e werkbriefje liep van 14 aug tot 10 september dacht ik.. Vanaf 14 augustus heb ik gelukkig weer werk (36 uur) en op het 1e werkbriefje had ik dat al vermeld.
Als het idd miscummunicatie is, blijft het vreemd dat ik tot 2 keer toe het ( van 2 verschillende personen) antwoord kreeg dat ik wel in die periode had moeten solliciteren. Enfin we wachten rustig af wat de reactie is van het UWV.
| 
 | 
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |