De snelheid maakt helemaal niets uit. Het probleem is de richting.quote:Op zondag 10 september 2006 18:45 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Oh jee wat een drama. Het is weer tijd voor emo-internet. Maar ff serieus zo een vaart liep het niet, loopt het niet en zal het nooit lopen.
Welke voorkeursbehandeling overheidswege bedoel je?quote:Typisch trouwens ook dat mensen die klagen over voorkeursbehandelingen voor allochtonen zelf vaak het hardst roepen dat eigen volk eerst moet en dat de anderen zich eerst moeten aanpassen. Blijkbaar mag een voorkeursbehandeling voor de wasp wel.
Wat de effecten zijn? Dat van elke allochtoon in dienst van de Rotterdamse gemeente gedacht wordt dat ze de baan enkel en alleen om hun afkomst te danken hebben.quote:Op zondag 10 september 2006 18:46 schreef Aquila2005 het volgende:
Het college in Rotterdam (VVD, CDA, PvdA en Groenlinks) heeft het plan voorgesteld om voor overheidsfuncties een diversiviteitsbeleid in te voeren. Dat wil zeggen dat de samenstelling van de ambtenaren een afspiegeling moet zijn van de samenleving.
Op zich een nobel streven, maar zal dit worden bereikt met het invoeren van het diversiviteitsbeleid? Of is het middel erger dan de kwaal?
Wat zijn de effecten van het invoeren van het diversiviteitsbeleid m.b.t. het ambtenarenbestand?
Nou bijvoorbeeld de ideeen voor een verbod op hoofddoekjes en burqa's, criminiele acllochtonen terugsturen naar het land van herkomst, allemaal integratiebarrieres opwerpen, het verplichten in het spreken van nederlands ipv van de eigen taal, bij criminaliteitsbestrijding de nadruk op de allochtonen leggen (zij zouden immers de grootste groep zijn), het willen beperken van religieuze uitingen, het halt toe roepen van het bouwen van moskeen, een imamstop etc. etc. etc.quote:Op zondag 10 september 2006 19:22 schreef nikk het volgende:
Welke voorkeursbehandeling overheidswege bedoel je?
Ik denk dat je te ver doorschiet in het gelijkheidsdenken. Alsof het spreken van de Nederlandse taal in Nederland een voorkeursbehandeling zou inhouden. Hou toch opquote:Op zondag 10 september 2006 19:38 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Nou bijvoorbeeld de ideeen voor een verbod op hoofddoekjes en burqa's, criminiele acllochtonen terugsturen naar het land van herkomst, allemaal integratiebarrieres opwerpen, het verplichten in het spreken van nederlands ipv van de eigen taal, bij criminaliteitsbestrijding de nadruk op de allochtonen leggen (zij zouden immers de grootste groep zijn), het willen beperken van religieuze uitingen, het halt toe roepen van het bouwen van moskeen, een imamstop etc. etc. etc.
Als je vóór bovenstaande bent dan moet je ook consequent zijn en vóór voorkeursbehandelingen op sommige vlakken van allochtonen zijn. Je wilt of oplossingen vinden door de nadruk te leggen op een doelgroep waar het het meeste effect heeft en dan zowel negatieve als positieve elementen willen doorvoeren óf je zegt niemand wordt voorgetrokken of achtergesteld en alle bovenstaande maatregelen wijs je dan ook af.
De poging om het spreken van de eigen taal te verbieden was toch wel degelijk een negatieve beperking die men wilde opleggen aan een ethische groep.quote:Op zondag 10 september 2006 19:48 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik denk dat je te ver doorschiet in het gelijkheidsdenken. Alsof het spreken van de Nederlandse taal in Nederland een voorkeursbehandeling zou inhouden. Hou toch op![]()
Dan doen we dat toch:quote:Op zondag 10 september 2006 19:38 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Nou bijvoorbeeld de ideeen voor een verbod op hoofddoekjes en burqa's, criminiele acllochtonen terugsturen naar het land van herkomst, allemaal integratiebarrieres opwerpen, het verplichten in het spreken van nederlands ipv van de eigen taal, bij criminaliteitsbestrijding de nadruk op de allochtonen leggen (zij zouden immers de grootste groep zijn), het willen beperken van religieuze uitingen, het halt toe roepen van het bouwen van moskeen, een imamstop etc. etc. etc.
Als je vóór bovenstaande bent dan moet je ook consequent zijn
hehe en het emo-internet continues.quote:Op zondag 10 september 2006 19:57 schreef Daffodil31LE het volgende:
[..]
Dan doen we dat toch:
- Verbod op hoofddoekjes en burqa ook voor autochtonen. Prima. Doen.
- Criminele autochtonen deporteren. Als er een land is wat ze wil hebben, okee. Doen. Anders kunnen we ze nog wel in Almere kwijt, daar wil toch geen mens wonen. Wel een groot hek erom alsjeblieft.
- Integratiebarrières? Waar zijn die? Die hebben ze door eigen onwil opgeworpen. Maar goed, ook autochtonen moeten zich kunnen integreren.
- Het spreken van Nederlands voor autochtonen. GRAAG! Lezen en schrijven ook. Alsjeblieft. Invoeren. NU!
- Bij criminaliteitsbestrijding de nadruk op het daadwerkelijk oplossen van misdrijven leggen en niet op scoren voor je commissaris en minister Zalm.
- Beperken van religieuze uitingen. Ook voor autochtonen. Prima plan. Bidden doe je maar lekker thuis of in een gedoogde kerk, moskee of ander gebedshuisje. Geen subsidies meer toekennen; als religie zo belangrijk is voor het volk, zullen zij zelf wel instaan voor de kosten. Invoeren.
- Bouw van nieuwe kerken een halt toeroepen. Prima plan. Er staan er al genoeg en het overgrote deel staat leeg. Wil men toch een nieuwe kerk? Eerst zorgen dat de oude volzit, daarna zelf fondsen bijeensprokkelen. Geen subsidies. Zie vorig punt, overigens.
Ik bedoel maar: De allochtonen worden niet tegengewerkt; men laat hen alles gewoon maar toe. Wil je de taal niet leren? Hier heb je een uitkering. Wil je in die jurk blijven rondlopen? Hier heb je een uitkering. Vind je Nederland eigenlijk een land waaraan je schijt hebt? Hier heb je een uitkering. Ben je imam en zijn de drie punten - hiervoor genoemd - op jou van toepassing en wil je je landgenoten ophitsen om hetzelfde als jij te doen? Hier heb je een uitkering, een erkenning en een subsidie.
Bah.
Voorzover ik weet is het spreken van een andere taal dan Nederlands niet verboden in Nederland. Er zijn alleen bepaalde scholen waarbij het spreken van andere talen in de publieke gebruiksruimte niet mag. Dat is een een bepaalde fatsoensnorm die je als school kunt opleggen. Net zoals geen petjes binnen het gebouw bijvoorbeeld.quote:Op zondag 10 september 2006 19:54 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
De poging om het spreken van de eigen taal te verbieden was toch wel degelijk een negatieve beperking die men wilde opleggen aan een ethische groep.
Omdat die beperkingen ervoor zijn om aan bepaalde normen te voldoen of bepaalde negatieve zaken zoveel mogelijk indammen.quote:Mag ik je vragen waarom je wél wilt dat er beperkingen aan een groep allochtonen wordt opgelegd, maar waarom je niet wilt dat ze dan ook voordeeltjes krijgen?
Maar als positieve discriminatie er dan voor zorgt dat bepaalde negatieve zaken zoveel mogelijk ingedamd worden? Mag dat dan niet? Bijvoorbeeld, de antiliaanse jongeren die op jonge leeftijd naar nederland komen om de middelbare school te doen, maar hier tussen wal en schip vallen omdat ze geen fatsoenlijke opvang bij familie of vadertje staat hebben. Mogen we dan wél postieve discriminatie toepassen en speciaal voor deze groep een open internaat of iets dergelijks opzetten?quote:Op zondag 10 september 2006 20:05 schreef nikk het volgende:
[..]
Voorzover ik weet is het spreken van een andere taal dan Nederlands niet verboden in Nederland. Er zijn alleen bepaalde scholen waarbij het spreken van andere talen in de publieke gebruiksruimte niet mag. Dat is een een bepaalde fatsoensnorm die je als school kunt opleggen. Net zoals geen petjes binnen het gebouw bijvoorbeeld.
Omdat die beperkingen ervoor zijn om aan bepaalde normen te voldoen of bepaalde negatieve zaken zoveel mogelijk indammen.
Nee, je moet ook andere jongeren die die deze problemen hebben op dezelfde manier proberen te helpen. Waarom help je de een wel en de ander niet.quote:Op zondag 10 september 2006 21:30 schreef Zemi77 het volgende:
[..]
Maar als positieve discriminatie er dan voor zorgt dat bepaalde negatieve zaken zoveel mogelijk ingedamd worden? Mag dat dan niet? Bijvoorbeeld, de antiliaanse jongeren die op jonge leeftijd naar nederland komen om de middelbare school te doen, maar hier tussen wal en schip vallen omdat ze geen fatsoenlijke opvang bij familie of vadertje staat hebben. Mogen we dan wél postieve discriminatie toepassen en speciaal voor deze groep een open internaat of iets dergelijks opzetten?
Dan interpreteer je de plannen verkeerd. Wie heeft het over voorkeurs behandeling? De PvdA stelt terecht dat die mensen hier zijn en niet meer weg zullen gaan. Dus we kunnen doorgaan met ze bestempelen als een stel idioten en zo radicalisering en verwijdering en tweedeling in de hand werken of eindelijk eens erkennen dat die mensen er bijhoren.quote:Op zondag 10 september 2006 17:06 schreef nikk het volgende:
[..]
Ik denk dat iedereen dat kan accepteren. Waar mensen alleen moeite mee hebben zijn voorkeurs- of speciale behandelingen puur op basis van religie. In plaats van Moslims naar Nederland te trekken, schuiven we Nederland naar de Moslims toe. Als dat de PvdA gedachte is van binding prefereer ik een scheiding.
Dat is fijn voor je. Maar dat is dan wel echt jouw probleem. Dan hoor je er uiteindelijk zelf niet meer bij. Het is kiezen of delen, dat moet je je realiseren.quote:Op zondag 10 september 2006 18:23 schreef Tikorev het volgende:
[..]
Nederlandse staatsburgers bedoel je. Moslims die zich overtuigt Nederlander voelen accepteer ik als gelijke. Moslims die zich bijvoorbeeld na drie generaties nog steeds 100% Marokkaan voelen en Nederlanders tot op hun bot haten zal ik nooit accepteren. Evenmin zal ze als een blijvend iets accepteren...:{
Want de rest trekt zijn schouders erover op en gaat een eindje om? Stel dat Tikorev had gezegd: ''Moslims zal ik nooit accepteren'' en jij dit antwoord had gegeven, dan zou ik het volledig met je eens zijn geweest. Maar dat heeft hij niet gezegd en daarom vind ik deze repliek tamelijk vreemd. Waar hoort hij dan niet meer bij?quote:Op zondag 10 september 2006 22:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is fijn voor je. Maar dat is dan wel echt jouw probleem. Dan hoor je er uiteindelijk zelf niet meer bij. Het is kiezen of delen, dat moet je je realiseren.
Misschien. Is daar zoveel mis mee dan?quote:Op zondag 10 september 2006 22:11 schreef Apropos het volgende:
[..]
Want de rest trekt zijn schouders erover op en gaat een eindje om?
Ik heb het inmiddels wat uitgebreid. Maar inderdaad, daarmee is heel wat mis. Het toont ontstellend defaitisme.quote:Op zondag 10 september 2006 22:15 schreef SCH het volgende:
[..]
Misschien. Is daar zoveel mis mee dan?
Dat zelfde geldt natuurlijk voor immigranten. Willen ze erbij horen dan zul je op bepaalde punten moeten aanpassen. Zoals de taal spreken bijvoorbeeld. Mensen die zich niet aanpassen hebben nu eenmaal minder kans op de arbeidsmarkt. Dat mag, maar dan moet je niet gaan lopen zeuren dat je geen werk kunt krijgen.quote:Op zondag 10 september 2006 22:06 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat is fijn voor je. Maar dat is dan wel echt jouw probleem. Dan hoor je er uiteindelijk zelf niet meer bij. Het is kiezen of delen, dat moet je je realiseren.
Waarom? Ik reed net weer door een buurt met enorme tokkies die allemaal op de stoep zaten te schreeuwen en ik hoorde schelden enz. Moet ik dan zorgen dat die mensen net zo worden als ik, moet ik met ze praten? Accepteer gewoon dat er veel verschillende groepen mensen zijn en dat die allemaal bij deze samenleving horen. Met groepen uitsluiten bereik je niks.quote:Op zondag 10 september 2006 22:17 schreef Apropos het volgende:
[..]
Ik heb het inmiddels wat uitgebreid. Maar inderdaad, daarmee is heel wat mis. Het toont ontstellend defaitisme.
Dat spreekt toch vanzelf. Daar gaat het hier dan ook helemaal niet over.quote:Op zondag 10 september 2006 22:18 schreef Aquila2005 het volgende:
[..]
Dat zelfde geldt natuurlijk voor immigranten. Willen ze erbij horen dan zul je op bepaalde punten moeten aanpassen. Zoals de taal spreken bijvoorbeeld. Mensen die zich niet aanpassen hebben nu eenmaal minder kans op de arbeidsmarkt. Dat mag, maar dan moet je niet gaan lopen zeuren dat je geen werk kunt krijgen.
En mensen die zichzelf buitensluiten, wat moet je daarmee?quote:Op zondag 10 september 2006 22:19 schreef SCH het volgende:
[..]
Waarom? Ik reed net weer door een buurt met enorme tokkies die allemaal op de stoep zaten te schreeuwen en ik hoorde schelden enz. Moet ik dan zorgen dat die mensen net zo worden als ik, moet ik met ze praten? Accepteer gewoon dat er veel verschillende groepen mensen zijn en dat die allemaal bij deze samenleving horen. Met groepen uitsluiten bereik je niks.
Inderdaad en positieve discriminatie werkt daarbij averechtsquote:Op zondag 10 september 2006 22:20 schreef SCH het volgende:
[..]
Dat spreekt toch vanzelf. Daar gaat het hier dan ook helemaal niet over.
Er is plek voor mensen die zichzelf niet buiten de maatschappij plaatsen.quote:Op zondag 10 september 2006 16:29 schreef SCH het volgende:
Je zult moeten accepteren dat er voor alle Nederlanders hier een plek is. Het is voor veel mensen blijkbaar moeilijk te accepteren dat er hier moslims zijn die nooit meer weg zullen gaan.
Het gaat hier toch om het idee van de PvdA. Daar komt de overheid in voor lijkt me logisch dat het hier ook over de overheid gaat.quote:De samenleving is iets anders dan de overheid. Dit topic gaat over de samenleving.
Wie heeft het nou weer over positieve discriminatie?quote:Op zondag 10 september 2006 22:23 schreef Aquila2005 het volgende:
[..]
Inderdaad en positieve discriminatie werkt daarbij averechts
Oh ja, lekker realistisch. Denk jij dat echt dan? En dat alle polders weer onder water komen te staan en we internet niet meer gebruiken, gewoon lekker knus als in de jaren 50.quote:Op zondag 10 september 2006 22:24 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Er is plek voor mensen die zichzelf niet buiten de maatschappij plaatsen.
Daarnaast wie zegt dat ze nooit meer weg gaan?
Zeg nooit nooit. Enorme dooddoener natuurlijk om dat te beweren.
Het gaat om mensen onder elkaar, om de samenleving. De PvdA is niet je buurman of je wijkagent.quote:Het gaat hier toch om het idee van de PvdA. Daar komt de overheid in voor lijkt me logisch dat het hier ook over de overheid gaat.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |