in fritessaus zit vooral minder olie/vet.quote:Op vrijdag 22 september 2006 12:45 schreef poemojn het volgende:
In mayonaise zit vaak ei, in fritessaus toch niet? In elk geval krijgt Myrthe het er ook wel eens van.
Let wel dat de bloedtest niet altijd betrouwbaar zijn.quote:Op dinsdag 26 september 2006 14:20 schreef Fuente het volgende:
Lishe, ik zou ook voor Ikea gaan denk ik, als je zo'n bedje hebt. En anders prenatal, of via internet iets bestellen?
Wij hebben de uitslag van de voedselallergietest van Sara gekregen. Er kwam dus helemaal niets uit, dwz, ze reageerde zo'n klein beetje dat je het geen allergie kan noemen.
Aan de ene kant fijn, maar zo zijn we nog geen stap verder natuurlijk.Zelf hebben we al uitgevogeld dat ze allergisch is voor rozenbottel, met hulp van hieren verder maar zien hoe het zich ontwikkeld.
Klopt, zei de dokter ook, kan best zijn dattie vals negatief is.quote:Op dinsdag 26 september 2006 17:50 schreef _evenstar_ het volgende:
[..]
Let wel dat de bloedtest niet altijd betrouwbaar zijn.
Positief is wel zeker maar negeatief wil niet zeggen dat het niet toch een allergie kan zijn.
Ik las dta jullie een voedseldagboek bijhoudenZou dat wel even door blijven doen.
kus voor saartje![]()
Volgens mij doe je dat goed hoor. Als je het gaat goedpraten geef je hem tegenstrijdige signalen. Dus laten blijken dat het niet mag wat hij doet, maar troosten mag natuurlijk bestquote:Op dinsdag 26 september 2006 18:53 schreef texelonia het volgende:
En hoe doen jullie dat als bijv de papa hem streng toespreekt, en kind komt huilend naar jou toe?
Ik wil de vader niet afvallen natuurlijk, maar vind het ook zielig hem te laten huilen, af te wijzenWat ik nu meestal doe is hem wel oppakken en troosten, daarbij herhalend dat dat idd niet mag, enzow. Hem dus wel troosten zonder hem z'n zin te geven. Maar of dat pedagogisch verantwoord is...?
Wat lief zegquote:Op dinsdag 26 september 2006 21:29 schreef livelink het volgende:
Inderdaad herkenbaar, Tex. Ik heb niet echt tips, want eigenlijk modder ik meestal maar wat aan met dit soort fases.
Job had vannacht kennelijk een hele leuke droom. We hoorden hem ineens schateren in zijn bedje en toen we gingen kijken lag hij diep in slaap te lachen zoals hij lacht als we hem kietelen. Was zo grappig om zo'n slapend, uitbundend lachend jochie te zien en te horen. En waar hij nou van heeft gedroomd......????
dat vind ik best streng.quote:Op dinsdag 26 september 2006 21:59 schreef kozakken het volgende:
Als kozakkenman moppert komt Jonne standaard bij mij uithuilen.
Dan probeer ik geen oogcontact te maken en hem terug te sturen naar papa. Want die was met hem aan het praten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |