quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:36 schreef Rica het volgende:
[..]
De laatste die dat vroeg was drie weken weg.![]()
O en een ban op het BB forum is een ban op het hele forum
lekker slapen Hobquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:37 schreef MissHobje het volgende:
Alleen Marcel hoor.. die had hem niet om
anyway ben slapen
quote:
Kat----Spekquote:
Bloedlinkquote:
Nodig hem uit voor FOK! COS - een soort praatgroepquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:47 schreef Cracka-ass het volgende:
Dat gaat haar man niet leuk vinden.![]()
Ik kan me niet voorstellen dat de partners van die meiden dit goedkeuren.quote:
hopen dat ze een goed begrijpende man heeft voor haar danquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:48 schreef Stereotomy het volgende:
Maar even serieus, als het mijn vriendin was die twee van mijn kinderen had gebaard, zou ik het ook wat minder vinden ja.
Ik heb nu best medelijden met die vent van haar. Tijn heeft niets te verliezen en ik begrijp Tijn ook niet dat hij steeds zo doet...laat haar met rust. Eikel.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:48 schreef Day het volgende:
Ik kan me niet voorstellen dat de partners van die meiden dit goedkeuren.
Een knuffel ok, zelfs een kusje kan nog, maar een vreemde man in m'n nest terwijl ik in m'n string lig? Een 19-jarige patser die me wanneer hij er zin in heeft bij m'n tieten pak? No way!
Begrip heeft ook grenzen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:49 schreef Coraatje het volgende:
hopen dat ze een goed begrijpende man heeft voor haar dan
Nounounou, het is ook juist de verantwoordelijkheid van Monique toch?quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb nu best medelijden met die vent van haar. Tijn heeft niets te verliezen en ik begrijp Tijn ook niet dat hij steeds zo doet...laat haar met rust. Eikel.
Met die jampotjes ziet ie alles groter dan het is.....quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:49 schreef Stereotomy het volgende:
Gelukkig, Tijn heeft zijn bril nog op, dus er is niks ernstigs gebeurd
Ik weet niet wat voor relatie Monique (en ook Sabrina idd) heeft. Er zijn er ook genoeg bij wie het geen probleem zou zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:48 schreef Day het volgende:
[..]
Ik kan me niet voorstellen dat de partners van die meiden dit goedkeuren.
Een knuffel ok, zelfs een kusje kan nog, maar een vreemde man in m'n nest terwijl ik in m'n string lig? Een 19-jarige patser die me wanneer hij er zin in heeft bij m'n tieten pak? No way!
Eeggggiequote:Op vrijdag 8 september 2006 04:53 schreef Anitra het volgende:
blogje klaar, ik ga nu mijn bedje opzoeken als mijn peukie op is
Nog eentje toequote:Op vrijdag 8 september 2006 04:53 schreef Anitra het volgende:
blogje klaar, ik ga nu mijn bedje opzoeken als mijn peukie op is
De mijne zou het echt niks vinden en dat is echt geen macho. Andersom overigens ook.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:51 schreef Coraatje het volgende:
ik zit me af te vragen wat mijn vriend er van zou vinden als er een ander bij me in bed gaat liggen
Het is een soort slowchat.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:56 schreef HiDiHo het volgende:
Waar is COS de afkorting voor? Staat niet in het fok-woordenboek...
Hij is behoorlijk hypocriet bezig.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:50 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Ik heb nu best medelijden met die vent van haar. Tijn heeft niets te verliezen en ik begrijp Tijn ook niet dat hij steeds zo doet...laat haar met rust. Eikel.
Kids komen morgen op school en horen gelijk dat mama met een andere vent in bed gelegen heb, dan voel je je als puber toch echt niet fijnquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:56 schreef Stereotomy het volgende:
Ik vind dit niet goed van Tijn
En ook niet van Monique.
"Pappa, wat doet mamma nou?"
"Mamma ligt met iemand anders in bed omdat mamma even schijt heeft aan wat pappa thuis denkt"
wat me zo opvalt dat het in alle bb's wel een keer gebeurd,zal het dan toch niet iets zijn wat wij niet kunnen begrijpenquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:55 schreef Day het volgende:
[..]
De mijne zou het echt niks vinden en dat is echt geen macho. Andersom overigens ook.
Je moet je voorstellen dat je bed in dat huis je enige privacy-plek is. En dan zou ik een andere vent, hoe lief en aardig hij ook is, er niet in laten als ik thuis een vent had. Ben je vrij is het wat anders.
Nee, dat is het dus juist niet. COS staat voor Commentaren Op de Streams!quote:
Ah, pubers zelfs nogquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:57 schreef Anitra het volgende:
[..]
Kids komen morgen op school en horen gelijk dat mama met een andere vent in bed gelegen heb, dan voel je je als puber toch echt niet fijn![]()
Comments On Streams denk ik, dat is het enige logische wat ik kan bedenken.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:56 schreef HiDiHo het volgende:
Waar is COS de afkorting voor? Staat niet in het fok-woordenboek...
Keeping up appearancesquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:58 schreef Day het volgende:
[..]
Nee, dat is het dus juist niet. COS staat voor Commentaren Op de Streams!
Dit lijkt verdacht veel op slowchatquote:Op vrijdag 8 september 2006 04:59 schreef Anitra het volgende:
Peukie is op dus vanuit hier geen commentaren meer op de streams![]()
Thx...quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:58 schreef Day het volgende:
[..]
Nee, dat is het dus juist niet. COS staat voor Commentaren Op de Streams!
lol monique + Robquote:Op vrijdag 8 september 2006 05:00 schreef Stereotomy het volgende:
Die twee worden naast elkaar wakker morgen: Tijn denkt dan: "YES" maar gaat de vermoorde onschuld spelen zoals hij altijd al doet in BB, en Monique voelt zich schuldig naar Harry en de kids toe.
Sabrina komt erbij! Heeft zij verstand?
Het ziet er inmiddels toch al een tijdje iets anders uit.quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:57 schreef Ifa het volgende:
Beetje nuanceren:
[[url=http://www.geekimages.com/pics/20060901/MWSnap0296.jpg]afbeelding][/URL]
quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:05 schreef dl3b het volgende:
Und die liebe liebe liebe liebe die macht mir spass, viel mer spass, als ergentwas.
Niet gehoord, ik zat in de keuken, maar kan me echt niet voorstellen dat die wat doen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:02 schreef Rica het volgende:
[..]
Het ziet er inmiddels toch al een tijdje iets anders uit.
Sabrina keek ook een beetje van "Hmmm..."
Jij bent mod, jij hoort het te wetenquote:Op vrijdag 8 september 2006 05:05 schreef Day het volgende:
Wat staat E10 daar nou te doen?
Haha, zal morgen die lp eens opduiken uit het archief.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:06 schreef Rica het volgende:
[..]
![]()
Dat zit morgen de hele dag in je hoofd
Nou ja, innig verstrengeld samen diep onder de dekens. Dat is op zich nog niks maar kan ook al veel zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:06 schreef Ifa het volgende:
[..]
Niet gehoord, ik zat in de keuken, maar kan me echt niet voorstellen dat die wat doen.
En Tijn doet het gewoon bij Moniquequote:Op vrijdag 8 september 2006 05:10 schreef Coraatje het volgende:
etienne wil gewoon bij sabine in bed
Duitse muziek is leuk.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:07 schreef dl3b het volgende:
[..]
Haha, zal morgen die lp eens opduiken uit het archief.
In der tierhandlung, is ook lekker wazig.
Uiteraard..maar wat zou erger voor haar thuisfront zijn: dat wat feitelijk gebeurd of dat wat zijn omgeving (die nu wat erg breed is met tv) er van maakt.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:09 schreef Rica het volgende:
[..]
Nou ja, innig verstrengeld samen diep onder de dekens. Dat is op zich nog niks maar kan ook al veel zijn.
Ik zou het niet leuk vinden als een gast verstrengeld met mijn vriendin op nationale TV ligt, laat staat dat mijn vriendin het toe zou laten.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:13 schreef Ifa het volgende:
[..]
Uiteraard..maar wat zou erger voor haar thuisfront zijn: dat wat feitelijk gebeurd of dat wat zijn omgeving (die nu wat erg breed is met tv) er van maakt.
De standjes die ze aan het doen is kunnen niet bij Rheumapatienten.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:13 schreef Day het volgende:
Ze heeft het voor elkaar hoor! Ze ligt bij Marcel in bed!
Haha en nu zit ze met die natte onderbroek naast E10 en wrijft over zijn been...quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:24 schreef dl3b het volgende:
Hilde heeft een natte onderbroek
ja dat dacht ik ook alquote:Op vrijdag 8 september 2006 05:40 schreef Andrea001 het volgende:
in de slaapkamer ligt een getrouwde vrouw met een jonge knul in bed en dan laten ze streams zien van een slapende Egbert...
Tijn is allang naar dromenland vertrokken. Hij gaat ook echt niets iets doen met Monique.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:40 schreef Andrea001 het volgende:
in de slaapkamer ligt een getrouwde vrouw met een jonge knul in bed en dan laten ze streams zien van een slapende Egbert...
toch zie ik hun liever samen dan eggiequote:Op vrijdag 8 september 2006 05:42 schreef Zeehond het volgende:
[..]
Tijn is allang naar dromenland vertrokken. Hij gaat ook echt niets iets doen met Monique.
Uiteraard.quote:Op vrijdag 8 september 2006 05:43 schreef Coraatje het volgende:
[..]
toch zie ik hun liever samen dan eggie
jezus, wat komt me dat bekend voor...quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:57 schreef Stereotomy het volgende:
Hij weet waarschijnlijk wel dat hij met die erectie tegen Monique aanligt het een en andere aan suggestieve gedachten opwekt, maar sust zichzelf met "als ie er niet in zit is het goed".
precies ,ik wil best geloven dat hij pijn heeft me vriend heeft een ontsteking in zijn schouder dus ik kan het wel een beetje vergelijken ,maar die heeft physiotherapiequote:Op vrijdag 8 september 2006 06:04 schreef Isabeau het volgende:
Het ziet er zo zo aanstellerig uit. Geen dokter, maar wčl steeds met je arm in een mitella.
nee denk het niet maar ze slapen echt allemaal,en denk wel dat ze een paar uurtjes doorslapen ,dus dan zijn de eerste streamers wel wakker (hoop ik)quote:Op vrijdag 8 september 2006 06:24 schreef Isabeau het volgende:
Slaap lekkerIs er niemand meer voor de streams?
Niet echt, alleen dat Semith & Micheline het gedaan hebben.quote:Op vrijdag 8 september 2006 06:26 schreef GeerenGoor het volgende:
Hee wat doet Tijn bij Mo in bed???... heb ik wat gemist????![]()
ow oke dan...quote:Op vrijdag 8 september 2006 06:40 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Niet echt, alleen dat Semith & Micheline het gedaan hebben.
En de woordenwisseling tussen Janine & E10
Slaap lekker en bedankt voor de verslagjes .....quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:24 schreef Isabeau het volgende:
Goedemorgen allebei, een ochtendploegDan ga ik, Isa Last of The Nightshift nu slapen
![]()
Interessant detail: Tijn houdt daar een kopje met jus d'orange vast
Boeiender kan ik het nu even niet maken.
Haha spanned... Ben bang dat er vandaag niet zoveel aktie zal zijn.quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:27 schreef EdwinHeijmen het volgende:
monique gaat thee zetten...
Haha ja blijf maar joh Wie weet wat je mist als je gaat slapenquote:Op vrijdag 8 september 2006 08:27 schreef Isabeau het volgende:
Monique gaat theezetten!![]()
Zal ik blijven nu het spannend wordt?!?
Nah...
Ik ook , ik hoop vanavond op een feestje. Morgen kan ik tenminste ook uitslapen. Ik moet er altijd vroeg uit om het spul hier naar school te helpen :-)quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:32 schreef EdwinHeijmen het volgende:
ja ik ben ook niet zo'n nachtzitter.. volgende keer als er weer genoeg alcohol in het huis is blijf ik maar een keertje hangen denk ik...
quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:44 schreef MissJ. het volgende:
[afbeelding]
En Tijn denkt:"Wat moet ik nou met Moon"?
Moon heeft man en kinderen thuis. Geeft hoop ik toch een gevoel bij Monique dat het niet kan en mag. Daarbij zit er een erg groot leeftijdsverschil russen ze al praat ze nog steeds als een meisje van 11quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:46 schreef BBoon het volgende:
[..]
leuk gedaan dat plaatje. Dit wordt echt wel een stelletje. Dat houden ze nooit lang vol om er niets mee te doen
Ja inderdaad. Het moet voor haar man toch ook niet leuk zijn om zn vrouw zo bezig te zien.quote:Op vrijdag 8 september 2006 08:48 schreef MissJ. het volgende:
[..]
Moon heeft man en kinderen thuis. Geeft hoop ik toch een gevoel bij Monique dat het niet kan en mag. Daarbij zit er een erg groot leeftijdsverschil russen ze al praat ze nog steeds als een meisje van 11
Je moet wel blijven opletten he. Nu heb je de hele aktie van Hilde gemist. Zonde joh.quote:
Alleen bewegen hoor, anders sterft ze dalijk van de pijnquote:Op vrijdag 8 september 2006 08:55 schreef BBoon het volgende:
Oh spanning Hilde bewoog op stream 3. Pfff moet ik even van bijkomen hoor
Een helicopterquote:Op vrijdag 8 september 2006 08:59 schreef EdwinHeijmen het volgende:
ja ik was koffie aan het halen... moet t5och wat met al die spanning op de streams..
Jep denk het wel.quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:04 schreef BBoon het volgende:
[afbeelding]
De tuin is gesloten, zal dit gevolgen hebben voor Mo en Tijn???
Idd dat ze de hele dag niet meer naar binnen kunnen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:05 schreef BorTheWolf het volgende:
Zou wel leuk zijn als er nu iemand aan zou komen lopen en de deur dan zou dicht doen.
Wel een beetje kinderachtig je kan toch ook een klein signaaltje laten horen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:06 schreef EdwinHeijmen het volgende:
er zal denk ik een sanctie moeten volgen... regels worden overtreden..
wat zou er dan gebeuren?quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:06 schreef EdwinHeijmen het volgende:
er zal denk ik een sanctie moeten volgen... regels worden overtreden..
Teering nee toch, dat word een hele dag een rolstoel dan !quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:10 schreef BBoon het volgende:
Hilde haar been bewoog. Zal ze dit wel trekken vandaag??? of zou ze er spierpijn aan over houden
mwah, flesje wijn doet wonderen...quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:10 schreef BBoon het volgende:
Hilde haar been bewoog. Zal ze dit wel trekken vandaag??? of zou ze er spierpijn aan over houden
Ben bang dat we dat de hele dag moeten horenquote:Op vrijdag 8 september 2006 09:11 schreef BorTheWolf het volgende:
[..]
Teering nee toch, dat word een hele dag een rolstoel dan !
quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:11 schreef BorTheWolf het volgende:
[..]
Teering nee toch, dat word een hele dag een rolstoel dan !
Ze bewoog nu met 2 benen. Dat wordt helemaal niets meer met haar vandaagquote:Op vrijdag 8 september 2006 09:10 schreef BBoon het volgende:
Hilde haar been bewoog. Zal ze dit wel trekken vandaag??? of zou ze er spierpijn aan over houden
Sanctie, geen sigaretten, geen luxe artikelenquote:Verida (Big Brother redactie) - vrijdag 8 september 2006 @ 08:30
Tijn is met zijn goede hart toch nog bij iedereen wezen melden dat de tuin open is, maar niemand vindt het de moeite waard om er voor op te staan.
Monique is toch nog erg onrustig, kan niet slapen, heeft nog steeds het idee dat zij sigarettenrook zit in te ademen terwijl ze toch buiten is.
Monique gaat naar binnen en gaat thee zetten.
Verida Verida (Big Brother redactie) - vrijdag 8 september 2006 @ 09:04
op het scherm staat inmiddels de tuin is gesloten, het lijkt niet door te dringen tot tijn en mo,
ze slapen vredig verder op de banken in de tuin.
Misschien mag ze bij thuiskomst wel als escortgirl gaan werken van haar ego, dan is ze toch nog nuttig in de huishouding, en ze is er niet vies van dus.........quote:Op vrijdag 8 september 2006 04:48 schreef Stereotomy het volgende:
Maar even serieus, als het mijn vriendin was die twee van mijn kinderen had gebaard, zou ik het ook wat minder vinden ja.
quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:19 schreef EdwinHeijmen het volgende:
slapend is hilde actiever dan wakker..
Vis moet zwemmen (in de alcohol in haar geval)quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:20 schreef White_Pearl het volgende:
Je zou bijna gaan denken dat ze nu zo gezond als een vis is
Ja zou ook iemand anders kunnen zijn. Volgens mij was ze het wel hoor We horen het wel als ze wakker wordt. **zucht** **steun** ** kreun**quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:26 schreef ijsbrekertje het volgende:
weten jullie zeker dat het Hilde was?
Haha ja iddquote:Op vrijdag 8 september 2006 09:22 schreef pullup het volgende:
[..]
Vis moet zwemmen (in de alcohol in haar geval)
quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:41 schreef BBoon het volgende:
Oh een mededeling op het plasma scherm
[afbeelding]
quote:Op vrijdag 8 september 2006 09:41 schreef BBoon het volgende:
Oh een mededeling op het plasma scherm
[afbeelding]
Dat is toch de FB?quote:
Nee, een soort meta-COS bedoel ik.quote:
Ah ik snappum al een soort BB maar dan voor Cos.... uhhh tenminste dat denk ikquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:02 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Nee, een soort meta-COS bedoel ik.
Waar we zeggen: "OMG, Scanman is alwéér de eerste met een cap vandaag!Zou dat nog voor onderlinge ruzies tussen de users gaan zorgen?
"
Of: "De mods hebben in feite de regie over de usersEr is niets spontaans aan
"
Enzo![]()
Commentaren op de Commentaren op de Streamsquote:
Dat soort dingen kan allemaal mooi in de SCquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:04 schreef Zhenar het volgende:
[..]
Commentaren op de Commentaren op de Streams![]()
[ontopic]
Hilde is een luie zeekoe![]()
quote:Op vrijdag 8 september 2006 10:45 schreef Spablauw het volgende:
Aan die zucht van Tijn te horen heeft tie een enorm probleem. Nog meer mensen die denken dat Tijn stapel op Mon is?
Weet het wel zeker. Die 2 zitten behoorlijk met hun gevoelens in de knoopquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:47 schreef kukeleku het volgende:
[..]
er is zeker wel een bepaalde spanning tussen die twee
Nu pas ???????????quote:Op vrijdag 8 september 2006 10:51 schreef BBoon het volgende:
Heb net het filmpje van het feestje op Talpa zitten bekijken en Hilde valt steeds meer en meer door de mand. De hele dag zit ze en zegt ze niet te kunnen bewegen. Op het filmpje is toch duidelijk een zeer actieve Hilde te zien. Hoe dom kun je zijn. Ik begin steeds meer te geloven dat al die pijnklachten allemaal "fake" is
Ja ben niet zo snel dat ik mensen beoordeel. Ik geef mensen toch altijd weer het voordeel van de twijfel. Dus beetje laat maar mijn twijfel wordt steeds minderquote:
Ben heel beniewd! Ze hebben al een paar keer over de situatie gepraat samen, dus ze zitten er behoorlijk mee, volgens mij.quote:Op vrijdag 8 september 2006 10:54 schreef BBoon het volgende:
[..]
Hoelang gaat dit trouwens nog duren voordat ze eraan gaan toegeven
Tijn heeft iig niks te verliezen maar denk dat hij heer genoeg is om haar niet in de problemen te brengenquote:Op vrijdag 8 september 2006 10:57 schreef Spablauw het volgende:
[..]
Ben heel beniewd! Ze hebben al een paar keer over de situatie gepraat samen, dus ze zitten er behoorlijk mee, volgens mij.
Misschien leuk voor een nieuwe poll alleen weet ik niet hoe dat werkt.quote:Op vrijdag 8 september 2006 10:57 schreef Spablauw het volgende:
[..]
Ben heel beniewd! Ze hebben al een paar keer over de situatie gepraat samen, dus ze zitten er behoorlijk mee, volgens mij.
Daar kun je je nog wel eens aardig in vergissen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:02 schreef natronic het volgende:
[..]
Tijn heeft iig niks te verliezen maar denk dat hij heer genoeg is om haar niet in de problemen te brengen
Idd , de hoerenfeesten van Linda waren wel een heel stuk leukerquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:07 schreef Sonique het volgende:
Ik zit net op de BB site het filmpje van 'het feest', en jesus hoe oud zijn ze? lijkt wel een fokking schoolreisje...
Een hoerenfeest is duidelijk iets anders... :p
Haha nee hoor Het ziet er zalig uit. Zal ff mn vriend bellen dat ie naar huis moet komen.quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:15 schreef Sonique het volgende:
Ik krijg ook zin om lekker te knuffelen in het zonnetje...
of ben ik de enige...
Tentmomentquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:17 schreef BBoon het volgende:
Wat zou er door hem heen gaan ?????
[afbeelding]
Tijn moet helpen want het is niks voor haar zegt zequote:Op vrijdag 8 september 2006 11:21 schreef kukeleku het volgende:
Mo gaat proberen brood te bakken
[afbeelding]
Veel frustratiequote:Op vrijdag 8 september 2006 11:17 schreef BBoon het volgende:
Wat zou er door hem heen gaan ?????
[afbeelding]
En Tijn ligt lekker te slapenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:22 schreef BBoon het volgende:
[..]
Tijn moet helpen want het is niks voor haar zegt ze
quote:
http://www.geekimages.com/index.php?action=uploadquote:
quote:
Uitspraak van E10quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:37 schreef MissJ. het volgende:
[..]
[afbeelding]
Voor een zwarte cobra heeft ze een luchtig nachtjapponetje aan, ze oogt er wel heel erg mager in hoor.
Gave streams he ...welke is dat???? Makkelijk 1 grote en 3 kleine ernaastquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:36 schreef Sonique het volgende:
[[url=http://www.geekimages.com/pics/20060901/8-9-2006-02.jpg]afbeelding][/URL]
Zoiets?
Van mezelf:quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:41 schreef BBoon het volgende:
[..]
Gave streams he ...welke is dat???? Makkelijk 1 grote en 3 kleine ernaast
Kan je die link doorgeven???
Eet smakelijk..quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:42 schreef schatje het volgende:
Janine met haar vingers onder haar okkels en vervolgens met dezelfde vingers dingen beet pakken op het aanrecht. Ze krabt ook overal. En dan die steenpuist. Zou ie al rijp zijn?
Thnx ziet er erg goed uit hequote:Op vrijdag 8 september 2006 11:42 schreef Sonique het volgende:
[..]
Van mezelf:
http://members.chello.nl/ptbuys/
Nee ik heb dezelfde pakken en daar moet je idd alles nog bij doenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:44 schreef Sonique het volgende:
MAar mensen, dat is toch allemaal kant-en-klaar mix voor brood. Daar zit alles in, ook gist...
Of heb ik het nu mis...
Ja dat weten wij wel....maar Monique niet.quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:44 schreef Sonique het volgende:
MAar mensen, dat is toch allemaal kant-en-klaar mix voor brood. Daar zit alles in, ook gist...
Of heb ik het nu mis...
Sanctie AUBquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:42 schreef schatje het volgende:
Janine met haar vingers onder haar okkels en vervolgens met dezelfde vingers dingen beet pakken op het aanrecht. Ze krabt ook overal. En dan die steenpuist. Zou ie al rijp zijn?
Tis dus gewoon patent/volkoren meel dan?quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:44 schreef BBoon het volgende:
[..]
Nee ik heb dezelfde pakken en daar moet je idd alles nog bij doen
Ja en dan moet je er zelf boter water en gist bij doen. Alleen heb ik een machine die voor me werkt :-)quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:46 schreef Sonique het volgende:
[..]
Tis dus gewoon patent/volkoren meel dan?
Een broodbakmachine zeker?quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:47 schreef BBoon het volgende:
[..]
Ja en dan moet je er zelf boter water en gist bij doen. Alleen heb ik een machine die voor me werkt :-)
...ik heb een bakker die voor me werkt....quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:47 schreef BBoon het volgende:
[..]
Ja en dan moet je er zelf boter water en gist bij doen. Alleen heb ik een machine die voor me werkt :-)
Ja, ik wil ook nog zo'n ding... MEt een timer, zodat je um af kan stellen en je 's ochtends lekker wakker word met een vers brood luchtje...quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:47 schreef BBoon het volgende:
[..]
Ja en dan moet je er zelf boter water en gist bij doen. Alleen heb ik een machine die voor me werkt :-)
quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:47 schreef MissJ. het volgende:
[..]
...ik heb een bakker die voor me werkt....![]()
Dat is zooooooooo lekkerquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:48 schreef Sonique het volgende:
[..]
Ja, ik wil ook nog zo'n ding... MEt een timer, zodat je um af kan stellen en je 's ochtends lekker wakker word met een vers brood luchtje...
ik heb van de zomer op vakantie voor het eerst brood uit zo'n machine gegeten en heb er zelf nu ook een aangeschaft. Erg lekkerquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:48 schreef Sonique het volgende:
[..]
Ja, ik wil ook nog zo'n ding... MEt een timer, zodat je um af kan stellen en je 's ochtends lekker wakker word met een vers brood luchtje...
Ik denk dat ze anders helemaal geen flikker meer uitvoeren. Nu moeten ze toch dagelijks broden bakken.quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:49 schreef BBoon het volgende:
[..]
Dat is zooooooooo lekker
He he Janine: waarom kunnen we geen gewoon brood krijgen Iets wat ik me ook steeds weer afvraag. Waarom moeten ze hun eigen brood bakken??
Anders is er helemaal niets meer om naar te kijkenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:49 schreef BBoon het volgende:
[..]
Dat is zooooooooo lekker
He he Janine: waarom kunnen we geen gewoon brood krijgen Iets wat ik me ook steeds weer afvraag. Waarom moeten ze hun eigen brood bakken??
Haha ja dat zal het zijnquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:50 schreef MissJ. het volgende:
[..]
Ik denk dat ze anders helemaal geen flikker meer uitvoeren. Nu moeten ze toch dagelijks broden bakken.
Nou moet ik wel iets bekennen. Als BB er is voer ik zelf ook niet zo veel meer uit. Ik denk steeds: ff 1 uurtje streamen en dan gaik aan de slagquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:50 schreef MissJ. het volgende:
[..]
Ik denk dat ze anders helemaal geen flikker meer uitvoeren. Nu moeten ze toch dagelijks broden bakken.
Janine is zo-wie-zo erg egocentrisch wat dat betreft...quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:53 schreef pullup het volgende:
Janine wou het dagboekkamer gesprek dat er gisteren was bij het uitdelen van de luxe boodschappen overdoen omdat haar kipfile's te zien waren![]()
Ja maar het is ook een hele last hoor als je er zo goed uitziet als haarquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:55 schreef Sonique het volgende:
[..]
Janine is zo-wie-zo erg egocentrisch wat dat betreft...
Ze heeft het uiteindelijk over niets anders dan zichzelf en over uiterlijk..
En ze denkt blijkbaar echt dat ze in een soap acteert. Even de scene overdoen regisseurquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:55 schreef Sonique het volgende:
[..]
Janine is zo-wie-zo erg egocentrisch wat dat betreft...
Ze heeft het uiteindelijk over niets anders dan zichzelf en over uiterlijk..
Luister gewoon eens naar wat ze zegt, en hoeveel keer 'ik' ze gebruikt...quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:56 schreef BBoon het volgende:
[..]
Ja maar het is ook een hele last hoor als je er zo goed uitziet als haar![]()
![]()
Haar haar heeft ook al geen vorm zegt ze....quote:Op vrijdag 8 september 2006 11:57 schreef Sonique het volgende:
[..]
Luister gewoon eens naar wat ze zegt, en hoeveel keer 'ik' ze gebruikt...
Het begint al te brokkelenquote:Op vrijdag 8 september 2006 11:59 schreef BBoon het volgende:
[..]
Haar haar heeft ook al geen vorm zegt ze....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |