De regie wordt ook moe van Tijnquote:Op vrijdag 8 september 2006 00:36 schreef Koen66 het volgende:
Waarom staan er 2 camera's op Marcia en Janine en geen enkele op het groepje Tijn/Marlies??![]()
Ik ben het weer met je eens.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:33 schreef scanman01 het volgende:
Ik stoor me iedere dag meer aan Hilde. Eigenlijk moet Marcel eruit vanwege saaiheid, maar ik hoop echt op Hilde
Ik geloof dat ik net op tijd inschakel.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:18 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Micheline, Marlies en Monique.... Hj houdt van de letter M ... en houdt er niet van op één 'paard' te wedden.
even correct antwoord als ze boven de 20 zijn ben ik niet vies van de aandacht (lees echt aandacht) maar ben nog steeds (al 12,5 jaar) bij me vriendquote:
Maar met Hilde erin is streamen echt té storend, dus alleen maar viooruitgang als ze weg is.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:37 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik ben het weer met je eens.
Maar als Marcel er in blijft en Hilde eruit gaat is het weer saaier...
ik ook maarquote:Op vrijdag 8 september 2006 00:36 schreef Ymke het volgende:
Ik neem ook nog maar een wijntje , beetje meeleven enzo![]()
Goh, dat lees ik nu.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:26 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Monique ziet hetzelfde in Tijn als Sabrina in Etienne ziet denk ik.
Beide zullen waarschijnlijk verbaasd zijn aandacht te krijgen van veel jongere knullen.
De delen waar ik het niet mee eens ben, heb ik even weggeknipt uit je bericht.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:37 schreef Coos het volgende:
Marlies is maar een sloerie die gewoon geil is op Tijn en het niet kan hebben dat een "oudere vrouw" meer in de gunst valt.
Inderdaad, heb net weer 10 minuten ingezapt maar ben het zo moe dat ik snel weer wegga.quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:38 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Maar met Hilde erin is streamen echt té storend, dus alleen maar viooruitgang als ze weg is.
quote:
quote:Op vrijdag 8 september 2006 00:38 schreef n1ek het volgende:
Wie schreeuwt er zo hard?! :|
Wie denk jequote:Op vrijdag 8 september 2006 00:38 schreef n1ek het volgende:
Wie schreeuwt er zo hard?! :|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |