wat ik denk? ze blijft bij 'm zolang ze geld kan uitgeven en door een stoere agent beschermd wordt.quote:Op maandag 4 december 2006 17:41 schreef PDOA het volgende:
Wat zegt zijn vriendin eigenlijk van zijn gedrag?
Hahha vertel ik mn ouders ook elke keer. Krijg ik terug "Wj hebben gedaan wat ns toen het beste leek, nah ja, wat doe je er aan"quote:Op maandag 4 december 2006 17:28 schreef BadEend19 het volgende:
Ouders hebben hier hoe je het wend of keert ook schuld aan.![]()
Ik geef een voorbeeld van wat ik vaker gehoord hebquote:Op maandag 4 december 2006 18:42 schreef BadEend19 het volgende:
Ik doelde eigenlijk op de ouders van de TS!
Ben ik het helemaal mee eensquote:Op maandag 4 december 2006 16:53 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Dan hoort ie em alsnog te bellen en te vertellen dat dat soort opmerkingen onacceptabel zijn. Vind ik dan he
Zo veel hoeft er toch niet gepraat te worden? Een opmerking in de trant van ''dit soort opmerkingen over mijn dochter tolereer ik niet en zeker niet in mijn eigen huis. Daar is het gat van de deur''.quote:Op dinsdag 5 december 2006 22:42 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Ik heb het al in mijn eerste post beschreven, we zijn niet opgevoed met praten.
Wat dacht je van confrontatie uit de weglopen. In een gezin waar er over het algemeen niet zoveel gepraat wordt houdt al helemaal niet zo van zulke conflicten.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:50 schreef Xennia het volgende:
[..]
Zo veel hoeft er toch niet gepraat te worden? Een opmerking in de trant van ''dit soort opmerkingen over mijn dochter tolereer ik niet en zeker niet in mijn eigen huis. Daar is het gat van de deur''.
Inderdaad. En als je ouders niet oppassen raken ze niet 1, maar het contact met 2 kinderen kwijt. Die gozer is duidelijk al reddeloos verloren.quote:Op dinsdag 5 december 2006 23:50 schreef Xennia het volgende:
[..]
Zo veel hoeft er toch niet gepraat te worden? Een opmerking in de trant van ''dit soort opmerkingen over mijn dochter tolereer ik niet en zeker niet in mijn eigen huis. Daar is het gat van de deur''.
Daarom moet het in de kiem gesmoord worden voor het verder escaleert en daarmee zijn ze al rijkelijk laatquote:Op dinsdag 5 december 2006 23:52 schreef AlohaXa het volgende:
[..]
Wat dacht je van confrontatie uit de weglopen. In een gezin waar er over het algemeen niet zoveel gepraat wordt houdt al helemaal niet zo van zulke conflicten.
Mja... weet je, je bent niet opgevoed met praten, dat zou een verklaring zijn waarom er niet heel erg diep op die opmerking wordt ingegaan, in de zin van: wat voel je, waarom zeg je dat, etc. Maar dat sluit niet uit dat je opmerkt dat zo'n opmerking onacceptabel is. Hij kan gewoon de telefoon pakken, het nummer van je broer intikken en zeggen: luister, ik wil in mijn huis geen kwaad woord meer over mijn dochter horen. Zo moeilijk is dat niet en dat moet toch zelfs op te brengen zijn voor iemand die niet zo praats is. Ik zou dat van mijn ouders eisen, zo niet, dan zouden ze er wat mij betreft in kunnen stikken. Ik vind dit soort opmerkingen echt onacceptabel, maar dat je ouders het pikken, vind ik nog erger.quote:Op dinsdag 5 december 2006 22:42 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Ik heb het al in mijn eerste post beschreven, we zijn niet opgevoed met praten.
Oe, dat is niet zo fraaiquote:Op zaterdag 6 januari 2007 19:02 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Nou ik heb weer een 'nieuwtje'. Mijn broer gaat proberen naar onze straat te verhuizen en hij heeft ook al 1 van zijn honden aan een collega gedoneerd. Ik zou het echt verschrikkelijk vinden als hij in de buurt komt wonen, om van te kotsen! Ben ik nog steeds niet van die hufter af!
Das zeker minder Is er niet iets anders waarom hij je zo is gaan hatenquote:Op zaterdag 6 januari 2007 19:02 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Nou ik heb weer een 'nieuwtje'. Mijn broer gaat proberen naar onze straat te verhuizen en hij heeft ook al 1 van zijn honden aan een collega gedoneerd. Ik zou het echt verschrikkelijk vinden als hij in de buurt komt wonen, om van te kotsen! Ben ik nog steeds niet van die hufter af!
Ik heb een soortgelijks verhaal. Ook over mn broer. Lichamelijk en mentaal geweld. MAar hij gaat er niets aan doen. Hij zit er niet mee.quote:Op zaterdag 6 januari 2007 21:13 schreef latexpiepbeestje het volgende:
Knip
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |