over één uurtje denk ikquote:Op woensdag 6 september 2006 22:19 schreef Nostalgist het volgende:
Dit wordt slopend voor de ruggen.....Zeker als ze nog een paar uur hebben te gaan..... Wanneer zullen ze gaan zitten ?
Waarom niet al die suikerklontjes op dezelfde manier neergezet ?quote:
150 lagen is de berekening van Etiennequote:Op woensdag 6 september 2006 22:18 schreef pullup het volgende:
[..]
Ja hij is wel nauwkeurig.
ik hoop dat hij ondertussen nog wel de tijd neemt om uit te rekenen uit hoeveel lagen die toeren moet opgebouwd zijn om de juiste hoogte te halen.
dat vraag ik me ook af, maar hij zal het wel wetenquote:Op woensdag 6 september 2006 22:20 schreef pullup het volgende:
[..]
Waarom niet al die suikerklontjes op dezelfde manier neergezet ?
Ik denk dat het zo als het ware in elkaar haakt, steviger.quote:Op woensdag 6 september 2006 22:20 schreef pullup het volgende:
[..]
Waarom niet al die suikerklontjes op dezelfde manier neergezet ?
quote:Op woensdag 6 september 2006 22:21 schreef cpuntb het volgende:
Sabrina: "Kan je niet een suikerklontje in mijn mond mikken"![]()
Ze moeten met zn allen die klontjes achter in haar strot douwenquote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef wolferl het volgende:
Zit Ma Flodder op haar spreekstoel?
Ze moeten haar eens van die stoel afschoppen en haar de klontjes aangeven.
Zodra ze klaar is met de suikerklontjes uitdelen zal ze vast weer met d'r concentratie-sessies beginnen.quote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Rens_Wilders het volgende:
Wat is het aandeel van Hilde in deze opdracht? Drinken uitdelen? Mentale steunbetuigingen uiten? Kan haar niet vinden op de streams.
Is goed voor zijn schouder: ik hoor hem er niet meer over trouwens!quote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Kinga het volgende:
wel kut voor etienne, alsie super lang in dat water moet staan
Mag nietquote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Inca het volgende:
Ze moeten gewoon op en neer lopen met een suikerklontje dat scheelt toch weer voor je rug
quote:Op woensdag 6 september 2006 22:21 schreef Kinga het volgende:
[..]
Ik denk dat het zo als het ware in elkaar haakt, steviger.
Ik denk dat ze daar te weinig klontjes voor hebben.quote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Nostalgist het volgende:
Ik heb wel vertrouwen in Semih, wellicht dat hij wat breder moet worden.... Een stevige basis is belangrijk...
Ik heb d'r gevonden; ze zit lekker op d'r stoel. Mag er gerookt worden tijdens deze opdracht?quote:Op woensdag 6 september 2006 22:23 schreef Day het volgende:
[..]
Zodra ze klaar is met de suikerklontjes uitdelen zal ze vast weer met d'r concentratie-sessies beginnen.
Ssssssssst please, dat kan ik niet aan.... En Semih denk ik ook niet...quote:Op woensdag 6 september 2006 22:23 schreef Day het volgende:
[..]
Zodra ze klaar is met de suikerklontjes uitdelen zal ze vast weer met d'r concentratie-sessies beginnen.
jah? kreeg hij nie genoeg aandacht???quote:Op woensdag 6 september 2006 22:23 schreef cpuntb het volgende:
[..]
Is goed voor zijn schouder: ik hoor hem er niet meer over trouwens!
Yepquote:Op woensdag 6 september 2006 22:21 schreef schatje het volgende:
Heeft Semmie nu crocs aan?
[afbeelding]
lekker door blijven proppen..?quote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Rens_Wilders het volgende:
Wat is het aandeel van Hilde in deze opdracht? Drinken uitdelen? Mentale steunbetuigingen uiten? Kan haar niet vinden op de streams.
Iddquote:Op woensdag 6 september 2006 22:24 schreef schatje het volgende:
Wast bouwt Semmie raar? Ik zou gewoon laag voor laag doen.
Ze mogen niet van hun plaats.quote:Op woensdag 6 september 2006 22:22 schreef Inca het volgende:
Ze moeten gewoon op en neer lopen met een suikerklontje dat scheelt toch weer voor je rug
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |