Meld! (was er om kwart over 8 al uit, de bank belde over een probleem bij de storting van de winkel, alsof iker iets van weet, bel dan daarheen op een fatsoenlijk tijdstip, iedereen weet toch dat zwangeren uitslapen!!)
Inky en Martinweb, van harte met jullie zoon Ryan!! Rust lekker uit nu jullie thuis zijn met zijn drietjes!
Inky, idd wat Snoopy zegt, ha zal niet veel doen voor je, hier althans niet. Geniet van het goede nieuws en ik hoop dat je geen last krijgt van de kwaaltjes!
Popples, getver wat een akelig nieuws. Mijn opa is enkele maanden terug ook gestorven, hij wilde wel graag nog overgrootvader worden maar het was te ver weg voor hem. Toen hij heel slecht lag heb ik hem wel verteld dat hij toch (en oma ook) overgrootouder wordt, ook al is hij er niet meer bij.
Ook in de mis is dit benoemd door de diaken. Ik vind het idee van een echo wel heel mooi, of anders maar het hartje luisteren bij de vk? (of opnemen als hij niet meer zo mobiel is?)
Chacama, gelukkig voel je je weer wat beter!
Linda,krijg je nu nog extra controles de komende tijd, om te zien hoe plurkje ligt?
Moonah, lekker he, die vrijheid!
Appelsap, het schoppen zal idd niet lang meer duren voordat je het voelt! Hier is het inmiddels vrij pijnlijk zeker als ik net wakker ben. In het begin dacht ik dat er lucht door mijn darmen plopte, maar het bleek toch het kindje te zijn. Twee keer paniek gehad, ik dacht dat het kindje epilepsie had, maar dat bleek ook normaal te zijn, zo woelen in de baarmoeder!
Oja, to do lijstje verder afwerken, goede tip linda!
...maar weI in de aap gelogeerd :P
*
Ik stuur al sinds oktober 2006 PM's, word ik dan nu PM-woman?
Laat maar: PMS-girl it is.....