Waar wordt ik hier nu voor uitgemaakt........quote:Op donderdag 7 december 2006 22:25 schreef Vivi het volgende:
He is the teeeeny pequenito stick of celery in my giant Bloody Mary and he LOVES when I say that because it gets him all hot and bothered and he has to go suck on a tomato for two hours
als iemand die 't kofschip nooit begrepen heeft. Ohnee, dat is in deze post pas.quote:Op vrijdag 8 december 2006 01:32 schreef bloodymary het volgende:
[..]
Waar wordt ik hier nu voor uitgemaakt........![]()
quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:26 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
als iemand die 't kofschip nooit begrepen heeft. Ohnee, dat is in deze post pas.
Ja okee. Maar ze kan het hebben, vinnik.....quote:Op donderdag 7 december 2006 22:30 schreef Aventura het volgende:
....alleen die hotpants. Ze wordt 40 volgend jaar..
Tuurlijk, daar gaat het niet om. Maar die stijl past meer bij Lindsey Lohan (20 jaar) dan bij een volwassen vrouw. Da's gewoon een modewet.quote:Op vrijdag 8 december 2006 14:44 schreef Turbomuis het volgende:
[..]
Ja okee. Maar ze kan het hebben, vinnik.....
Mwoh, waarom. 40 is het nieuwe 25 hoorquote:Op vrijdag 8 december 2006 14:51 schreef Aventura het volgende:
[..]
Tuurlijk, daar gaat het niet om. Maar die stijl past meer bij Lindsey Lohan (20 jaar) dan bij een volwassen vrouw. Da's gewoon een modewet.
Ik vind J. Lo ook leukquote:Op vrijdag 8 december 2006 18:34 schreef Rhanna het volgende:
Ik vind J.Lo wel geinig..
Maar Brooke Hogan daarintegen
De Hulk vond toch dat ze niet sexy mocht zijn, is m goed gelukt hoor
Ach...Jij kan het vast hebbenquote:Op vrijdag 8 december 2006 19:35 schreef SEMTEX het volgende:
Jullie vinden 'm vast ordi, maar ik vind die zwarte jurk met gele zebraprint erin erg leuk.
quote:Op vrijdag 29 september 2006 08:25 schreef melismay het volgende:
Dat groepje van P. Diddy vind ik nog niet eens zo heel lelijk gekleed
inderdaad welke kapselsquote:Op zaterdag 9 december 2006 00:08 schreef Aventura het volgende:
[..]
Hopelijk vind je die 'kapsels' wel net zo afstotelijk als dat ik ze vind
uit het topic Celebs onflatteus op de kiek # 33 Met vrouwen zonder slip.quote:Op zaterdag 9 december 2006 09:47 schreef ellos het volgende:
ik vind tom cruise een bietje dik geworden![]()
quote:Op vrijdag 8 december 2006 21:24 schreef rena het volgende:
[afbeelding]
Vooral Tom & KatieDie neplach
![]()
quote:Op zaterdag 9 december 2006 08:07 schreef scrub_nurse het volgende:
tom is zn zwangerschapspondjes nog niet kwijt zo te zien![]()
quote:Op zaterdag 9 december 2006 01:09 schreef Aventura het volgende:
[..]
Die overdadige nylon nepflappen die ze op hun schedel hebben vastgespeld.
Jij hebt het blijkbaar niet begrepen want 't kofschip gaat er over of er in de verleden tijd een d of een t bij komt en niet over de tegenwoordige tijd. En ik weet heel goed dat het ik word is zonder t, maar door de snelheid typ ik wel eens een foutje.quote:Op vrijdag 8 december 2006 11:26 schreef zoeperzazke het volgende:
[..]
als iemand die 't kofschip nooit begrepen heeft. Ohnee, dat is in deze post pas.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |