Lijkt me een leuke om op de fiets mee te nemen. Maar dan wel met een leuke snelle prime. Zo rond de 28-30mm. zou een goede vervanger zijn dan van de oude meetzoekertjes zoals de Canonetquote:Op woensdag 4 maart 2009 21:04 schreef zquing het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)beeldsensor-aan.html
hadden jullie dit trouwens gelezen?
Ik hoop dat ze dit in een toffe retro behuizing gooien en dan ga ik zeker sparen voor een nieuwe
Als er een model wordt uitgebracht dat lijkt op de Sigma DP2 dan ben ik verkocht, met die leuke pancake primes en als het kan brengt viogtlander de heliar erop uitquote:Op woensdag 4 maart 2009 21:54 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Lijkt me een leuke om op de fiets mee te nemen. Maar dan wel met een leuke snelle prime. Zo rond de 28-30mm. zou een goede vervanger zijn dan van de oude meetzoekertjes zoals de Canonet
quote:Op woensdag 4 maart 2009 23:08 schreef ultra_ivo het volgende:
Er duiken berichten op dat Pentax de 645D wil afstoffen en de volgende maand introduceren op de show in Tokio:
http://www.amateurphotogr(...)lan_news_278069.html
De specs houdt Pentax voorlopig onder de pet. Volgens de geruchten een Kodak sensor van dik 30MP.quote:
Doh, Prijskaartje zal wel weer lekker zijnquote:Op woensdag 18 maart 2009 16:37 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De specs houdt Pentax voorlopig onder de pet. Volgens de geruchten een Kodak sensor van dik 30MP.
Ik heb al een 2.8/20. AF is bij 20mm niet zo'n punt. Gewicht/formaat is vooral een punt als ik met weinig lenzen onderweg ben, tegenwoordig is dat een FA 2.8/28 en een FA 1.7/50. Dan zou ik eerder een combinatie van een 2.0/30 en de 77mm pancake nemen.quote:Op maandag 28 december 2009 21:05 schreef Erasmo het volgende:
Ach jij moet inderdaad alles op de fiets meesjouwen... Is de 21mm DA ltd. niet wat voor jou?
Mooie foto, maar je mag wel even met de lapper & rager langs je sensor.quote:Op zaterdag 6 maart 2010 19:57 schreef john_ven24 het volgende:
Kick!
Heb de nieuwe pentax macro 100mm WR aangeschaft!
[ afbeelding ]
Laat de lente maar komen!
Het is jammer dat ik geen vergelijkingsmateriaal heb, 't is mijn eerste macrolens. Maar hij is in dezelfde stijl als de limited lenzen en weathersealed.quote:
Ik vind dat echt niet werken, veel te weinig dof om goed te werken zonder AFquote:Op woensdag 30 december 2009 13:44 schreef ultra_ivo het volgende:
20 is mij persoonlijk teveel groothoek. Vooral voor de combinatie van straat en sportfotografie die ik vaker doe (en juist dan gewicht een item is). Gisteren trouwens tijdens een rap/hiphop optreden nog een Yashica 1.8/55 in M42 van iemand geleend, werkt ook goed.
Bij mij juist andersom. Als ik met een krappe DOF werk dan heb ik beter resultaat met MF en niet met AF.quote:Op woensdag 10 november 2010 19:56 schreef zquing het volgende:
[..]
Ik vind dat echt niet werken, veel te weinig dof om goed te werken zonder AF
Als je tijd hebt om te focussen en je onderwerpen niet teveel bewegen. Maar voor een concert vind ik de zoeker niet helder genoeg en te klein om mn focus goed te bepalen op een DSLRquote:Op woensdag 10 november 2010 23:06 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Bij mij juist andersom. Als ik met een krappe DOF werk dan heb ik beter resultaat met MF en niet met AF.
Je moet ook niet op je onderwerp jagen maar op de loer liggen. Focussen op de plek waar je onderwerp gaat komen. Dan lukt het prima. Voor mij is de zoeker helder genoeg, zelfs in slecht verlichte muziekkelders. Afgelopen donderdag in een muziekkelder m'n 1.4/85 uitgeprobeerd, focussen ging prima daar.quote:Op woensdag 10 november 2010 23:13 schreef zquing het volgende:
[..]
Als je tijd hebt om te focussen en je onderwerpen niet teveel bewegen. Maar voor een concert vind ik de zoeker niet helder genoeg en te klein om mn focus goed te bepalen op een DSLR
Het was inderdaad de drivemode. (achteraf weet ik inderdaad dat ik hier de remote instellingen al eens voorbij heb zien komen. Maar ja, achteraf . . )quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:50 schreef problematiQue het volgende:
Staat je drive-mode op remote? Blinken de lampjes?
Fn -> pijltje omhoog -> afstandsbediening icoontje selecteren.quote:Op zaterdag 27 november 2010 15:10 schreef SemPai het volgende:
Hopelijk weet iemand raad.
Ik krijg mijn nieuwe IR remote niet werkend op mijn K10d.
Moet er in het menu iets aangepast worden of moet ik mijn nieuwe aanwinst (Dealextreme) direct naar de prullenbak promoveren onder het motto 'gegokt en verloren' ?
De niet AF versie is goed te gebruiken op een Canon(de af misschien ook maar weet niet hoe de focusring is)quote:Op dinsdag 26 februari 2013 20:04 schreef Aschkael het volgende:
Heb een tijd lang een k7 gehad, ook een erg fijne camera. Ik was vooral erg te spreken over de objectieven. Baal dat die nieuwe objectieven niet op een canon passen...die 50mm 1.4 zou ik graag erop schroeven.
Is allemaal Kmount, moet je wel alles handmatig doen. Maar op je canon passen met een converter doet het.quote:Op dinsdag 26 februari 2013 21:05 schreef Aschkael het volgende:
Voor op mijn Canon heb ik een oude asahi takumar 55mm f1.8, fijne lens. De smc Pentax -FA 50mm 1.4 is een moderne autofocus lens. Voor zover ik weet heb je daar geen converters naar Canon voor.
Mooi lichtsterk.quote:Op vrijdag 13 december 2013 13:04 schreef Erasmo het volgende:
GAS heeft me weer te pakken, ik zit er sterk over te denken om de Pentax MX-1 te kopen
De K5 II is een quantumleap vergeleken met de K10D.quote:Op vrijdag 20 december 2013 12:17 schreef xepera9 het volgende:
[..]
Mooi lichtsterk.
Ik ga vandaag kijken of de K-5 (II) iets is voor me (vs Nikon D7000 dus het wordt spannend). Heb nu een K10D.
Helemaal mee eens! Dat is echt een superfijne camera! Ik heb me nog niet door de techniek beperkt gevoeld in de 6 jaar dat ik nu met m'n K5 (en daarvoor K7) aan het fotograferen ben.quote:Op vrijdag 20 december 2013 13:30 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De K5 II is een quantumleap vergeleken met de K10D.
Da's goed om te horen. Na flink rondbellen heb ik er nu een gevonden waar ik zo ga kijken.quote:Op vrijdag 20 december 2013 13:30 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
De K5 II is een quantumleap vergeleken met de K10D.
Het gaat me vooral om de prestaties bij weinig licht (concerten bijv.), maar hij moet ook goed in de hand liggen + bediening, want de Nikon is voor mij bijna perfect in dat opzicht. Enig idee of er veel verschil zit tussen de K5 en K5II voor low light (in de praktijk dan), de AF zou beter moeten werken?quote:Op vrijdag 20 december 2013 13:51 schreef Scarlet_Dragonfly het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Dat is echt een superfijne camera! Ik heb me nog niet door de techniek beperkt gevoeld in de 6 jaar dat ik nu met m'n K5 (en daarvoor K7) aan het fotograferen ben.
In welke omgeving zoek je de K5 II? Ik heb de mijne in Aken gehaald, bij Foto Preim.quote:Op vrijdag 20 december 2013 14:45 schreef xepera9 het volgende:
[..]
Da's goed om te horen. Na flink rondbellen heb ik er nu een gevonden waar ik zo ga kijken.
Zuiden/zuidwesten. De camera is nu gunstiger geprijsd in Nederland.quote:Op vrijdag 20 december 2013 15:34 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
In welke omgeving zoek je de K5 II? Ik heb de mijne in Aken gehaald, bij Foto Preim.
De cashback actie geldt nog tot half januari.quote:Op maandag 23 december 2013 14:01 schreef xepera9 het volgende:
[..]
Zuiden/zuidwesten. De camera is nu gunstiger geprijsd in Nederland.
Inderdaad die stabilisatie in de body is een voordeel. Ik heb de camera nog niet in mijn handen gehad trouwens, was voor nu toch te ver rijden. Na de kerst dan maar.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |