kan jij mij ook even mailenquote:Op woensdag 6 september 2006 20:42 schreef PLAE@ het volgende:
slavenkoor
als je een mail adres in je profiel zet kan ik t sturen..
quote:Op woensdag 6 september 2006 21:20 schreef Jasza het volgende:
89' [3 - 1] M. Rosenberg
En dat zou na het EK 2008 zijn, beetje vroeg vind je nietquote:Op woensdag 6 september 2006 20:06 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum2/13240.php
[..]
Iemand hier meer over? Is dit echt door Talpa gemeld?
Zou fántástisch zijn! Eindelijk op de juiste plek, bij zijn cluppie. Wat een geweldenaar, altijd een hart voor Ajax gehad. Mooiste vond ik de bekerwinst eind jaren tachtig, iedereen liet Ajax in de steek behalve Marco.
Laat dat ondankbare boeren Nederland maar zeiken. Lekker revanche nemen op het Europees Kampioenschap, feestvieren in jouw stad en dan terug naar jouw club. Marco is een Ajacied tot op het bot. Ik hou van je Marco![]()
aldus voetbalzone.nlquote:Marco van Basten wil niet bijtekenen bij Oranje omdat hij na het EK 2008 een functie bij Ajax zal gaan bekleden, meldt het programma Entertainment Live van Talpa vanavond. Het zou om een leiding gevende rol gaan bij de Amsterdamse club.
De KNVB deed Van Basten onlangs een voorstel om zijn contract, dat na het Europees Kampioenschap afloopt, te verlengen. De geboren Utrechter gaf aan daar voorlopig nog niet over te willen denken en zich eerst te willen concentreren op de komende twee jaar.
quote:meldt het programma Entertainment Live van Talpa
Het blijkt wel weer.. AJAX NOOIT MEER IN TE HALENquote:Feyenoord is bijna 50 plaatsen gezakt op de wereldranglijst voor clubteams. De Rotterdammers staan nu 253e op de ranglijst, die wordt aangevoerd door FC Barcelona. Hoogst genoteerde Nederlandse club is Ajax, gevolgd door PSV.
Opmerkelijk genoeg staat zelfs FC Groningen boven Feyenoord. Dit is mogelijk omdat de Groningers dit seizoen voor het eerst in jaren weer meedoen aan een internationale competitie en daardoor geen slechte resultaten uit het verleden hebben staan.
Verder is opvallend dat Ajax de hoogst genoteerde Nederlandse club van de ranglijst is. De ploeg van Henk ten Cate, die de afgelopen jaren in de Champions League beduidend minder presteerde dan PSV, staat 23e. De Eindhovenaren staan op hun beurt 39e.
ja jaquote:Op woensdag 6 september 2006 21:24 schreef StarGazer het volgende:
Wat eenvergeten al niet voor reacties hier oplevert, fantastisch
Was niet serieus bedoeld lieverds
Tuurlijk vind ik het geen verrader. Nooit. Geen trainer die ik heb meegemaakt die zoveel voor de club heeft betekend. Vind het hoogstens een aparte uitspraak, meer niet.quote:
Hij speelt zijn beste voetbal ooit.quote:Op woensdag 6 september 2006 22:00 schreef twi het volgende:
Hopen dat Sneijder heel blijft de komende weken. Hij speelt niet werelds, maar gewoon erg goed.
ik heb je gemaildquote:Op woensdag 6 september 2006 20:42 schreef PLAE@ het volgende:
slavenkoor
als je een mail adres in je profiel zet kan ik t sturen..
Hoeveelste staat AZ dan ?quote:Op woensdag 6 september 2006 21:39 schreef Sethje het volgende:
[..]
Het blijkt wel weer.. AJAX NOOIT MEER IN TE HALEN
Weet ik veelquote:
819 Teletekst wo 06 sepquote:Op woensdag 6 september 2006 22:40 schreef Sethje het volgende:
[..]
Weet ik veeldie staan er heus niet boven
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |