quote:Je hebt al je eigen topic met je Van Basten-gezeur, begin er hier dan niet ook over.
Dit is het Ajax-topic en voor ons is Marco een held (Europa Cup II). Kan mij het ene fuck schelen wat hij doet bij dat oninteressante Nederlands elftal. Over paar jaar opvolger Henk ten Cate!
Marco, Marco... Marco, Marco... Marco, Marco... We worden kampioen
![]()
Iemand nog herhaling Holland Sport-linkje?
Ga je vooraf naar het supportershome? Ben wel benieuwd wie BliksemSchigt (quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:29 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ah ja, Vitesse is zondag alweer.
Ik moet er nog steeds een beetje aan wennen dat ik daadwerkelijk elke thuiswedstrijd ga
quote:zodat jullie er morgen speciaal vroeg voor uit bed kunnen komen![]()
Morgen ochtend 5 jaar 410 dvd teaser online op www.vak410.nl ,gehost door AjaxFilmSite.
Gemaakt door: Markos & mij.
EDIT: MEER INFO MORGEN ONLINE
Ik hoop ook nog wat bieries te nuttigen in het home...tussen 12 en 13 uur aanwezig denk ik.quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ga je vooraf naar het supportershome? Ben wel benieuwd wie BliksemSchigt () eigenlijk is.
Ik ben benieuwd wie jullie beide zijnquote:Op dinsdag 5 september 2006 11:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ga je vooraf naar het supportershome? Ben wel benieuwd wie BliksemSchigt () eigenlijk is.
Er staat nog niks op AFS hoor..quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:32 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
Van 410-forum @ Mon Sep 04, 2006 7:32 pm
[..]
Whehe. Ik kan wel wat eerder gaanquote:Op dinsdag 5 september 2006 11:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Ga je vooraf naar het supportershome? Ben wel benieuwd wie BliksemSchigt () eigenlijk is.
Ga je normaal nooit bier drinken dan voor de match?quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:36 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Whehe. Ik kan wel wat eerder gaan![]()
Sowieso probeer ik altijd nuchter de wedstrijd te kijken; althans, geen bierquote:Op dinsdag 5 september 2006 11:38 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ga je normaal nooit bier drinken dan voor de match?
Ik wil Montana en Thunderstruck ook wel eens meeten
Ik ben regelmatig in EHV..vrijdagmiddag zuipen..blue parrot ofzo die psvkroeg haha..quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:43 schreef PyTh het volgende:
Enige waar ik benieuwd naar ben zijn Bananenman, Bolluh en JaWi![]()
Who knows we might meet in the near future
Blue Parrot staat bekend als de kleuterkroeg Sethjequote:Op dinsdag 5 september 2006 11:45 schreef Sethje het volgende:
Ik ben regelmatig in EHV..vrijdagmiddag zuipen..blue parrot ofzo die psvkroeg haha..
Hehe ja klopt.quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:49 schreef PyTh het volgende:
[..]
Blue Parrot staat bekend als de kleuterkroeg Sethje
Daar komen de 14-15-16 jarige zich inderdaad op Vrijdagmiddag zat "zuipen" aan 3 biertjes
Jij durft, in een stad waar ze geen verstand van voetbal hebben op die enkeling na die weet hoe de kleuren rood en wit gedragen moeten wordenquote:Op dinsdag 5 september 2006 11:45 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ik ben regelmatig in EHV..vrijdagmiddag zuipen..blue parrot ofzo die psvkroeg haha..
Wat is er mis met 14-15-16-jarige meisjes?quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:49 schreef PyTh het volgende:
[..]
Blue Parrot staat bekend als de kleuterkroeg Sethje
Daar komen de 14-15-16 jarige zich inderdaad op Vrijdagmiddag zat "zuipen" aan 3 biertjes
Niet alleen de Blue Parrot, loop De Schoen eens binnenquote:Op dinsdag 5 september 2006 11:49 schreef PyTh het volgende:
[..]
Blue Parrot staat bekend als de kleuterkroeg Sethje
Daar komen de 14-15-16 jarige zich inderdaad op Vrijdagmiddag zat "zuipen" aan 3 biertjes
krijg jij ook nog bier van JaWi?quote:Op dinsdag 5 september 2006 11:43 schreef PyTh het volgende:
Enige waar ik benieuwd naar ben zijn Bananenman, Bolluh en JaWi![]()
Who knows we might meet in the near future
quote:Op dinsdag 5 september 2006 12:13 schreef rubbereend het volgende:
[..]
krijg jij ook nog bier van JaWi?
Discussier lekker meequote:Op dinsdag 5 september 2006 12:34 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
[..]
Charisteas komt het veld niet op zeker, net als hij het trainingsveld niet op kwam![]()
Daarnaast wil ik nog even een al oude discussie in het leven roepen. Hoe kómen jullie erbij de grootste club van Nederland te zijn? Over aantal prijzen praten we niet, want daar lopen jullie al 30 jaar achter op ons.
Jullie gooien het dan altijd op het 'trouwe' publiek. Maar waarom wijzen de getallen dan uit dat er de laatste 10 jaar (sinds dien heeft Ajax pas een stadion voor 50.000+, dus daarvoor kan je niet vergelijken en bovendien zat het Olympisch Stadion (60.000+) altijd vol áls we daar speelden) veel meer bezoekers zijn bij Ajax. Ook in de slechte tijden gemiddeld nog meer.
Kom eens met bewijzen, want alles spreekt tegen jullie: onderzoek weer uit dat 30 procent van de Nederlanders voor Ajax is, terwijl Feyenoord ver achter bleef. Ajax trekt al jaren structureel meer bezoekers en Ajax heeft al jaren veel meer seizoenskaarthouders. Alleen de open dag wordt bij jullie vaak drukker bezocht, maar zou dat ook niet komen omdat het gratis is?
Als ik die discussie verloren wordt, gooien jullie het vaak op fanatieker publiek. Daarvoor moeten we voor bewijs denk ik naar uitwedstrijden gaan. Waarom zijn onze uitvakken dan net als die van jullie bijna altijd vol? Met een bekerfinale zitten er 15.000 joden in De Kuip, daarmee wordt dat gelul ook weer ontkracht.
Meer op http://ajax.netwerk.to/forums/HTML/forum1/3016.php
Laat Roger idd, maar eens een paar keer spelen. Ik heb geen idee hoe hij er nu voorstaatquote:Op dinsdag 5 september 2006 12:08 schreef Sethje het volgende:
Ja dat wel, maar Roger speelde erg lekker tegen NAC hij heeft een betere trap als Hedwiges
Doe maar niet. De meesten hier kunnen niet normaal discussieren in dat topic en na 5 flames is de lol er meestal wel weer af en wordt het een beetje kansloosquote:Op dinsdag 5 september 2006 12:49 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
Het grote Feijenoord-topic #204: Met fictieve hattricks!
[..]
Discussier lekker mee
Kolere, dat is slecht Nederlands..quote:Op dinsdag 5 september 2006 12:49 schreef Door_passie_gedreven het volgende:
Het grote Feijenoord-topic #204: Met fictieve hattricks!
[..]
Discussier lekker mee
Gaat niet door... en anders zou jij heengaan zekerquote:Op dinsdag 5 september 2006 13:00 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Hoorde hier het gerucht op de werkvloer dat mocht het doorgaan (van die portugese ploegen) dat we dan in de plaats van Benfica zouden komen.... Dat betekend: KOPENHAGEN !!!
Nopequote:Op dinsdag 5 september 2006 13:03 schreef devv05 het volgende:
[..]
Gaat niet door... en anders zou jij heengaan zeker
betekent
Dat zou een grap zijnquote:Op dinsdag 5 september 2006 13:00 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Hoorde hier het gerucht op de werkvloer dat mocht het doorgaan (van die portugese ploegen) dat we dan in de plaats van Benfica zouden komen.... Dat betekend: KOPENHAGEN !!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |