Ja, beetje impulsaankoop geweest. LocoRoco en Daxter waren cool. Erg van genoten, en er verschijnen ook nog opzeker toptitels uit. Maar ik ken mezelf, als ik een console in huis heb wil ik er ook games voor kopen. En daar heb ik nu gewoon minder tijd voor. Concentreer me liever op de DS.quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:41 schreef Chocobo het volgende:
Je PSP nu alweer weg Gijs?
En je oude DS ook met krassen voor een goed bod..... moest lachen
Beide onder voorbehoud al weg. Ik heb de OP even aangepast.quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:43 schreef Pilstonnetje het volgende:
Wat wil je voor Mario 64 DS en Super Mario Bros. 3 (GBA) hebben?
wil je mailenquote:Op dinsdag 5 september 2006 09:41 schreef Chocobo het volgende:
Je PSP nu alweer weg Gijs?
En je oude DS ook met krassen voor een goed bod..... moest lachen
In dat geval bied ik 45 euro incl. verzenden voor FF4 en FFA samen. Ik neem vanavond wel even contact met je op via MSN om te kijken hoe de zaken er voor staan, want ik vind het een beetje jammer om een Gijsjes-topic te gaan vervuilen met allerlei over-en-weer biedingen en vragen.quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:37 schreef Strolie75 het volgende:
Neej, iemand van de crew...maar ik heb nog geen antwoord of hij akkoord is met de prijs.
Tegen zo'n goed bod zeg ik geen nee. Dan moeten mensen maar knoppen durven door te hakken en eerder een beslissing durven nemen! Deal dus!quote:Op dinsdag 5 september 2006 09:50 schreef chibibo het volgende:
In dat geval bied ik 45 euro incl. verzenden voor FF4 en FFA samen. Ik neem vanavond wel even contact met je op via MSN om te kijken hoe de zaken er voor staan, want ik vind het een beetje jammer om een Gijsjes-topic te gaan vervuilen met allerlei over-en-weer biedingen en vragen.
godverdegodverquote:Op dinsdag 5 september 2006 09:51 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Tegen zo'n goed bod zeg ik geen nee. Dan moeten mensen maar knoppen durven door te hakken en eerder een beslissing durven nemen! Deal dus!
mail me maar even, msn heb ik nooit aan.
strolie att hetemail punt com
Ow fuck lieverd, ik heb echt helemaal over je post heen gekeken!quote:Op dinsdag 5 september 2006 10:00 schreef QueenR het volgende:
waarom geef je nu geen antwoord stol![]()
nou zijn ze dadelijk al weg haha.
![]()
beetje over mij heenkijken.... dat gebeurd in rl nu nooitquote:Op dinsdag 5 september 2006 10:05 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ow fuck lieverd, ik heb echt helemaal over je post heen gekeken!Sorry
Final Fantasy IV lijkt me niet echt leuk voor kinderen. Mario DS en Mario op de GBA zijn helaas al gisteravond onder voorbehoud verkocht achter de schermen.
Dancing Stage MegaMix + degelijke dansmat mag je voor 30 euro hebben.
Die oude DS mag je voor 50 euro hebben.
Wel ex verzendkosten.
Final Fantasy is echt een old school RPG. Weinig uitgebreid, heel lineair, saai vechtsysteem. Ik heb hem toentertijd meer gekocht uit nieuwsgierigheid hoe de oude Final Fantasy games waren.quote:Op dinsdag 5 september 2006 10:09 schreef QueenR het volgende:
beetje over mij heenkijken.... dat gebeurd in rl nu nooit![]()
Maar goed. Dat final fantasy niet leuk voor dat rare computer joch van me?die vind alles leuk lol is het heel eng?
Balen van die mario's want daar zijn ze echt gek op.![]()
Die stage mix geval weet ik dan wel, mail me je bankgegevens maar dan maken we dat gewoon ff meteen over. Die oude ds.. ondanks de krassen werkt dat schermpje nog wel? die van ons heeft namelijk vaak last van dat ie het niet doet![]()
u heeft mailquote:Op dinsdag 5 september 2006 10:12 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Final Fantasy is echt een old school RPG. Weinig uitgebreid, heel lineair, saai vechtsysteem. Ik heb hem toentertijd meer gekocht uit nieuwsgierigheid hoe de oude Final Fantasy games waren.
Dansmat en Dance Stage Megamix zijn in elk geval voor je. Mail me je adres maar, dan stuur ik hem naar je op. Stuur ik je daarna wel de rekening inclusief verzendkosten.
DS doet het nog perfect, altijd heel zuinig op geweest. Krassen zijn meer gebruikskrassen, als het scherm aan is zie je ze (bijna) niet.
quote:Op dinsdag 5 september 2006 10:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
Die Strol, zit onder de plak hoorBeetje al zn games verkopen
Nee Gijs…tijdgebrek. Dat moet ik nu eindelijk eens leren accepteren.quote:Op dinsdag 5 september 2006 10:25 schreef Notorious_Roy het volgende:
Die Strol, zit onder de plak hoorBeetje al zn games verkopen
Nog niks ontvangen. Heb je hem naar het goede adres gestuurd? strolie@hotmail.comquote:
Ik ken het helaas, maar ik kan niet zo cold turkey afkicken. Ik ben begonnen met het inkorten van mn wishlists en pre-ordersquote:Op dinsdag 5 september 2006 10:31 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Nee Gijs…tijdgebrek. Dat moet ik nu eindelijk eens leren accepteren.
Ik ben begonnen met me te beperken tot 2 games per maand. Dit is de volgende stap, zorgen dat die backlog verdwijnt zodat deze me niet meer aankijkt. De derde stap is me (voorlopig) beperken tot een drietal consoles.quote:Op dinsdag 5 september 2006 10:39 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik ken het helaas, maar ik kan niet zo cold turkey afkicken. Ik ben begonnen met het inkorten van mn wishlists en pre-orders![]()
Ik ga me vooral inhouden op consolegames, alleen AAA titels koop ik nog maar (FFXII, Okami, Dead Rising) en dan inderdaad zo min mogelijk. Games waarvan ik twijfel of ze leuk zijn, of denk 'leuk voor tussendoor' sla ik gewoon over (VP2: Silmeria, Grandia III, etc). Enige dat ik wel nog volop blijf doen is GBA/DS gamen. Dat kan altijd en overal tussendoor en ik reis nog steeds wat dus daar koop ik nog wat ik wil omdat ik daar ook de tijd voor hebquote:Op dinsdag 5 september 2006 10:42 schreef Strolie75 het volgende:
[..]
Ik ben begonnen met me te beperken tot 2 games per maand. Dit is de volgende stap, zorgen dat die backlog verdwijnt zodat deze me niet meer aankijkt. De derde stap is me (voorlopig) beperken tot een drietal consoles.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |