Helaas wel, deze wordt niet elke dag uitgezonden...maar wel elke keer als er een 'quiz' langskomt is het deze. Best jammer.quote:Op vrijdag 13 oktober 2006 14:54 schreef MaxPower het volgende:
Elke keer dat ik er langs zap gaan ze op straat de 'kwis' doen met nederlandse woorden die te vertalen zijn in een andere taal... dat is toch niet echt elke dag hetzelfde???![]()
Van de website: Volgende week heeft De Staat van Verwarring herfstvakantie. Maandag 23 Oktober zijn wij weer helemaal terug! Ik zat maandag al vol verwachting voor de televisie, tevergeefs.quote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:12 schreef Bluurgh het volgende:
waar is het nu gebleven eigelijk?
hehe ja ik ook, en dinsdag eigelijk ook, bracht me meer in een staat van verwarring dan als het programma op TV isquote:Op donderdag 19 oktober 2006 21:23 schreef Aurelianus het volgende:
[..]
Van de website: Volgende week heeft De Staat van Verwarring herfstvakantie. Maandag 23 Oktober zijn wij weer helemaal terug! Ik zat maandag al vol verwachting voor de televisie, tevergeefs.
Zijn er nog mensen die naar Giel luisteren dan?quote:Op woensdag 1 november 2006 22:06 schreef J.A.N.A. het volgende:
Iemand Giel Beelen vanochtend nog gehoord?
Hij had er iig geen goed woord voor over.
Ik verheug me er echter nu al weer op.![]()
quote:Op woensdag 1 november 2006 22:50 schreef Symer het volgende:
Ik kan me idd wel voorstellen dat het echt een kutprogramma is als het niet je humor is.
"Wij zijn van Peperclip, met een E."
"-Paperclep?"
Ik schaterde het uit, terwijl de visite mij aankeek alsof ik een paar aan het heideplukken had![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |