quote:Op dinsdag 5 september 2006 19:50 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
Ik wou zo kijken of het bloedde, dus ik zo'n tissue in mijn bek hangen, is het ineens zoeen cheape rommel dus nu zit er allemaal papier in mijn bek!![]()
Ja, ik kon het wel met mijn hand doen, maar daar zit waarschijnlijk nog wat hennenstront aan aangezien ik nog niet gedoucht heb ofzo.quote:
quote:Op dinsdag 5 september 2006 19:52 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
Ja, ik kon het wel met mijn hand doen, maar daar zit waarschijnlijk nog wat hennenstront aan aangezien ik nog niet gedoucht heb ofzo.![]()
Ben je nou een echte vent / boer ofwat?quote:
Echte vent wel, geen boerquote:Op dinsdag 5 september 2006 19:59 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
Ben je nou een echte vent / boer ofwat?
Euhmm.. op wat voor sites zit jij?quote:Op dinsdag 5 september 2006 20:01 schreef Geqxon het volgende:
Dimi, is een hennenshow niks voor jou?
[[url=http://www.adoniscabaret.co.uk/images/lnd/after-hen-party-swim.jpg]afbeelding][/url]
Hen oftewel cock genoemd in Engelstalig gebiedquote:Op dinsdag 5 september 2006 20:03 schreef Diemietuhriej het volgende:
[..]
Euhmm.. op wat voor sites zit jij?
En wtf is een hennenshow?![]()
![]()
Wel toevallig dat Geqxon dat wel weet en ik niet.quote:Op dinsdag 5 september 2006 20:06 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Hen oftewel cock genoemd in Engelstalig gebied
Ik ben 24 jaar.quote:Op dinsdag 5 september 2006 20:11 schreef Geqxon het volgende:
Ik googlde naar "Hen".
Deed je toch ook?quote:Op dinsdag 5 september 2006 20:20 schreef Geqxon het volgende:
O kut, ik moest dus een leugen vertellen.
quote:Op dinsdag 5 september 2006 20:20 schreef Geqxon het volgende:
O kut, ik moest dus een leugen vertellen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |