Alsof er geen hiphop en r en bie dj's en remixen bestaanquote:Op zaterdag 9 september 2006 15:36 schreef Streetdancer het volgende:
Effe normale antwoord van wat jij zegt zal ook wel een titel hebben en dit is geen dj iets maar hip-hop / r&b![]()
Da's waar maar ik vroeg naar de titel en artiest wiequote:Op zaterdag 9 september 2006 15:50 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Alsof er geen hiphop en r en bie dj's en remixen bestaan![]()
Niemandquote:Op zaterdag 9 september 2006 13:19 schreef NoT-YouR-MaN het volgende:
Laatst had ik het met een vriendin over en ze herkende de videoclip maar helaas kwamen we beide niet op de titel hiervan. Wie kan mij hieraan helpen?
Het is een nummer van Michael Jackson. Dit gaat raar klinken maar hij speelt een rijke zakenman in zijn dure pak en zijn eigen vliegtuig. Hij pikt een mooi meisje op en gaat met haar mee naar zijn huis. Ze speelt dus een 'escortgirl'. Hij overhandigd ergens in de clip een gouden visitekaartje of iets dergelijks aan haar. Helaas weten we beide niet meer hoe het verder gaat. Wie herkent dit?
Het enige wat ik me kAn bedenken is You're all i ever wanted in a miracle van Gordon.quote:Op vrijdag 8 september 2006 22:55 schreef roze-meisje het volgende:
ik zoek een liedje met de tekst: you're all I've ever wanted in a......
en het is niet mariah carey - all I've ever wanted
gezongen door een vrouw volgens mij
Sorry ik zag je reactie nu pas! Heel erg bedankt! Je hebt het juist!quote:
Gokje: Lionel Richie - Helloquote:Op vrijdag 8 september 2006 22:55 schreef roze-meisje het volgende:
ik zoek een liedje met de tekst: you're all I've ever wanted in a......
en het is niet mariah carey - all I've ever wanted
gezongen door een vrouw volgens mij
Vangelis - Chariots of Firequote:Op zaterdag 9 september 2006 22:35 schreef SuperFruitig het volgende:
Dit nummertje dat vaak gedraaid wordt bij melo-dramatische slow motions in films ofzo
quote:Op zaterdag 9 september 2006 15:42 schreef RacerDKB het volgende:
ey ik hoorde in pimp my ride dit nummer:
http://vlekkie.googlepages.com/watishet.wav
er is vast wel een negert op fok die hem kent.
En nu ook:quote:Op zondag 3 september 2006 19:39 schreef Erickie het volgende:
1. "With your smile you take me away, 'cause I miss you." Zoiets. Dan ook nog: "[..]. 'cause I missed you. blabla hold you." Het was is een rustig nummer (maar wel pop/rock), gezongen door een vrouw.
Het is te zien op SBS6, bij de reclames voor SBS-dating.![]()
2. Op Mtv heb je nu van die soort van reclamefilmpjes met hele grappige poppetjes. Op de achtergrond is dan een gamewave-liedje te luisteren. Ik zou graag willen weten hoe dit lief en/of de artiest heet.
Staat op www.ster.nl...quote:Op zondag 10 september 2006 12:38 schreef Erickie het volgende:
3. Het liedje dat tijdens de reclame voor de KG800 Chocolate (LG-mobieltje) te horen is. Het is een electronisch liedje.
niet hierquote:Op zondag 10 september 2006 13:10 schreef anisubs het volgende:
Weet er iemand ook waar ik die mp3'tjes kan vinden bij keygen/crack liedjes?
Wel.quote:
Edit:quote:Op zondag 10 september 2006 15:19 schreef Erickie het volgende:
Maar als je via het dingetje zoekt, vind je niets. :s
quote:Op zaterdag 9 september 2006 11:06 schreef DaRealMac het volgende:
OK, dit wordt een moeilijke denk ik.
Gaat om een lounge/Cafe del Mar-achtig nummer:
- Chilly rustige achtergrondmuziek, beetje à la Silence van Sarah MacLachlan
- Vrouwenstem die begint met de tekst: "What do you know about insanity" en dan het laatste woord flink uitgerekt.
- Heb het idee dat ie op een Cafe del Mar of Ibiza Lounge CD moet staan
Heb al driftig gegoogled op de lyrics, maar kan nix vinden... Help?
*schopt ook maar even*quote:Op vrijdag 8 september 2006 16:24 schreef Elvi het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=43p8i1L2pY8 Ik zoek het nummer wat je hier hoort.
quote:Op vrijdag 8 september 2006 23:19 schreef koeii het volgende:
Heeren,
hoe heet dit nummer: http://members.home.nl/jk.jansen/stukje.mp3
BVD
edit: typfout
Herb Albert - Tijuana Taxiquote:Op zondag 10 september 2006 23:57 schreef peleetje het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=0yQW6Qca8Fk
Gaat om de muziek die je in het flimpje hoort.
thx alvast![]()
Het is maar een wilde gok natuurlijk, maar misschien bedoel je The Caterpillar van The Cure?quote:Op maandag 11 september 2006 13:50 schreef satecl het volgende:
ik zoek een nummer waar ik heel weinig van weet, het is een relax nummer en oud.. en het woord Cattlepult(?) zit in de songtekst.... iemand??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |