er zullen er vast wel wat in het uitvak plaatsnemen , maar ik dat er meer vitessenaren in de ajaxvakken zit , ivm met die hoge prijzen.quote:Op zaterdag 2 september 2006 23:01 schreef denthemen het volgende:
[..]
Mwah.. dit jaar geven we jullie niet het idee dat er iets te halen valt.. komen er dit jaar wel weer eens wat fans mee?
ja was vorig jaar ook al en het jaar ervoor.. maar dan gaan ze allemaal op de eretribune zitten, is volgens mij ook duurquote:Op zaterdag 2 september 2006 23:04 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
er zullen er vast wel wat in het uitvak plaatsnemen , maar ik dat er meer vitessenaren in de ajaxvakken zit , ivm met die hoge prijzen.
2 jaar geleden was dat protest , met 2 man in het uitvakquote:Op zaterdag 2 september 2006 23:06 schreef denthemen het volgende:
[..]
ja was vorig jaar ook al en het jaar ervoor.. maar dan gaan ze allemaal op de eretribune zitten, is volgens mij ook duur![]()
Van mij mag 'iequote:
als Lazovic er dan al 2 heeft gemaakt , en er verder nog niemand heeft gescoord vindt ik het goedquote:
Wil wel een verhaaltje neerpennen over opportuniteitskosten, bespaarde loonuitgaven, etc etc... Wordt het allemaal niet interessanter op. Ajax is er in ieder geval op vooruit gegaan, financieel gezien.quote:Op zaterdag 2 september 2006 22:32 schreef jojomen4 het volgende:
Die 5 miljoen die je erin steekt wordt gezien als een investering. Die 5 miljoen dachten ze bij Ajax woensdag nog te hebben waar ze er donderdag achter kwamen dat die dat niet waard was. Dus je bent gewoon 2.5 miljoen kwijt.
Als je zegt "rijker" dan bedoel je dat je er 2.5 miljoen op vooruit gaat. Dat is dus gewoon niet het geval.
En vooral wedstrijden tegen dit soort kutploegjes zijn echt verschrikkelijk, zeker als de scheids ook nog eens bagger gaat fluiten. Er valt niets tegen te winnen, eigenlijk alleen te verliezen, in de vorm van ernstige blessures, schorsingen en het verneuken van het ritme bij de clubs (vooral bij Ajax).quote:Op zondag 3 september 2006 01:15 schreef Nashje het volgende:
Dit is nou precies de reden waarom ik geen wedstrijd van Oranje (buiten een kampioenschap om) bekijk. Verrassend resultaat weer.
Weer een week verneukt aan dat oersaaie Oranje. Over een week eindelijk weer Ajax.
wat zij zegt. Wat een kut TT zegquote:
Nooit.quote:
Inderdaad. Ik heb ook een hekel aan die typische oranje supporters die zichzelf wereldwijd voor lul zetten.quote:
Ajax is er niet op vooruit gegaan. Wat jij bedoelt is "Ajax heeft het verlies weten te beperken". Dat klopt wel ja.quote:Op zaterdag 2 september 2006 23:23 schreef D1 het volgende:
[..]
Wil wel een verhaaltje neerpennen over opportuniteitskosten, bespaarde loonuitgaven, etc etc... Wordt het allemaal niet interessanter op. Ajax is er in ieder geval op vooruit gegaan, financieel gezien.
Ik maak me niet druk, mag hij ook een keer een dip hebben? Hij krijgt het echt wel weer te pakken hoor.quote:Op zondag 3 september 2006 11:46 schreef thewishmaster het volgende:
Klaas Jan Huntelaar staat nu al vier wedstrijden droog en in diezelfde vier wedstrijden speelde hij ook dramatisch.
Het is wel te hopen, want voetballend bracht hij nooit zoveel. Dit werd goed gemaakt door zijn vele goals, als die goals wegvallen blijft er weinig over. Maar goed, ik kan me herinneren dat hij in zijn eerste 6 wedstrijden bij Ajax pas 2 goals had gemaakt.quote:Op zondag 3 september 2006 11:48 schreef koningdavid het volgende:
[..]
Ik maak me niet druk, mag hij ook een keer een dip hebben? Hij krijgt het echt wel weer te pakken hoor.
Het viel mij gisteren wel op dat hij heel mak was. Hij werd telkens genaaid door die scheids maar hij pikte alles. Niet dat het zin heeft om te gaan klagen, maar hij bleef wel erg rustig, beetje moedeloos haast.
Maar goed, we hebben het over De Hunter hier. Dat komt wel weer goed.
Als dat waar is, zou het reden zijn voor een feestje. Nadat hij een paar jaar geleden erg sterk speelde in het centrum van de verdediging, is hij eigenlijk alleen maar minder geworden. Gisteren was hij voor mij ook weer de zwakste man van het veld met zijn zwakke passjes naar het centrum vd verdediging. Alleen moet je je wel afvragen of zo'n bericht klopt.quote:Op zondag 3 september 2006 12:00 schreef koningdavid het volgende:
Volgens de 'Sunday Mirror' gaat Manchester United Heitinga in januari kopen voor 8 miljoentjes ofzo.
Ik zou ze niet direct tegehouden moet ik zeggen.
Doen!quote:Op zondag 3 september 2006 12:00 schreef koningdavid het volgende:
Volgens de 'Sunday Mirror' gaat Manchester United Heitinga in januari kopen voor 8 miljoentjes ofzo.
Ik zou ze niet direct tegehouden moet ik zeggen.
Grote strik eromheenquote:Op zondag 3 september 2006 12:00 schreef koningdavid het volgende:
Volgens de 'Sunday Mirror' gaat Manchester United Heitinga in januari kopen voor 8 miljoentjes ofzo.
Ik zou ze niet direct tegehouden moet ik zeggen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |