40 Dollar inderdaad, er is nooit sprake van geweest dat het spel in Europa ¤ 40 zou gaan kosten.. Mij gaat het erom dat het een vreselijk goed spel is wat de 60 euro zeker waard is. Principesquote:Op dinsdag 12 september 2006 13:33 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Het gaat erom dat Atari zelf met veel bombarie aankondigde dat de game 40 euro zou gaan kosten. Vervolgens trekken ze hun drol terug en de USA mag zich weer gelukkig prijzen, daar gaat het om. Ze konden het doen, maar ze wilden het niet. Dan wil ik de game niet kopen.
Dus: Tip voor jou, weet waar je over praat voordat je je vingers op de toetsen zet, ok?
You just got served.
Dat zou niet best zijn. Heb je net een mooie dure Ferrari gekocht, rijdt de 1e de beste malloot je Ferarri online aan gort.quote:Op dinsdag 12 september 2006 20:40 schreef Daniel-1992 het volgende:
maar 1 ding is wel jammer als je iemand aanrijd krijg je zelf geen schade
Het was wereldwijd aangekondigd. Know your facts. Pas 1-2 weken later werd bekend dat ie alleen in de US voor een budgetprijs zou worden verkocht.quote:Op dinsdag 12 september 2006 13:46 schreef HassieBassie het volgende:
[..]
40 Dollar inderdaad, er is nooit sprake van geweest dat het spel in Europa ¤ 40 zou gaan kosten.. Mij gaat het erom dat het een vreselijk goed spel is wat de 60 euro zeker waard is. Principes![]()
Hey, nu zijn we weer terug bij het begin![]()
Dat kan gewoonweg niet. Helaaschquote:Op dinsdag 12 september 2006 20:40 schreef Daniel-1992 het volgende:
heb hem ook sinds vandaag ik ik vind hem zeker wel 60 euri waard dit spel ziet er nog mooier uit dan pgr 3
maar 1 ding is wel jammer als je iemand aanrijd krijg je zelf geen schade
maar voor de rest een top game!
ps: weet iemand hoe je ruitenwissers aan zet ??
heb een paar dagen geleden op dit forum gevraagt of het kan maar heb niet gevonden hoe![]()
Heb jij regen op het eiland.quote:Op dinsdag 12 september 2006 20:40 schreef Daniel-1992 het volgende:
ps: weet iemand hoe je ruitenwissers aan zet ??
heb een paar dagen geleden op dit forum gevraagt of het kan maar heb niet gevonden hoe![]()
Ik kreeg gisteren ook verschillende “messages” ingame, maar hoe open ik deze en hoe verstuur ik die zelf?quote:Op woensdag 13 september 2006 09:41 schreef PBateman1978 het volgende:Was nog geen minuut onderweg en kreeg al 2 messages van mensen die vroegen hoe ik aan die Skyline kwam
Die xbox knop op je controller even indrukken en dan kom je in een xbox live menu van je profile waar je messages kunt lezen en versturen.quote:Op woensdag 13 september 2006 09:49 schreef Scriptkiddie het volgende:
[..]
Ik kreeg gisteren ook verschillende “messages” ingame, maar hoe open ik deze en hoe verstuur ik die zelf?
Kijk ff op de plattegrond.quote:Op woensdag 13 september 2006 17:40 schreef DaMSWer het volgende:
Waar kun je upgraden op de kaart ?? :$
nee maar dat zou wel leuk zijnquote:Op woensdag 13 september 2006 08:11 schreef gijsje79 het volgende:
[..]
Heb jij regen op het eiland.
Hier schijnt gewoon de zon.
Inderdaad. En realistischer. En 'real time' dag en nacht zoals in Metropolis Street Racer op de Dreamcast...quote:Op woensdag 13 september 2006 18:30 schreef Daniel-1992 het volgende:
[..]
nee maar dat zou wel leuk zijn
ik ben hem ook al aan het zoeken maar kan hem niet vindenquote:Op woensdag 13 september 2006 20:35 schreef DaMSWer het volgende:
Weer heel stuk gecruist, maar nog geen tune shop voor de nissan gevonden.... naja, morgen maar weer verder toeren. Nu ff tv kijken
Simpel, zoek de TVR/Lotus dealer op de kaart. Als je daarheen rijdt volgens GPS, kom je er vanzelf langs. Kan niet missen. Je kan er ook Kawasaki's tunen.quote:Op woensdag 13 september 2006 20:41 schreef Daniel-1992 het volgende:
[..]
ik ben hem ook al aan het zoeken maar kan hem niet vinden
zometeen maar weer verder zoeken nu eerst leren voor engels en frans![]()
![]()
Je kan toch via de kaart naar je huis.quote:Op donderdag 14 september 2006 07:55 schreef bluebit het volgende:
hoe kom ik in godsnaam weer bij mijn huis aan........
echt gaaf dat de map is uitgebreid is, alleen krijg ik dan bovenstaande problemen (en ja, ik heb het richtingsgevoel van een kip)
er is zelfs al een tweede demoquote:Op donderdag 14 september 2006 11:50 schreef Badabingea het volgende:
Is er al een demotje?
Ik denk dat hij de PC demo bedoelt, die niet komt.quote:
Told ya. Kep zelf alle shops en dealerships van de onderste helft van de map gevonden, alles blauw.quote:
Oops, verkeerd gelezen.... Dacht dat je het leuk vond om mensen van achter aan te rijden...quote:Op donderdag 14 september 2006 22:33 schreef bojaaper het volgende:
Heb m sinds vanavond en het bevalt GOED. Als eerste opdracht een ferrari weg gebracht van één of andere homo langs de weg, en daar iets van 120k mee verdient, daar een Nissan 350Z van gekocht =). En leuk om achter andere mensen aan te rijden via Live
!
Edit : Knipquote:Op donderdag 14 september 2006 22:38 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Ah, je bent een van die kutkoters die online gaming voor anderen verpesten. Chapeau!!
Serieus, wat is er leuk aan om andermans plezier te verpesten puur voor je eigen vermaak? Voel je je daar beter door, of kan je gewoonweg op geen andere manier voldoening krijgen in je leven?
Te triest voor woorden.
Zie mijn aangepaste post, had het verkeerd gelezen, mijn excuses. Je hebt te vroeg ge-quote.quote:Op donderdag 14 september 2006 22:40 schreef bojaaper het volgende:
[..]
Wat loop je nou te zeiken meteen? Ik rijd er gewoon achteraan om te kijken wat ze gaan doen, en op een gegeven moment daag ik ze uit voor een race. Ik weet niet wat je hieraan verpesten vind hoor maarre..
Hehe, ik zoek ze op, rijd achter ze aan, beetje toeteren enzoquote:Op donderdag 14 september 2006 22:43 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Zie mijn aangepaste post, had het verkeerd gelezen, mijn excuses. Je hebt te vroeg ge-quote.
Ik had over het woordje "achter" gelezen, dan staat er iets anders......
Klopt, dat viel me gisteren ook op. Gloednieuwe skyline, ik kijk en denk "He?!?".quote:Op donderdag 14 september 2006 22:49 schreef bojaaper het volgende:
[..]
Hehe, ik zoek ze op, rijd achter ze aan, beetje toeteren enzo.
Ligt het trouwens aan mij, of word je ruit steeds viezer naarmate je meer rijd?
Ik heet SilverFrame, tenminste, ik neem aan dat je hetzelfde heet als je profielnaam van je Xbox, aangezien ik nog niks heb gevonden in TDU waar ik mn naam kon veranderen?quote:Op donderdag 14 september 2006 22:51 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Klopt, dat viel me gisteren ook op. Gloednieuwe skyline, ik kijk en denk "He?!?".
Er zaten idd vlekken op.Alleen heb je geen ruitenwisser functie.. Dus na een maand moet je je kop uit het raam steken......
Je houdt dus van cruisen, add me aub. Ik kan uren doelloos rondrijden. Stig NL
Klopt, dat is je gamertag. Ik zal kijken of ik je vanavond kan toevoegen, anders doe ik het van het weekend even.quote:Op donderdag 14 september 2006 22:55 schreef bojaaper het volgende:
[..]
Ik heet SilverFrame, tenminste, ik neem aan dat je hetzelfde heet als je profielnaam van je Xbox, aangezien ik nog niks heb gevonden in TDU waar ik mn naam kon veranderen?
Ik heb een Z5400quote:Op donderdag 14 september 2006 22:59 schreef bojaaper het volgende:
LolIk heb vorige week een nieuwe tv gehaald, dus moet nog ff uitvinden hoe ik mn z5500 op mn xbox aan kan sluiten. Dat zeik geluid uit mn tv is ook niet alles
Ik heb je toegevoegt btw, ik ga nog heel ff rijden en dan slapen
sorry, ik dacht dat je de demo voor de 360 zochtquote:Op donderdag 14 september 2006 12:06 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Waar kan je die krijgen dan, Ik kan hem niet vinden
Fijn! Zie je vanavond.quote:
Tip: Rijd niet als een idioot. Het is een nagebouwd eiland, met infrastructuur. Oahu heeft nu eenmaal bochtige wegen en slingerende bergpaden, deal with it. Of doseer je gas. Niet full throttle overal doorheen denderen.quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:24 schreef PBateman1978 het volgende:
Ik begin me juist steeds meer te irriteren aan dat kut-verkeer.
Weg race-gevoel, heb je eindelijk een Lambo gekocht, kun je er niet hard mee gaan rijden omdat je continu op normale weggebruikers botst, en die wegen zijn ook nogal vervelend met dat op en neer gaan. (en je dus dat verkeer vaak niet eens aan ziet komen)
't zal wel aan mij liggen, maar na een uur of 5 bak ik er nog steeds helemaal niets van.
Mja maar het is toch een race-spel ?quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:46 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Tip: Rijd niet als een idioot. Het is een nagebouwd eiland, met infrastructuur. Oahu heeft nu eenmaal bochtige wegen en slingerende bergpaden, deal with it. Of doseer je gas. Niet full throttle overal doorheen denderen.
Het is leuker om redelijk rustig te rijden en wanneer je een recht stuk krijgt, het gas erop te gooien. Net als real-life zeg maar.
Een tip voor sliden: Niet constant gas houden. Als ie begint te zoeken, gas op, gas los, gas op, gas los. Dan bepaal je zelf hoe hard de achterkant uitbreekt en wanneer je weer grip krijgt.quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:51 schreef PBateman1978 het volgende:
[..]
Mja maar het is toch een race-spel ?
Als ik met verkeer enzo rekening moet houden dan kan ik net zo goed mijn Ford Escort 1.8 TD pakken en de stad ingaan
Nou ja ik moet denk ik gewoon wennen aan de manier van racen in TDU, zal er nog wat meer uurtjes insteken dit weekend, en misschien wen ik er nog aan.
Ja dat is nog het moelijkste in die haarspeldbochten. In het begin schoot ik 300 meter door.quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:55 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Een tip voor sliden: Niet constant gas houden. Als ie begint te zoeken, gas op, gas los, gas op, gas los. Dan bepaal je zelf hoe hard de achterkant uitbreekt en wanneer je weer grip krijgt.Dan kan je overal doorheen poeieren.
Stuur voordat je daadwerkelijk in de bocht zit, dan blijf je aan de binnenkant en heb je ruimte zat.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:04 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Ja dat is nog het moelijkste in die haarspeldbochten. In het begin schoot ik 300 meter door.
quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:29 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Stuur voordat je daadwerkelijk in de bocht zit, dan blijf je aan de binnenkant en heb je ruimte zat.
Ohja, stuur HARD in, dan glijd je kont weg, maar je neus blijft netjes aan de binnenkant. Gelijk met tikjes tegensturen en gas doseren. (anders krijg je een tailwhip, auto knalt dan in 1 zwaai de andere kant op en dan sta je achterstevoren) Dan kan iedereen een ballerina zijn met een auto.quote:
Ja dat had ik dus ookquote:Op vrijdag 15 september 2006 11:40 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Ohja, stuur HARD in, dan glijd je kont weg, maar je neus blijft netjes aan de binnenkant. Gelijk met tikjes tegensturen en gas doseren. (anders krijg je een tailwhip, auto knalt dan in 1 zwaai de andere kant op en dan sta je achterstevoren) Dan kan iedereen een ballerina zijn met een auto.
Dat komt vanzelf wel gok ik zo.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:45 schreef PBateman1978 het volgende:
Vinden jullie trouwens ook niet dat er zo weinig online challenges worden gedaan ?
Van de 60 (noem maar even wat) challenges worden er misschien 3-4 gereden, de rest heeft altijd 0 online games.
Neem mijn tips ten harte, oefen een uurtje en je bent er.quote:
Weet je nog een baan waar je die tips van jou het beste kunt uitoefenen? Dan pak ik even de road map erbij.quote:Op vrijdag 15 september 2006 11:54 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Neem mijn tips ten harte, oefen een uurtje en je bent er.Believe me, i know what i'm talking about.
Als dit je gelukt is, leg ik de "Scandinavian flick" uit. Dat is pas gaaf.
Anywhere, dat is het juist. Oefen eerst gewoon bij 90 graden bochten, dan doe je hetzelfde op een stuk met hoogte verschillen. Add me anders, dan kan ik het van het weekend laten zien. Stig NLquote:Op vrijdag 15 september 2006 11:59 schreef Armageddon het volgende:
[..]
Weet je nog een baan waar je die tips van jou het beste kunt uitoefenen? Dan pak ik even de road map erbij.
Dat is wel gaaf van jequote:Op vrijdag 15 september 2006 12:00 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Anywhere, dat is het juist. Oefen eerst gewoon bij 90 graden bochten, dan doe je hetzelfde op een stuk met hoogte verschillen. Add me anders, dan kan ik het van het weekend laten zien. Stig NL
Dat jij het nou niet kan wil niet zeggen dat iedereen hier sucktquote:Op vrijdag 15 september 2006 12:07 schreef Armageddon het volgende:
Lijkt me wel gaaf zo'n club maar laten we eerst die auto's eens leren besturen met z'n allen. Anders is zo'n club ook zo sneu.
Noem het anders Touring Terrorists ofzoquote:Op vrijdag 15 september 2006 12:07 schreef Armageddon het volgende:
Lijkt me wel gaaf zo'n club maar laten we eerst die auto's eens leren besturen met z'n allen. Anders is zo'n club ook zo sneu.
Dutch Training Wheelsquote:Op vrijdag 15 september 2006 12:19 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Noem het anders Touring Terrorists ofzoOf Dutch cruiser collective
Shitty drivers 'R usquote:
quote:Op vrijdag 15 september 2006 12:19 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Noem het anders Touring Terrorists ofzoOf Dutch cruiser collective
ja. Volgens mij ook club vs club races dacht ik. Tis gewoon een vriendengroepje binnen het spel zeg maar.quote:Op vrijdag 15 september 2006 15:15 schreef Daniel-1992 het volgende:
wat kan je dan allemaal doen met z'n club ??
is dat ongeveer het zelfde als een clan ?????![]()
![]()
Dan kunnen we morgen dus wel een berichtje verwachten dat je het spel hebt uitgespeeld neem ik aanquote:Op vrijdag 15 september 2006 15:46 schreef Armageddon het volgende:
Kan niet wachten tot vanavond. Krijg ik les van de grote Robhimself!
Zit er dik inquote:Op vrijdag 15 september 2006 15:47 schreef Martijn85 het volgende:
[..]
Dan kunnen we morgen dus wel een berichtje verwachten dat je het spel hebt uitgespeeld neem ik aan
Eh? Vanavond? Dan ben ik er niet. Zondag wel, de hele middag. Morgen waarschijnlijk ook.Kep nergens gezegd dat het vanavond zou gebeuren..... Met "ik zie je vanavond" doelde ik op de zogenaamde Anonieme TestDrive verslaafden meeting...... Grapje dus.quote:Op vrijdag 15 september 2006 15:46 schreef Armageddon het volgende:
Kan niet wachten tot vanavond. Krijg ik les van de grote Robhimself!
Haha dat doe ik ook. Ik rijd soms gewoon stukken waar ik me netjes aan de snelheid hou, en zodra ik er zin in heb geef ik opeens vol gas. En over die bochtige wegen, dat geeft niet want je hebt er toch geen nadeel aan, aangezien iedereen er last van heeft.quote:Op vrijdag 15 september 2006 10:46 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Het is leuker om redelijk rustig te rijden en wanneer je een recht stuk krijgt, het gas erop te gooien. Net als real-life zeg maar.
De Skyline is te downloaden van Marketplace. Daarna staat ie bij de Nissan dealer.quote:Op vrijdag 15 september 2006 17:51 schreef bojaaper het volgende:
Hoe kom je btw aan die Skyline? Ik ben bij de Nissan garage, en dan?
verdomme dat wil ik ook weer hebben. alleen ik kan het er nu niet bij hebben naast mijn school en sociale levenquote:Op vrijdag 15 september 2006 10:07 schreef Robhimself.2 het volgende:Fuck it, anders koop ik m gewoon, principes de deur uit. Kep zelden een dwang neurose gehad bij een spel. Test drive moet gewoon gespeeld worden wanneer ik thuis ben.
Eindelijk ben ik weer eens verliefd geworden op een game, iets wat ik voor het laatst bij Alladin op de megadrive had.
Is er een bijeenkomst voor Anonieme Testdrive Addicts?
Is er nog niet, duurt nog ff. Bij PGR3 duurde het ca. 6 maanden.quote:Op vrijdag 15 september 2006 18:31 schreef bojaaper het volgende:
Ik heb nu een foto geupload via mn xbox. Er staat dan dat je m via http://www.testdriveunlimited.com/ kunt vinden, ik ben er alleen nog niet achter WAAR op die site..
Haha xbox oververhitquote:Op vrijdag 15 september 2006 19:17 schreef Robhimself.2 het volgende:
[..]
Is er nog niet, duurt nog ff. Bij PGR3 duurde het ca. 6 maanden.
Enneh, als je een chat invite stuurt, moet je niet offline gaan.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |