quote:Transformers in 2006
Geplaatst op 23-07-2004 om 09:28 door FilmTotaal
DreamWorks gaat samen met Paramount en speelgoedfabrikant Hasbro een live-action film maken die gebaseerd is op de Transformers, het populaire transformeerbare speelgoed uit de jaren '80 waaruit een comic-reeks, meerdere televisieseries en een animatiefilm voortkwamen.
Steven Spielberg zal de film, die in 2006 uitkomt, samen met X-Men producers Don Murphy en Tom De Santo produceren. Hasbro zal met het productie-team werken aan de vormgeving van de film, en uiteraard aan de merchandise.
Ik hoop het niet...quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:30 schreef BobRooney het volgende:
wat slecht dit...wordt gewoon een soort power ranger movie dit...
Hoeft niet perse natuurlijk. Dit wordt zeker geen mannen in pakken werk... ik denk dat er flinke render engines aan de slag gaan om die transformers op het scherm te brengen.quote:Op vrijdag 23 juli 2004 13:30 schreef BobRooney het volgende:
wat slecht dit...wordt gewoon een soort power ranger movie dit...
In de comics komt hij wel terug...quote:Op vrijdag 23 juli 2004 14:12 schreef HarigeKerel het volgende:
Hij is niet meer gezien sinds de Galvatron aanval maar dat zegt natuurlijk niet alles![]()
De aerial bots met als leider Silver Bolt?quote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:31 schreef HarigeKerel het volgende:
Weet iemand nog hoe dat grote passagiersvliegtuig van de Autobots heette?![]()
Jetfire?quote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:35 schreef Zeitgeist het volgende:
Skyfire?
Wat is er mis met bumblebee???quote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:43 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
Een vriend van mij heeft als favoriete transformer Bumblebee![]()
zwakste Transformer die er bestaatquote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:45 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wat is er mis met bumblebee???
Geen idee, nooit op gelet...quote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:53 schreef type_29 het volgende:
[..]
zwakste Transformer die er bestaat
heeft ie eigenlijk wel een wapen?
Silverbolt was het enige passagiersvliegtuig, een concorde, leider van de Areal Botsquote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:39 schreef HarigeKerel het volgende:
Volgens mij zijn die het niet... tenminste dat denk ik niet na het bekijken van plaatjes van Silver Bolt/Skyfire en Blitzwing op t net.
Het vliegtuig wat ik bedoel was d8 ik wit met geel en ging dood in de serie...
Bumblebee vind ik de meest gaye transformer ever. Transformers horen stoer te zijn, en dan heb je een *hommel* transformer. Frightening....quote:Op vrijdag 23 juli 2004 15:45 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Wat is er mis met bumblebee???
ach Laserbeak was als vogelvorm wel tof :-)quote:Op vrijdag 23 juli 2004 16:31 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
[..]
Bumblebee vind ik de meest gaye transformer ever. Transformers horen stoer te zijn, en dan heb je een *hommel* transformer. Frightening....
Maar ja niet dat een cassettebandje nu zo angstaanjagend is
@Sig:quote:Op vrijdag 23 juli 2004 16:35 schreef Zeitgeist het volgende:
ach Laserbeak was als vogelvorm wel tof :-)
hehe nee :-) niet eens. Heb hem op DVD samen met Deathstalker 1quote:Op vrijdag 23 juli 2004 17:11 schreef GrootmeesterFlits het volgende:
[..]
@Sig:Deathstalker
Toevallig van de MST3K aflevering?
Robots kunne heel goed in CGI gemaakt worden hoorquote:Op vrijdag 23 juli 2004 17:23 schreef Duiveltja het volgende:
Het zal wel CGI mayhem worden
Nah, dan heb ik liever een Optimus Prime die Bush (na diens tweede ambtstermijn op frauduleuze wijze te hebben afgedwongen) uit het witte huis probeert te schoppen. Bush, leider van het enige land met kernwapens, schakelt de hulp in van de verbitterde Magatron die zijn kans schoon ziet om aan populariteit te winnen.quote:Op vrijdag 23 juli 2004 18:37 schreef HarigeKerel het volgende:
Megatron met een baard en een koran onder zijn arm en Optimus Prime in de kleuren en het motief van de Amerikaanse vlag gekleed, zou dat wat zijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |