abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  maandag 15 januari 2007 @ 16:08:58 #91
34614 jogy
Hersenflatulent
pi_45375276
Ik laat ze beiden gewoon lekker uitkomen en zodra er een winnaar uit is gekomen koop ik die.
Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid
pi_45376111
quote:
Op maandag 15 januari 2007 15:42 schreef maartena het volgende:
http://torrentfreak.com/f(...)ked-onto-bittorrent/

De beveiliging van HD-DVD is inmiddels gekraakt en iemand heeft het programma "BackupHDDVD" geschreven, en hiermee is de eerste HD-film torrent verschenen. Dit kan twee dingen betekenen:

- Het afhaken van filmstudios die hun films beveiligd willen zien.
- Een toename van de verkoop van HD-DVD branders (en spelers) omdat de films te downloaden zijn.

Aangezien filmstudios toch vaak moeilijk breekbare contracten hebben, en waarschijnlijk niet zomaar van het ene naar het andere formaat over willen stappen, denk ik dat dit wederom een voordeel is voor de HD-DVD ondersteuners.
BluRay maakt gebruik van een soortgelijk encryptiesysteem en dat zal nu dus ook wel snel sneuvelen, en dan is het 'nadeel' c.q. 'voordeel' van HD-DVD op dit punt weer verdwenen. Kortom, er is nog niets van te zeggen wat dit betekent voor de strijd tussen beide systemen.
pi_45414754
Waarom zien we het niet gewoon aan ipv na de tijd: Aaaah! ik had gelijk. Gepwn3d. LOLLEROMG HAHAH!1!!einz!1!11!!
'History will be kind to me, as I intend to write it'
Winston Churchill
pi_45435109
Omdat ik graag zo'n ding wil kopen ik wacht welke er als eerste in redelijke aantallen bij de videotheek liggen...
pi_45557763
http://tweakers.net/nieuw(...)k-het-onderspit.html
quote:
Enkele dagen geleden bleek de beveiliging van hd-dvd-films omzeild te zijn door een anonieme hacker met als bijnaam Muslix64. Nu lijkt het erop dat de beveiliging van blu-ray-schijfjes hetzelfde lot is ondergaan, door dezelfde persoon.

Afgelopen donderdag werd op het Doom9-forum een topic geopend in een poging de aacs-beveiliging van blu-ray-discs te doorgronden en zo mogelijk te omzeilen. De film waar misbruik van is gemaakt is de blu-ray-versie van Lord of War en heeft een grootte van ruim 21,7GB op de originele schijf. Ondanks dat zowel hd-dvd als blu-ray gebruikmaken van aacs om te voorkomen dat films gekopieerd worden, lijkt het erop dat blu-ray-schijfjes moeilijker te kraken zijn. Een van de mogelijke redenen hiervoor is dat er maar één correcte sleutel is om het decoderen van data van het blauwe formaat te kunnen verwezenlijken, tegenover acht, elf of zelfs zestig sleutels bij hd-dvd. Daarbovenop komt het feit dat deze sleutel ook beter versleuteld blijkt te zijn dan wat bij de hd-dvd-sleutels het geval was.

Niet eens twee dagen na het openen van het betreffende topic liet Muslix64 echter al het eerste bewijs van de blu-ray-kraak zien: een 7MB tellend .m2ts-bestand - af te spelen met onder andere VLC Media Player en Zoom Player - waar gedurende zeven seconden een copyrightmelding te zien is op een resolutie van 1920x1080. Volgens Muslix64 heeft hij dit voor elkaar gekregen zonder zelf enige blu-ray-hardware gebruikt te hebben, een andere gebruiker van het forum zou hem alleen enkele bestanden van de blu-ray-film en een memorydump hebben gestuurd. De methode die de anonieme hacker heeft toegepast omschrijft hij zelf als 'de data onder vuur nemen in plaats van de software aan te vallen'. Om de beruchte sleutel te achterhalen werd de data geanalyseerd, om eventuele patronen in de code te ontdekken. Het enige wat dan nog nodig is, aldus Muslix64, is een simpel programma die memorydumps kan analyseren tijdens het spelen van de film.



-edit-

Btw hier is dat test bestandje

http://rapidshare.com/files/12497232/00007decrypted.m2ts.html

[ Bericht 5% gewijzigd door Devrim_ op 21-01-2007 13:59:55 ]
pi_45559798
The Scene will never die...
pi_45930973
quote:
Blu-ray aan de winnende hand in format oorlog


Al enige tijd strijden de twee "next-gen" formats voor optische schijfjes om de zuurverdiende centen van de filmfanaat. Nu lijkt er al een winnaar aan te wijzen in de strijd tussen Toshiba's HD-DVD en Blu-ray, dat het format is van een consortium van onder andere Sony, Philips, Samsung en Hitachi. Blu-ray zou volgens de laatste cijfers aan de winnende hand zijn. Blu-ray zou zich vooral gesterkt zien door de verkopen van Sony's PlayStation 3, deze console heeft een ingebouwde blu-ray lezer. Microsoft verkoopt een HD-DVD add-on voor haar Xbox 360 los.

Volgens berichten van verschillende (online) winkels werden in de tweede week van januari voor elke verkochte HD-DVD film, twee Blu-ray films verkocht. Sinds de introductie van Blu-ray, welke aanzienlijk later was dan die van HD-DVD, is het gat in het totale aantal verkochte schijfjes gedicht van 14% naar 7%. Zet deze trend in verkopen door dan zal Blu-ray over minder dan een maand de nummer één zijn in totale verkopen.

Het onderzoekscentrum "Understanding & Solutions" volgt de strijd tussen Blu-ray en HD-DVD en verwacht dat we eind dit jaar een duidelijke winnaar zullen hebben in de nog relatief jonge oorlog. Volgens de firma heeft Blu-ray de meeste kans om de markt te gaan overheersen, en heeft het format dit vooral te danken aan de verkopen van de PlayStation 3. Van alle verkochte HD films is 80% Blu-ray en zo'n 70% van de PlayStation 3 bezitters zou interesse hebben in de aanschaf van Blu-ray films. Verder verwacht men dat de prijs voor een losse Blu-ray speler tegen het einde van dit jaar rond de $400 zal liggen, waar de PlayStation 3 momenteel nog met $500 in de Verenigde Staten het goedkoopste is.
Bron: Blu-ray aan de winnende hand in format oorlog
pi_45932461
quote:
en dan houden ze zeker geen rekening met porno titels, die mogen niet worden geperst op blu-ray...

nee volgens mij sterft blu-ray een langzaame dood..
pi_45933897
quote:
Op zaterdag 3 februari 2007 00:20 schreef mschol het volgende:

[..]

en dan houden ze zeker geen rekening met porno titels, die mogen niet worden geperst op blu-ray...

nee volgens mij sterft blu-ray een langzaame dood..
Porno gaat tegenwoordig via Internet...
pi_45934025
Ik w8 op een futuristisch kristalletje waar n paar terrabyte op gaat.
Hou de losgeslagen mod's "in check"!!
pi_45934103
allebei te duur en kut
pi_45937069
quote:
Op zaterdag 3 februari 2007 01:15 schreef Devrim_ het volgende:

[..]

Porno gaat tegenwoordig via Internet...
een deel ja...
ik heb wel een goed idee wat er momenteel aan porno dvd's verkocht word, en dat zijn er een boel (in een gemiddelde webshop)
pi_45939124
quote:
Op zaterdag 3 februari 2007 01:25 schreef thedude0 het volgende:
allebei te duur en kut
DVD was in het begin ook erg duur..het word allemaal later pas goedkoper
  zaterdag 3 februari 2007 @ 12:44:20 #104
65252 Bart
Slecht voor de gezondheid
pi_45939515
quote:
Op zaterdag 3 februari 2007 01:25 schreef thedude0 het volgende:
allebei te duur en kut
duur? nog wel.
kut? waarom? verklaar je nader.
I have the cape. I make the fucking Whoosh noise.
Op donderdag 12 juli 2012 19:56 schreef Lithia het volgende:
Ik durf hier niets over te zeggen. Bart is koning hier.
pi_46936621
Hoe zit het eigenlijk met HD-DVD en BR?

Iemand al zulke schijfjes gezien in de winkel? Of misschien bij de videotheek? Ik ben ze nog nooit tegengekomen, geen van beide...
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 5 maart 2007 @ 12:35:07 #106
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_46936732
Ja, ik heb ze allebij gezien.
Wel duurder dan de normale dvd's maar dat is normaal.
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_46936786
quote:
Op maandag 5 maart 2007 12:30 schreef jd1982 het volgende:
Hoe zit het eigenlijk met HD-DVD en BR?

Iemand al zulke schijfjes gezien in de winkel? Of misschien bij de videotheek? Ik ben ze nog nooit tegengekomen, geen van beide...
dvdoutlet.nl heeft blu-ray en hd-dvd..
aangezien ik de eigenaar persoonlijk ken, heb ik dus ook al blu-ray in handen gehad, hd-dvd nog niet..
  Forum Admin / Grootste Aanwinst 2022 maandag 5 maart 2007 @ 12:46:07 #108
8731 crew  Netsplitter
#jesuisMasi
pi_46937063
OxygeneFRL-vrijdag 8 mei 2020 @ 08:52:59: Ik had een pleuris hekel aan je maar nu ik weet dat je tegen een vuurwerkverbod ben, hou ik van je.
pi_49552929
Vrijdag 18 mei 2007, 15:32 - Microsoft heeft gezegd dat ze de hd-dvd-speler voor de Xbox 360 niet om zullen ruilen voor een Blu-Ray speler, wat er ook gebeurd.

Tijdens de Consumer Electronics Show in januari gaf Peter Moore nog aan dat de 360 de mogelijkheid heeft om elke trend te volgen en zich aan te passen aan de wensen van consumenten. Deze opmerkingen zorgden al snel voor het idee dat Microsoft hd-dvd misschien om zou ruilen voor Blu-Ray mocht deze populairder zijn en hd-dvd floppen.

"Het is belangrijk om de context te snappen waarin die opmerking is gemaakt", zo stelt Microsoft tegenover het gamesblad CVG. "We staan stellig achter hd-dvd als beste formaat voor de consument. Huidige rapporten dat Microsoft een reserve plan heeft, die Blu-Ray ondersteuning bevat, zijn onjuist. We zijn volledig toegewijd aan de hd-dvd en zal deze niet omruilen voor een andere optische formaat."

Bron
pi_49553040
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:06 schreef Godlike02 het volgende:
Vrijdag 18 mei 2007, 15:32 - Microsoft heeft gezegd dat ze de hd-dvd-speler voor de Xbox 360 niet om zullen ruilen voor een Blu-Ray speler, wat er ook gebeurd.

Tijdens de Consumer Electronics Show in januari gaf Peter Moore nog aan dat de 360 de mogelijkheid heeft om elke trend te volgen en zich aan te passen aan de wensen van consumenten. Deze opmerkingen zorgden al snel voor het idee dat Microsoft hd-dvd misschien om zou ruilen voor Blu-Ray mocht deze populairder zijn en hd-dvd floppen.

"Het is belangrijk om de context te snappen waarin die opmerking is gemaakt", zo stelt Microsoft tegenover het gamesblad CVG. "We staan stellig achter hd-dvd als beste formaat voor de consument. Huidige rapporten dat Microsoft een reserve plan heeft, die Blu-Ray ondersteuning bevat, zijn onjuist. We zijn volledig toegewijd aan de hd-dvd en zal deze niet omruilen voor een andere optische formaat."

Bron
en je bent boos omdat?
pi_49553067
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:10 schreef mschol het volgende:

[..]

en je bent boos omdat?
Er moet toch een PI bij
Boos is overdreven maar ik zie persoonlijk meer in Blueray.
pi_49553176
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:11 schreef Godlike02 het volgende:

[..]

Er moet toch een PI bij
Boos is overdreven maar ik zie persoonlijk meer in Blueray.
ah zo , oke

mja, ik vind voorlopig dvd meer dan zat..
pi_49553219
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:16 schreef mschol het volgende:

[..]

ah zo , oke

mja, ik vind voorlopig dvd meer dan zat..
De ontwikkelingen van data opslag gaan mij te hard om blij te zijn met HD-DVD.
Dat is te snel weer verouderd.
pi_49553433
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:18 schreef Godlike02 het volgende:

[..]

De ontwikkelingen van data opslag gaan mij te hard om blij te zijn met HD-DVD.
Dat is te snel weer verouderd.
tja dan is zelfs blu-ray niet voldoende binnen een paarmaanden, doe dan maar ouderwetse hardeschijven..
zijn vaak goedkooper en betrouwbaarder dan zo'n diskje
pi_49553469
quote:
Op zaterdag 19 mei 2007 22:26 schreef mschol het volgende:

[..]

tja dan is zelfs blu-ray niet voldoende binnen een paarmaanden, doe dan maar ouderwetse hardeschijven..
zijn vaak goedkooper en betrouwbaarder dan zo'n diskje
Dat klopt.
Maar BR zijn ze bezig met 200GB schijfjes?
Dat is tenminste aanzienlijk meer dan de huidige 9GB die we hebben.
pi_49575873
http://tweakers.net/nieuw(...)-ray-naar-200GB.html


Hopla
Daar hebben we wat aan

Nu wachten op Holografische schijven en dan gaan we echt sprongen maken.
pi_49575992
quote:
Op zondag 20 mei 2007 17:07 schreef Godlike02 het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)-ray-naar-200GB.html


Hopla
Daar hebben we wat aan

Nu wachten op Holografische schijven en dan gaan we echt sprongen maken.
Klein krasje erop en gelijk GB's kwijt
pi_49576066
quote:
Op zondag 20 mei 2007 17:10 schreef Devrim_ het volgende:

[..]

Klein krasje erop en gelijk GB's kwijt
Daarom vraag ik me ook af of het in het toekomst praktisch gaat worden om dat soort media in een cartridge te proppen.. productiekosten worden er hoger van, maar volgensmij wordt zo'n schijfje er wel betrouwbaarder op..
pi_49576109
quote:
Op zondag 20 mei 2007 17:12 schreef Intrepidity het volgende:

[..]

Daarom vraag ik me ook af of het in het toekomst praktisch gaat worden om dat soort media in een cartridge te proppen.. productiekosten worden er hoger van, maar volgensmij wordt zo'n schijfje er wel betrouwbaarder op..
Waar haal jij het vandaan dat productiekosten hoger worden?

-edit-

Ah sorry...Verkeerd gelezen
Begrijp het nu wel
  Donald Duck held zondag 20 mei 2007 @ 17:13:37 #120
46149 __Saviour__
Superstapelsmoor op Kristel
pi_49576122
quote:
Op zondag 20 mei 2007 17:07 schreef Godlike02 het volgende:
http://tweakers.net/nieuw(...)-ray-naar-200GB.html


Hopla
Daar hebben we wat aan
Vereist dat dan ook weer nieuwe afspelers of zijn de huidige spelers voorbereid op zulke hoge capaciteiten?
❤ Rozen zijn rood ❤
❤ Viooltjes zijn blauw ❤
❤ Kristel, ik hou van jou! ❤
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')