apropos heeft duidelijk niet zoveel kaas gegeten van de relevante geschiedenis. De "gouden eeuw" achtige propaganda is aan hem echt duidelijk wel besteed geweest.
Niet dat ik verwacht dat apropos ooit de wereld zal zien zoals hij is, maar altijd met zijn perceptie oogklepjes op blijft lopen.
De oneindige symboliek en bv. NOVO ORDO SECLORUM, zullen hem niks zeggen.
"a view of international banking-ed.griffin" uit 1960 is wel aardig in dat opzicht, al loopt apropos zo oneindig hopeloos achter op dit gebied, dat ik ook hierbij niet veel hoop heb.
Dat alle presidenten vroeger en nu toegegeven bij geheime genootschappen horen zal voor apropos geen belletjes doen rinkelen. Skull&Bones, Free masons, Bohemian Groove, Golden Dawn etc, zal apropos alleen kennen uit de standaard "hit-pieces" die er door de corporate media op los gelaten word, en die propaganda zal apropos slikken en verspreiden als zoete koek...(In ieder geval met Loose Change en de dollar, dus dat zal vast wel vaker gebeuren)
Man, met burgers zoals apropos heb je "Goebbels's Laws" niet eens nodig.
Zo heeft Apropos ook het lef, een documentaire van 4 jaar oud, gemaakt door een 20 jarige jongen op zijn laptop, zonder regerings-onderzoek, zonder media vragen, met super low budget, vragen stellend die nooit gesteld zijn, feiten adresserend die nooit bekend waren, belangen verstrengelingen ontdekt die nooit ontdekt waren. Geld spoor gevolgd wat nooit gevolgd was, belachelijk te maken(precies zoals de propaganda machine wil)
Zo heeft Loose Change 2nd edition wel 75% van alle belangrijke feiten ontdekt (zoals WTC7, pentagon EXIT hole, gesmolten staal wtc 1+2+7, wtc7 had 4000 lopende onderzoeken tegen wallstreet o.a. ENRON+ world.com(grootste financiers Bush campagne) etc etc etc etc.
Maar de media en alle braaave ja-knikkers wensen zich alleen te concentreren op die 25% "debateerbare" conclusies, wat voornamelijk lag aan het totale gebrek aan informatie van alle kanten.
zie:
-Press For Truth
-9-11 Mysteries
Al denk ik echt dat apropos liever zijn eigen werkelijkheid bij mekaar fantaseert met behulp van de media..
"Think of the press as a great keyboard on which the government can play."
-- Joseph Goebbels, Nazi Propaganda Minister
Trouwens begint onder grote druk nu zelfs de media de onderzoeksjournalist uit te hangen, na 5 jaar "ja geknikt" te hebben. Bv. zembla 9-11 en dat roept meer vragen op dan die 2 triviale vragen die ze "oplossen" middels letterlijk dikkie dik onderzoek.(ongeveer even capabele piloot, ongeveer evenveel geoefend etc) neen, dan was de presentatie daarna van miljonair Jimmy Walters(doodgezwegen door de media) wel beter(hij veegde letterlijk de vloer met ze aan), zoals de ruime meerderheid na de TU delft presentatie beaamden. Ook werd stilletjes vermeld dat niks bekend is over hoeveel studenten er achter het "dikkie dik onderzoek "staan.( ik denk 2)
Eventjes rechtstreeks van US.gov: "een terrorist heeft "bekend"dat er bommen lagen +-
![]()
. Ondanks dat de regering er miljoenen tegenaan geklapt heeft voor NIST/PM/nova/ etc etc die allemaal uit de bocht gegaan zijn en dik 10.000 bladzijdes vol gelogen hebben om aan te tonen dat alles door brand kwam
![]()
. Alle leugens staan zwart op wit, en het zijn er zoooo veel.
Word vervolgd( zoveel mensen gaan de waarheid om der oren geslagen krijgen, daarmee bedoel ik de PM quoters, NIST believers, BUSH op zijn woord gelovers etc.)
Voordat je het weet is apropos het 12 boeken tellende "warren commission"onderzoek aan het quoten waarin ontelbare experts bevestigen dat Lee Harvey Oswald Het in zijn eentje gedaan heeft en dat de regering niets te verwijten valt BEHALVE wat SECURITY fuck ups...... hmm sounds familiar... Like Hitler who founded "Homeland security" after the Reichstagfire...
DENIAL is a crime! ( De Duitsers deden geen vlieg kwaad, behalve dat ze bang waren en de regering vertrouwden om middels oorlog het "communistische/ terroristische gevaar te bezweren)
P.S. 1 van Andrew Jackson's grootste gevechten was die tegen de centrale prive banken, net als Aaron Russo.
Tevens zijn alle 4 de vermoorde presidenten ook de enige presidenten die de centrale prive bank wilde afschaffen/ het recht om geld uit te geven teruggaven aan de regering.( het zal toch geen conspiracy/complot/samenzwering zijn zeker?!?)
apropos
da ripper
![]()
(The Illuminatie 2005 is iets voor jouw, tikje heavy allemaal maar het zit bomvol feiten)
hmm, ik lees nog eens terug en ik heb GORGG in mijn hoofd gehad ipv. apropos, al vind ik apropos zijn laatste "kraam geen onzin " post toch afdoende hiervoor achteraf, zij het een tikje zwaar aangezet
[ Bericht 13% gewijzigd door pietje77 op 23-09-2006 06:15:29 ]
"That men do not learn very much from the lessons of history is the most important of all the lessons that History has to teach."
-Aldous Huxley