mij is die al een aantal x gelukt, maar heb em neit meer gedaan sinds februarie...quote:Op woensdag 30 augustus 2006 15:08 schreef GenesiZ het volgende:
Ik moet die eerste 180 nog steeds een keer doen![]()
in oostenrijk is er al wel sneeuwgevallenquote:Op vrijdag 1 september 2006 15:57 schreef BrakkeAap het volgende:
't begint hier ook al aardig te kriebelen...
Hoe is 't met de sneeuwval?
Zijn er al interessante last-minutes?![]()
dan moet t wel ERG goed zijn hoor...quote:Op vrijdag 1 september 2006 17:18 schreef ForumGek het volgende:
Ik sta niet in voor de gevolgen van het luisteren ! (als in, als jij ineens vanuit je slaapkamer met je board uit het raam springt heb ik het NIET gedaan)
ik loop al een week met een hersenschudding rond...quote:Op vrijdag 1 september 2006 17:32 schreef eRrrrJeee het volgende:
heb btw woensdag een buikschuiver gemaakt in swzw, toen me board op de box bleef steken ofzo.. en me al 2dagen pijn in me schouders gek echt niet leuk gewoon.. maja wie wil snowboarden meot pijn lijden
Ben 4,5 maanden aan revalideren van schouder.quote:Op vrijdag 1 september 2006 17:41 schreef Rnej het volgende:
[..]
ik loop al een week met een hersenschudding rond...![]()
quote:Op vrijdag 1 september 2006 18:43 schreef Basje_B het volgende:
[..]
Ben 4,5 maanden aan revalideren van schouder.
Maar das gewoon vakantie hoor![]()
valt echt mee hoor.quote:
Niet te doen..... switch rijden is eigenlijk niet meer dan goofy rijden hoor (voor een regular-rijder). Zeker als je een twinboard hebt en duck staat. Tuurlijk je kunt het moeilijk vinden, zeker als je switch rijden moeilijker vindt dan gewoon rijden. Het is echter technisch niets anders en dus prima op een rollenband te doen.quote:Op zaterdag 2 september 2006 01:31 schreef Rnej het volgende:
seriously
rollerbanen zijn vet voor je techniek maar DAMN wat is het moeilijk.....
denk je dat je een leuk potje kan snowboarden, nou mooi niet... je bent hoogstens wat lessen eerder los met je handjes van de balk maar het is seriously moeilijk
ik stond dus mooi met knie en polsbeschermers op de baan...
hoofdleraar die ons dus les gaf heeft landes... en die kon t goed.. maar bijv switch rijden is bijna niet te doen....
ja nja, je techniek moet echt precies goed zijn anders ga je gewoon op je bek, en switch rijden is voor iedereen wel een beetje moeilijker... was een andere dude bij die al anwarter had, en wij allebei hadden echt moeite met gewoon rutschen zonder handen aan de balk...quote:Op zaterdag 2 september 2006 09:28 schreef XL het volgende:
[..]
Niet te doen..... switch rijden is eigenlijk niet meer dan goofy rijden hoor (voor een regular-rijder). Zeker als je een twinboard hebt en duck staat. Tuurlijk je kunt het moeilijk vinden, zeker als je switch rijden moeilijker vindt dan gewoon rijden. Het is echter technisch niets anders en dus prima op een rollenband te doen.
Het is mij iets te soft om helemaal op los te gaanquote:Op vrijdag 1 september 2006 17:18 schreef ForumGek het volgende:
Ik heb ff een dope board-cd op rapidshare gezet !
De band is de "Tiger Tunes" (www.tigertunes.dk). Is dus een Deense band die best aparte rock maakt ! zeker de moeite waard om ff te downloaden !
CD is niet in Nederland te koop, deze is namelijk alleen in Duitsland en Denemarken uitgekomen. Ik heb hem in Berlijn gekocht toen ik daar met school was. Ik kende het nummer Unite al van een snowboard film, zo was ik dus met de band in aanraking gekomen !.
Veel luister phun !
Ik sta niet in voor de gevolgen van het luisteren ! (als in, als jij ineens vanuit je slaapkamer met je board uit het raam springt heb ik het NIET gedaan)
LINK (tis een rar bestand):
http://rapidshare.de/files/31577808/Tiger_Tunes.rar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |