Rechtsonderaan boven het grote woord Wii, zie je 4 poppetjes. Ik dacht even dat de eerste van links aan het BBen was. Maar t zelfde plaatje staat ook bovenaan in spiegelbeeld alleen duidelijker en dan is t idd tennis. Jammer.quote:
ik wil niet veel zeggen, maar in Oblivion op de 360/PC kan je ook zwaardvechten waarbij je moet blokkenquote:Op donderdag 31 augustus 2006 13:46 schreef Die4iT het volgende:
een zwaard gevecht waar je meot blokken etc zou da ook mogelijk zijn op de WII? zoja dan koop ik er egt enuh:D
Maar bij oblivion is het geen zak aan. Ik zat tijdens het spelen te denken, dit had veel toffer geweest met de wii controls.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:03 schreef kepler het volgende:
[..]
ik wil niet veel zeggen, maar in Oblivion op de 360/PC kan je ook zwaardvechten waarbij je moet blokken
quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:05 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Maar bij oblivion is het geen zak aan. Ik zat tijdens het spelen te denken, dit had veel toffer geweest met de wii controls.
Dat is juist het geweldige aan de Wii: alsof je het zwaard in je handen hebt en niet door op knopjes te duwen!!quote:Op donderdag 31 augustus 2006 13:46 schreef Die4iT het volgende:
een zwaard gevecht waar je meot blokken etc zou da ook mogelijk zijn op de WII? zoja dan koop ik er egt enuh:D
Ik vind hem behoorlijk groot nog: dat zijn echt wel meer dan drie stacked dvd cases lijkt mij.... Niemand anders dit ogpevallen?quote:
quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:05 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Maar bij oblivion is het geen zak aan. Ik zat tijdens het spelen te denken, dit had veel toffer geweest met de wii controls.
Het is toch veel cooler met wii controls. In plaats van knoppen drukken zelf block bewegingen maken >>> knoppen rammenquote:
Ja, ben ik ook met je eens, ik vond het gewoon een ijzersterke reactie op kepler...quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:25 schreef BMH het volgende:
[..]
Het is toch veel cooler met wii controls. In plaats van knoppen drukken zelf block bewegingen maken >>> knoppen rammen
In de tijd dat het nog een Cube 2 werd wel.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:14 schreef moomoo het volgende:
ze hadden toch al gezegd dat je hem op je monitorkon aansluiten?
Dat gebeurt met de Wii remote, tenzij Retro het heeft veranderd sinds E3.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:07 schreef BMH het volgende:
Leukste nunchuck moment vind ik nog wel het openen van sloten in Metroid Prime 3.
Je drukt eerst op A.. Je ziet dat je linker hand een handvat vastpakt.. Nu moet jij je linkerhand naar achteren trekken.. Vervolgens moet je je linkerhand een kwartslag draaien en weer naar voren drukken..
Zooo bizar
Filmpje met o.a. het openen van zo'n slot
Nee hoor, jij hebt het gewoon fout. Het is altijd met de nunchuk gedaan.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:16 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Dat gebeurt met de Wii remote, tenzij Retro het heeft veranderd sinds E3.
quote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:22 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Nee hoor, jij hebt het gewoon fout. Het is altijd met de nunchuk gedaan.
IGN bedoelde de linker arm, want Samus' rechterarm wordt gebruikt door haar wapen.quote:The Wii-mote is likewise used in clever ways. The world in Prime 3 is of course littered with trademark doorways, many of which open when blasted. Some, however, don't - and you'll need to try a little harder to get past them. In a couple instances, I needed to use the Wii-mote to act as Aran's right arm. When I approached a doorway, I noticed a groove in a wall and learned that I could gesture forward with the Wii-mote to make Samus punch her arm into the groove. Then, I had to turn the remote as though it were a key in a lock, at which point Aran's arm did the same. Eventually, I needed to pull backward again, and here Samus grabbed hold of a level inside the door and - you guessed it - pulled it open, unlocking the contraption. The process was really well implemented and clever.
lol, maar dat is het niet gewordenquote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:16 schreef Xrenity het volgende:
[..]
In de tijd dat het nog een Cube 2 werd wel.
Kijk filmpjes erover, en je ziet een aanwijzing dat je met je nunchuk moet spelenquote:Op donderdag 31 augustus 2006 17:26 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
[..]
IGN bedoelde de linker arm, want Samus' rechterarm wordt gebruikt door haar wapen.
Nee heeft toch geen zin, geen ondersteuning voor fatsoenlijk geluidquote:Op vrijdag 1 september 2006 00:05 schreef Soloman het volgende:
Zo. Ben hier al eeuwen niet meer geweest. Tijd om weer eens wat bij te lezen. Aangezien topic 104 al is gestart.
ik heb een vraagje.
Aangezien Zelda op 2 formaten word uitgebracht, en de Wii versie dus op normaal formaat DVD word uitgebracht, lijkt het me dus dat ze nog ruimte over hebben voor wat extra's op het schijfje. Word het niet eens tijd voor wat voice acting voor de Wii versie? Dat zou een geweldige aanwinst zijn voor het spel m.i.
Of een echte soundtrack met een orkest ipv midi-achtige muziek.
Your thoughts please.
Ja, viel me ook op. Maar toen viel me later ook op dat het een sketch was en dat de twee foto's van de PS3 en Wii tegenover elkaar staan en ze beiden even groot lijken. Dat klopt dus niet, de foto geeft een vertekend beeld.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 14:20 schreef Bat het volgende:
[..]
Ik vind hem behoorlijk groot nog: dat zijn echt wel meer dan drie stacked dvd cases lijkt mij.... Niemand anders dit ogpevallen?
Voiceacting is a no-no voor Zelda. Miyamoto wil het overlaten aan de verbeelding van de speler, heeft ie al vaker gezegd. De soundtrack is volgens mij geen MIDI, opgenomen geluid dus van wellicht een orkestquote:Op vrijdag 1 september 2006 00:05 schreef Soloman het volgende:
Zo. Ben hier al eeuwen niet meer geweest. Tijd om weer eens wat bij te lezen. Aangezien topic 104 al is gestart.
ik heb een vraagje.
Aangezien Zelda op 2 formaten word uitgebracht, en de Wii versie dus op normaal formaat DVD word uitgebracht, lijkt het me dus dat ze nog ruimte over hebben voor wat extra's op het schijfje. Word het niet eens tijd voor wat voice acting voor de Wii versie? Dat zou een geweldige aanwinst zijn voor het spel m.i.
Of een echte soundtrack met een orkest ipv midi-achtige muziek.
Your thoughts please.
De domste beslissing ooit in de hele historie van games was het toevoegen van voice acting aan Final Fantasy. Een van de weinige dingen, die dit qua stupiditeit zou kunnen overtreffen, is hetzelfde doen bij Zelda.quote:Op vrijdag 1 september 2006 00:05 schreef Soloman het volgende:
Aangezien Zelda op 2 formaten word uitgebracht, en de Wii versie dus op normaal formaat DVD word uitgebracht, lijkt het me dus dat ze nog ruimte over hebben voor wat extra's op het schijfje. Word het niet eens tijd voor wat voice acting voor de Wii versie? Dat zou een geweldige aanwinst zijn voor het spel m.i.
Voor zover ik weet krijgt Twilight Princess ook een 'echte' soundtrack.quote:Of een echte soundtrack met een orkest ipv midi-achtige muziek.
dat zou wel helemaal fout zijn het pas niet bij link om een stem te hebben anders dan de gene die jij zelf erbij verzonnen heb. Link ben jij zelf dus elke stem pas er niet bij.quote:Op vrijdag 1 september 2006 00:48 schreef chibibo het volgende:
[..]
De domste beslissing ooit in de hele historie van games was het toevoegen van voice acting aan Final Fantasy. Een van de weinige dingen, die dit qua stupiditeit zou kunnen overtreffen, is hetzelfde doen bij Zelda.
Net zoals de windwalkerquote:Voor zover ik weet krijgt Twilight Princess ook een 'echte' soundtrack.
MIDI wordt sowieso nooit en te nimmer gebruikt op consoles.quote:Op vrijdag 1 september 2006 08:06 schreef MeZZiN het volgende:
Net zoals de windwalkerdie had ook gewoon audio ipv. midi ...
Er is naar mijn weten altijd een geluidschip nodig om Midi geluid te maken... Daarom verschilt het geluid ook bij iedere geluidskaartquote:Op vrijdag 1 september 2006 09:35 schreef chibibo het volgende:
[..]
MIDI wordt sowieso nooit en te nimmer gebruikt op consoles.
De muziek van Wind Waker wordt gegenereerd door de geluidschip van de Gamecube, m.a.w. het is geen opname die van disc wordt gestreamd.
Tot ver in het 64-bit tijdperk werd muziek voor spellen niet opgenomen door een instrument te bespelen, maar door simpelweg code in te kloppen. Waarschijnlijk gebeurt dit nu ook nog, zij het in mindere mate.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:37 schreef Megalomaniac het volgende:
Neemt niet weg dat de nummers niet met live instrumenten opgenomen zijn, maar met synthesizers/keyboard = MIDI.
Dat klopt, maar dat wil niet zeggen dat elke geluidschip MIDI ondersteunt. Bovendien bevat MIDI alleen informatie over muziek (welke toon wordt op welke moment gespeeld), en niet over geluid (samples). Elke geluidskaart heeft een eigen interne bank met samples die wordt aangeroepen op het moment dat de kaart een MIDI instructie ontvangt; dat is ook de reden dat elke kaart anders klinkt.quote:Op vrijdag 1 september 2006 09:49 schreef BMH het volgende:
Er is naar mijn weten altijd een geluidschip nodig om Midi geluid te maken... Daarom verschilt het geluid ook bij iedere geluidskaart
bedankt... nu heb ik dat nummer in de kop....quote:
Wat klopt er niet dan?quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:26 schreef moomoo het volgende:
fijn dat de intertoys hun info weer niet op orde hebben.
oh?quote:Op vrijdag 1 september 2006 10:26 schreef moomoo het volgende:
fijn dat de intertoys hun info weer niet op orde hebben.
Geweldig deze advertentie ... De wii krijg een verhaaltjequote:
Heel mooi, en de reden dat ik dat vind is dat de Wii precies de juiste uitstraling heeft tov de PS3.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |