quote:Het is in principe niet verboden om herhalingen te laten zien. Er zit echter wel een 'maar' aan. Op het moment dat het een herhaling betreft van een situatie waarover discussie kan ontstaan (een zogenoemde scheidsrechterlijke beslissing), dan mag het niet herhaalt worden op het scherm.
Bijv. genomen vrije trap, zuiver doelpunt e.d. mogen zonder problemen herhaalt worden. Een buitenspelsituatie of een afgekeurde goal niet.
waaromquote:Op zaterdag 16 september 2006 13:35 schreef Klingon het volgende:
de nieuwe thuisshirtjes zijn te koop op de promenade (actieprijs).
Omdat er leveringsproblemen waren met Legea en op de Open Dag en tegen AZ ze haast nog niks geen shirts hadden om te verkopen en voor de Open Dag was dit ( de actie (prijs) shirt + broekje ) bedachtquote:
Sterker nog, er reed er om half 4 al eentje door Velp met die vlaggetjes. Ik neem aan dat ze de hele avond erop zittenquote:Op zaterdag 16 september 2006 13:46 schreef vitessezuid113 het volgende:
en de geel / zwarte vlaggetjes zitten vanavond op de bussen
[afbeelding]
3 overwinningen in 1 week en Aad en de supporters zijn de weer tevree
Kalle Sone, "voetbalzwerver in Nazareth"quote:Op vrijdag 15 september 2006 06:38 schreef LosMillonarios het volgende:
[..]
Tegen Willem 2 was het toch?Of zit ik nou verkeerd, we wonnen de wedstrijd wel. Job Komol is volgens mij ook het land uitgekickt, gevalletje Zongo dacht ik.
Waar balt die Sone nu eigenlijk?
quote:Op zaterdag 16 september 2006 17:22 schreef Yozzz het volgende:
[..]
Sterker nog, er reed er om half 4 al eentje door Velp met die vlaggetjes. Ik neem aan dat ze de hele avond erop zitten![]()
![]()
Volgens mij trek jij dat soort dingen aanquote:Op zaterdag 16 september 2006 17:31 schreef DeVinger het volgende:
Net een wedstrijd tegen de "Nijmeegse boys" gespeeld. In de rust werd ik gewisseld en ging vlaggen. Zoals het een echte teamspeler betaamt vlagde ik partijdig, waarna ik na 2x onterecht buitenspel de vraag naar mijn kop kreeg: "He joh, je moet opassen jij jongen, vuile tyfusleier, je bent zeker voor die kanker Arnhemmers ofnie kankerleier?"
"Uh...![]()
En na 70minuten werd onze keeper neergeslagen omdat hij zei dat ze een mooi shirt hadden (leek op barca), dat mag tegenwoordig al niet meer zeker. Toen ik weer buitenspel vlagde, deze keer was het ook terecht, waren de rapen gaar. "Moet je klappen hebben? Ik pak je na de wedstrijd wel kleintje." (was de jongste van het veld). Gelukkig hebben enkele teamgenoten een seizoenskaart bij NEC, dus die zeiden in welk vak ik zat. Dus toen ik zei dat ik daar en daar zat, en ik heus niet voor die club over de Waal ben, was het wel ok. Al bleef ik een "kankerkakker"
Vanavond mooi mijn cluppie Vitesse aanmoedigen![]()
sikora , zonneveldquote:Op zaterdag 16 september 2006 22:24 schreef Klingon het volgende:
Scheidsrechter, scheidsrechter, scheidsrechter, scheidsrechter![]()
![]()
![]()
nou als ik jou was zou ik gewoon lekker thuis je verjaardag vieren , leen je scc aan iemand uit die je er blij mee kan maken bespaar je jezelf een hoop elende mee.quote:Op zaterdag 16 september 2006 18:07 schreef WebForce het volgende:
We gaan er weer voor!!!. Over 20 minuten zit ik in de bus... Allen veel plezier!
vitessezuid, ik kom er net via jouw sig dat Vitesse tóch wel op mijn verjaardag speel (23ste), 'smiddags al werken, mmmz
Dat ga ik ook doenquote:Op zaterdag 16 september 2006 23:34 schreef vitessezuid113 het volgende:
[..]
nou als ik jou was zou ik gewoon lekker thuis je verjaardag vieren , leen je scc aan iemand uit die je er blij mee kan maken bespaar je jezelf een hoop elende mee.
alvast gefeliciteerd en een fijne verjaardag.
ja ik ben er ook bang voor , maar eerst woensdag nog de beker ....quote:Op zondag 17 september 2006 02:37 schreef Klingon het volgende:
En het ergste is, ik kijk er niet eens meer van op als we volgende week gewoon van Heracles aan de zak krijgen. Nou ja, even afkloppen dan maar.
kan er ook nog wel bijquote:Theo Janssen 3 weken uitgeschakeld
Theo Janssen begon met een enkelblessure aan de wedstrijd tegen NAC Breda, maar viel uiteindelijk uit met een scheurtje in zijn hamstring. Die blessure houdt Janssen de komende drie weken aan de kant.
"Ik had last van mijn enkel, maar dat was verdoofd met een spuitje. Het ging wel lekker, ik kwam veel aan de bal. En opeens ging het mis met mijn hamstring", reageerde Janssen.
Volgens fysiotherapeut Jos Kortekaas van Vitesse gaat het om "lichte schade aan de rechter hamstring". Volgens de fysio kan Janssen in het gunstigste geval tegen FC Groningen weer meedoen.
daar heb je ook zo weinig aan na een wedstrijd.quote:Op zondag 17 september 2006 08:41 schreef denthemen het volgende:
ach.. het was wel erg lucky van NAC
[FM-modus] He should have buried it! [/FM-modus]quote:Op zondag 17 september 2006 12:45 schreef WebForce het volgende:
[..]
Dat ga ik ook doen. Wat heb ik me zitten ergeren, wat een instelling en vreemd positiespel
. Vanaf minuut 1 de lange bal!? En v/d Schaaf die totaal niet in de wedstrijd zat, maait kompleet over de bal heen voor bijna open goal...
Sprockel speelde slecht vond ik hoor, en dat haast in alle opzichten, daarnaast is Knol nog steeds geschorst tot en met zaterdag.quote:Op maandag 18 september 2006 09:26 schreef DeVinger het volgende:
VD Schaaf --> Yakubu
Verhaegh --> Swerts
Blondelle --> Jansen/Frankel
Sansoni en Lazovic geef ik nog even het voordeel van de twijfel, maar als Sansoni blijft blunderen en Danko maar blijft zeiken en schwalbes maken zeg ik Sprockel/Benson
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |