abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41260798

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mensen, SPAAR JE INKT!! je hebt zoveel mogenlijk inkt nodig dus ga geen kleine tekeningetjes maken maar bewaar al je inkt tot maandag avond zodat we een zo groot mogenlijk Fok! logo kunnen maken
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
MAANDAG om 21:00 gaan we beginnen, dus begin NIET eerder!!!!!
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
-


DE LOKATIE

LAATST VERSIE TOOLS

Vorige Delen:

Deel 1 in Onzin
Deel 2 in GC
Deel 3 in GC
Deel 4 in GC


Algemeen:

Naar aanleiding van het !TOPIC! in Onzin hier een derde topic met dezelfde doelstelling. Lees de andere topics goed door, daar staat veel in uitgelegd.

Het idee was eerst om de VIP-letters in het midden te gaan bezetten, maar omdat deze steeds bijgehouden en overgekleurd worden, is dit te moeilijk en maken we het FOK!-logo ergens anders.

Waar precies? www.drawball.com

Hoe? Met jullie hulp!

Wanneer? Maandag om 21:00!

FAQ:

Q: Mijn inkt is op?!
A: Je moet (vrij lang) wachten maar langzaam neemt de inkt weer toe tot 15%. (15% omdat je nog geen briljante tekening hebt gemaakt.)

Q: Anderen klieden over ons heen??!!
A: Life is a bitch. Klied weer over hen heen.

Q: Ik deed agree maar ik werd niet toegelaten?
A: Klik disagree en lees voortaan.

Q: Er staat een soort huisje met punten en ik kan niet tekenen?
A: Klopt. Los het puzzeltje op. (Het werkt volgens het teken-een-huisje-zonder-je-pen-van-het-papier-te-halen-principe)

Q: Waar is dit goed voor?
A: Wereldvrede.

Belangrijke info uit andere topic:

Hoe het werkt: Je ziet als eerste een uitgezoomd veld van alles wat getekend is op dat moment. Herkenningspunten: Nintendo tekst, de letters VIP, enkele vlaggen en rechts een reeds vervagend badeendje.
Je kunt inzoomen door te klikken op het deel waarop je wil inzoomen. Dit doe je in totaal drie keer waarna je rechtsonderin een inktpotje ziet. Als je op dat moment wil tekenen moet je nog een kort puzzeltje (je kent ze wel, maar 1 keer over elk lijnstuk) oplossen. (Dit om macros te voorkomen.)

Ieder heeft maar 15 procent inkt en om een beetje groot fok!-logo te krijgen moeten we samenwerken zodat we tezamen meer inkt ter beschikking hebben!

Dit vereist natuurlijk wel enige coördinatie. Hierbij: Laten we allen starten met het maken van een enorm wit vlak onder VIP, minstens even groot als VIP zelf. Daarna maken we daarop het fok! logo in zwart. Allereerst is het belangrijk dat we het witte vlak goed schoon houden zodat we kunnen starten met fok!

Edits: Komen met meer informatie als dat nodig is. Als je een plaatje hebt van de voortgang post 'm! Altijd mooi om te zien hoe we langzaam de wereld, uhh, drawball veroveren.

Huisje-Kruisje Puzzle
Voor dat je kan tekenen moet je een huisje-kruisje-puzzle oplossen om te kunnen beginnen met tekenen. Dit is een manier van hoe je hem op kan lossen:

Je moet dus eerst beginnen met de rode pijltjes, daarna verder met de blauwe en tot slot de zwarte.


Inkt
Het is als je nieuw bent allemaal een beetje onduidelijk hoe het zit met de inkt. Nou het gaat als volgt.
Wanneer je voor het eerste de site bezoekt krijg je 15% inkt. Wees zuinig met deze inkt, want het gaat snel op.
Ok, nu komt het, het aanvullen van de inkt. Er zijn twee categoriën, mensen met een vast of mensen met een dynamisch IP-adres.
Als je niet weet welke je hebt zul je er vanzelf achter komen als je Drawball een paar keer bezoekt.

Als je een vast IP hebt en je hebt alle inkt verbruikt zul je zien dat de inkt langzaam weer bijgevuld wordt. Dit gaat behoorlijk langzaam met 0.1% per paar minuten. Wanneer je de site vaker bezoekt zal dit wel sneller gaan totdat je uiteindelijk de maximale 100% hebt bereikt.

Wanneer je een dynamisch IP hebt zul je altijd binnenkomen met een potje van 15% inkt. Wanneer deze op is kun je je verbinding gewoon houden met het internet en zal hij opbouwen met 0.1% per paar minuten (net als met een vast IP).
Maar wanneer je je computer uitzet, een minuutje of 10 wacht en hem weer aanzet zul je zien dat je inkt weer is aangevuld tot 15%.

De reden hiervan is dat de site kijkt naar je IP adres. Elke keer als je met je vaste IP komt zal hij je herkennen en geeft hij weer het oude inktpercentage aan.
Wanneer je met een dynamisch IP op de site komt zul je een, voor de site, nieuw IP hebben en denken ze dus dat je er voor de eerste keer bent. Je krijgt dan dus gratis die 15%. (let op: hij geeft er niet 15% bij, je start gewoon opnieuw met 15%)

Voor beginners is het beter om een dynamisch IP te hebben, maar na een tijdje loont het wel om een statisch IP te hebben.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zoiets zal het worden:


Thanks to Blame

5 Hoog
3 Breed

De kleuren zijn bekend!
Thanks to Byte_Me

#1 | Rood
#2 | Wit
#3 | Blauw
#4 | Oranje achtergrond

Het schema dat door Blame werd ontworpen nemen we dus,5 hoog en 3 breed. En uiteraard de bovenstaande kleuren.


De locatie moet nog besproken worden! De locatie die te zien is in de afbeelding van Blame is niet de juiste!

DRAWBALL TOOL V1.0

Met dit programma kun je exact dezelfde kleur selecteren als in het voorbeeld van de OP!

http://s17.quicksharing.com/v/9728276/DrawballTools.zip.html

Het is dus handig als je dat even doet.

Zo werkt het:

- Run de .exe
- Ga in het midden van het kleurenrondje staan van drawball
- Druk op Alt + C (het programma is nu goed ingesteld)
- Ga naar het voorbeeldlogo en ga met je muis boven de gewenste kleur staan die je wilt hebben in drawball
- Druk op Alt + E
- Het programma heeft nu exact dezelfde kleur geselecteerd als op het voorbeeldlogo, tekenen maar!
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
De teams:

- Team F:
Dit team zorgt er voor dat de rand van de F getekend wordt. Dit team bepaalt dus ook onmiddelijk hoe groot de volgende letters worden.

Leden:

  • -jos-
  • Ltd.
  • Blame
  • Repeat
  • TwyLight

    --------------------------
    - Team O:
    Zorgt voor de rand van de letter O.

    Leden:
  • KaMo
  • Skorpija
  • dork22
  • --Christiaan--

    --------------------------
    - Team K:
    Zorgt voor de rand van de K.

    Leden:
  • Kazu
  • Impry
  • UncleSam
  • yosander

    --------------------------
    - Team !:
    Zorgt voor de rand van het !.

    Leden:
  • RSH11
  • TerroRobbie
  • Poppetjuh

    --------------------------
    - Defenders:
    Zorgt voor het herstellen van vandalisme.

    Leden:
  • nipeng
  • fiedel
  • Mtijn
  • Quannum
  • Kwarkie
  • RayMania
  • seadarius
  • switchboy
  • Zyggie
  • Whizzkith
  • Bullpit
  • Asmodean
  • Thieske
  • gohan16
  • Byte_Me
  • Litso
  • Casparovvv
  • GekkeMat

    -------------------------
    - Kleur team:
    Zorgt voor het opvullen van de letters en achtergrond. De kleuren van de letters worden nog gekozen. Dit team kan slechts beginnen als de randen getekend zijn door de teams F,O,K,!.

    Leden:
  • NT-T.BartMan
  • jna
  • brainster
  • Nosh
  • ZigoSOS
  • Quiestisia
  • 2Drix
  • C10H14N2
  • Pritt
  • IedeK.
  • Keileweg-ethicus

    Ik denk ook dat als Teams F, O, K, ! klaar zijn dat ze de andere teams kunnen helpen.

    --------------------------
    IRC:

    #drawball


    Enlist Now!!

    [ Bericht 0% gewijzigd door Byte_Me op 28-08-2006 23:48:33 ]
  • pi_41260849
    FIPO + TVP
    pi_41260890
    ik zit in de trein vanavond, maar als ik thuis ben zal ik wel ff s;nachts gaan defenden
    pi_41260904
    Dan wordt dit nu gesubmit naar de frontpage:
    quote:
    Op Drawball kunnen duizenden mensen tegelijk een tekening maken, waarbij vaak om elke pixel gestreden wordt. Vanavond waagt een groot aantal fokkers een poging om ook FOK! wereldwijde bekendheid te geven. De bedoeling is om een heel groot FOK!-logo op Drawball te tekenen.

    Er zijn al meerdere grote projecten op Drawball geweest, zoals te lezen in op de Drawball wiki. Het is nu tijd om FOK! aan deze lijst toe te voegen. Hierbij kunnen we alle hulp gebruiken die we kunnen krijgen, dus grijp deze kans aan om eens iets voor FOK! te doen.

    In dit topic kun je de aktie volgen. Het plan is om vanavond om 21.00 uur te beginnen met tekenen. In het topic kun je ook verschillende tools vinden die je helpen netjes te tekenen. Iedereen begint met 15% inkt, dus je kunt meteen beginnen. Het ontwerp is in ieder geval al klaar, nu moeten we het vanavond nog even op Drawball tekenen.
      maandag 28 augustus 2006 @ 16:53:29 #5
    85230 Goldboy
    Philips Sport Vereniging
    pi_41260907
    Zijn er linkjes naar de vakken waarin 't gaat gebeuren?

    Ik kan opzich ook wel 'n kleine bijdrage leveren.
    Gr.
    pi_41260925
    OK, ik ben nu 2 uurtjes weg, tot straks
    pi_41260970
    ik hoop dat ze er iets mee doen
    pi_41261024
    Ik ben er vanaaf niet maar zal morgen helpen
    pi_41261040
    Wil je de nieuwe tool van C10 in de OP zetten?
    WEB / [HaxBall #64] Jos is God
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
      maandag 28 augustus 2006 @ 16:58:57 #10
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41261105
    Dat had misschien ook wel in de submit gekund, maar allez...
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
    pi_41261231
    Leuk ik kom wel even kijken en meekleuren. Is al duidelijk waar het FOK! logo komt?
      maandag 28 augustus 2006 @ 17:08:57 #13
    132191 -jos-
    Money=Power
    pi_41261462
    WEB / [HaxBall #64] Jos is God
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
    pi_41261731
    tvp en ik heb ongelukkig nieuws! ik zal er pas later zijn er is iets tussengekomen.
    pi_41261794
    TVP van mijn kant en zet mij maar weer in de Op bij tekenaar van de !...

    Ben er alweer uitgegooid...
    pi_41261835
    ja de wiki pagina is niet mr upgedate.
    Byte_Me zou je even willen vergelijken met het vorig topic?
    pi_41261919
    Heb er zin aan
    Daar sta je dan ’s avonds 20 over 11, op een strand sigaretten weg te werken
    pi_41262499
    Kan er iemand linkjes maken naar de vakken van de F, O, K en ! ? Als je inzoomd zie je linksonder de URL. Dat maakt het gecoördineerd werken wel een stuk makkelijker denk ik. .
      maandag 28 augustus 2006 @ 17:51:38 #19
    131729 jna
    Je lul hangt uit je broek
    pi_41262738
    tvp, ben er klaar voor, hoe doen we trouwens dat inkleuren? Streepjes vlak onder elkaar of echt helemaal volkleuren?
    Jawel, je keek.
      Moderator maandag 28 augustus 2006 @ 17:57:44 #20
    72712 crew  Rene
    Dabadee dabadaa
    pi_41262911
    Ik defend ook wel eeeeeeem meeeee
     | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
    pi_41262967
    Ik denk dat we een hele goede verdediging nodig hebben.
    Als je ziet wat er de laatste dagen met het logo van Tweakers is gebeurd, kunnen we ongetwijfeld een aktie terug verwachten...

    Ik heb in totaal 300% inkt klaarliggen om een grote aanval op GOT te plegen (1 groot zwart vlak) mochten zij het Fok! logo gaan verzieken
    pi_41263036
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 17:59 schreef Blame het volgende:
    Ik denk dat we een hele goede verdediging nodig hebben.
    Als je ziet wat er de laatste dagen met het logo van Tweakers is gebeurd, kunnen we ongetwijfeld een aktie terug verwachten...

    Ik heb in totaal 300% inkt klaarliggen om een grote aanval op GOT te plegen (1 groot zwart vlak) mochten zij het Fok! logo gaan verzieken
    Als je het zo beredeneert hebben jullie nog veel %'ten verziektijd tegoed als je kijkt wat er allemaal met het gotlogo gebeurd.
    graag op anoniem
    pi_41263072
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:02 schreef kixtart het volgende:
    Als je het zo beredeneert hebben jullie nog veel %'ten verziektijd tegoed als je kijkt wat er allemaal met het gotlogo gebeurd.
    Jullie waren gisteren ook zo dankbaar dat een hoop fok!kers jullie logo steeds hebben hersteld...
      Moderator maandag 28 augustus 2006 @ 18:06:41 #24
    72712 crew  Rene
    Dabadee dabadaa
    pi_41263147
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:03 schreef Blame het volgende:

    [..]

    Jullie waren gisteren ook zo dankbaar dat een hoop fok!kers jullie logo steeds hebben hersteld...
    Daar was ik 1 van
     | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
    pi_41263364
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:06 schreef Renesite het volgende:

    [..]

    Daar was ik 1 van
    Ik heb gisteren ook meerdere keren het logo van GOT hersteld, alleen vandaag moeten werken dus kon niets doen aan herstel werkzaamheden...
    pi_41263518
    ik heb ook GoT geholpen... Dutch pride enzo
    pi_41263583
    Is dat GOT gemauw nu nog steeds bezig.
      maandag 28 augustus 2006 @ 18:26:15 #28
    132191 -jos-
    Money=Power
    pi_41263607
    Ik verwacht de mensen die met de letters meedoen wel om 20:00 op IRC om alles nog even te bespreken want het is nog niet helemaal duidelijk hoe en waar we het gaan doen!
    WEB / [HaxBall #64] Jos is God
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
      maandag 28 augustus 2006 @ 18:27:10 #29
    131729 jna
    Je lul hangt uit je broek
    pi_41263629
    Dus eigenlijk weet niemand waar ze dalijk moeten beginnen?
    Jawel, je keek.
    pi_41263658
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:03 schreef Blame het volgende:

    [..]

    Jullie waren gisteren ook zo dankbaar dat een hoop fok!kers jullie logo steeds hebben hersteld...
    Yup, daarom zijn er ook genoeg die jullie willen helpen, maar er zijn altijd kleuters die het willen verzieken. En met zo'n opmerking in je vorige post wordt het alleen maar moeilijker om iets moois/groots te maken.
    graag op anoniem
    pi_41263664
    Vanaavond ik ben ook op IRC vanaavond heb er zin in
    pi_41263688
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:25 schreef TerroRobbie het volgende:
    Is dat GOT gemauw nu nog steeds bezig.
    Een beetje Fokken kan geen kwaad
    Sowieso denk ik dat ze niet erg veel inkt meer hebben om echt zichtbare schade toe te kunnen brengen...
      maandag 28 augustus 2006 @ 18:31:48 #33
    131729 jna
    Je lul hangt uit je broek
    pi_41263766
    Ik zie het dalijk wel wat ik moet inkleuren, jullie weten schijnbaar waar te beginnen
    Jawel, je keek.
    pi_41263776
    Zo vet ik zal ook wel even defenden zo af en toe
      Moderator maandag 28 augustus 2006 @ 18:33:50 #35
    72712 crew  Rene
    Dabadee dabadaa
    pi_41263828
    Ik kan dat topic niet eens op Gatheringpunttwiekerspuntnet vinden
     | ❤ | Triquester... | ツ Met een accént aigu
    pi_41264183
    TVP, 'k ben er klaar voor.
    Nu die plek nog.
      maandag 28 augustus 2006 @ 18:46:07 #37
    145090 HenkBenzinetank
    Toegevoegde waarde
    pi_41264200
    ik doe ook wel mee als ehm defender of kleurer. Zeg het maar .
    pi_41264237
    Ik ben weg...
    Ik zie morgen wel hoe het geworden is
    pi_41264412
    Ik doe mee als vandalist.

    Maar het ziet er wel leuk aan, maar ik registreer me nergens voor.
    gr gr
      maandag 28 augustus 2006 @ 19:03:59 #40
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41264714
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:28 schreef kixtart het volgende:

    [..]

    Yup, daarom zijn er ook genoeg die jullie willen helpen, maar er zijn altijd kleuters die het willen verzieken. En met zo'n opmerking in je vorige post wordt het alleen maar moeilijker om iets moois/groots te maken.
    Als je nou eens ophoudt met de kutkneus uit te hangen....
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
    pi_41264872
    Is het trouwens niet handiger om ergens fok.nl neer te zetten.
    gr gr
      maandag 28 augustus 2006 @ 19:11:27 #42
    80382 manny
    30 is best veel
    pi_41264954
    ik meld me rond 22.30, ook als potentieel vandaal van andere tekeningen.
    proberen is de eerste stap naar falen
    een cafe zonder Hazes, is geen kroeg
    pi_41264987
    Aanwezig, met 100%
    º¤ø„¸Hardcore ¸„ø¤º°
    „ø¤º°¨UNITED!!``°º¤
    from albania.
    pi_41265077
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 19:09 schreef Quyxz_ het volgende:
    Is het trouwens niet handiger om ergens fok.nl neer te zetten.
    Dat dacht ik ook al ja, misschien om er later achter te zetten?
    Op woensdag 20 april 2011 23:38 schreef luckass het volgende:
    bazen zijn alleen vindbaar voor de chicks.
    pi_41265229
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 17:59 schreef Blame het volgende:
    Ik heb in totaal 300% inkt klaarliggen om een grote aanval op GOT te plegen (1 groot zwart vlak) mochten zij het Fok! logo gaan verzieken
    De vraag is maar of dat nou zo sportief is. Voor hetzelfde geld zet een of andere grapjas GoT op ons logo terwijl het helemaal geen Tweaker is en dan zorg jij ervoor dat heel GoT's werk in één keer weg is. Is natuurlijk vragen om problemen, denk dat je die 300% beter kunt gebruiken om Fok! te defenden.
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 18:33 schreef Renesite het volgende:
    Ik kan dat topic niet eens op Gatheringpunttwiekerspuntnet vinden
    Staat op een besloten forum genaamd de Huiskamer Moet bepaald aantal posts hebben/tijd geregistreerd zijn wil je er in kunnen
    pi_41265393
    Ik ben present vanaf 10 uur, moet trainen.
    Geen enkel probleem, schroevendraaier koevoetflipper en een baksteen.
    pi_41265573
    Waat gaan we het nu neerzetten??
    pi_41265760


    Zullen we deze plek nemen?

    zo ja zet die dan ook even in de op.
      maandag 28 augustus 2006 @ 19:32:15 #49
    132191 -jos-
    Money=Power
    pi_41265781
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 19:26 schreef Ltd. het volgende:
    Waat gaan we het nu neerzetten??
    Kom even op IRC dan...
    WEB / [HaxBall #64] Jos is God
    Arguing on the Internet is like running in the Special Olympics.
    pi_41265802
    Ik ga wat later aanwezig kunnen zijn. Waarschijnlijk rond 12 uur of 1 uur. Mijn excuses hiervoor.
      maandag 28 augustus 2006 @ 19:46:41 #51
    138120 Yozzz
    Éireann go Brach
    pi_41266353
    Dit is... de 3e keer dat ik op Drawball ben, en ik heb ineens 100% paint, hoe kan dat dan?
    pi_41266480
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 19:46 schreef Yozzz het volgende:
    Dit is... de 3e keer dat ik op Drawball ben, en ik heb ineens 100% paint, hoe kan dat dan?
    Sinds je eerste bezoek blijft ie opladen.
    gr gr
    pi_41266502
    Het is bijna zover!
    Gonna live while I'm alive, I'll sleep when I'm dead!
    pi_41266840
    ja leuk
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:03:48 #55
    138120 Yozzz
    Éireann go Brach
    pi_41266984
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 19:50 schreef Quyxz_ het volgende:

    [..]

    Sinds je eerste bezoek blijft ie opladen.
    Maar... stopt ie met opladen tot ik 100% heb dan? Ik hoorde net iemand met 300%?
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:06:38 #56
    94609 TheVotary
    Let's go Apeshit!
    pi_41267110
    Succes!

    Ik vrees dat de eerste F echter nog niet gaat lukken. Denk dat je eerst een soort 'relletje' nodig zult hebben om de steun van heel fok! te krijgen. En die gaat er wel komen want ik denk dat die tweakers de eerste F al compleet zullen gaan verkrachten. Maar misschien zit ik er naast.
    Ik wil wel defenden (of vandaliseren mocht daar behoefte aan zijn )
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:07:25 #57
    94609 TheVotary
    Let's go Apeshit!
    pi_41267149
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:03 schreef Yozzz het volgende:

    [..]

    Maar... stopt ie met opladen tot ik 100% heb dan? Ik hoorde net iemand met 300%?
    Die heeft meerdere pc (+unieke ip).
    pi_41267218
    Waarom niet een groot frontpage bericht
    pi_41267339
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:09 schreef eQuaL het volgende:
    Waarom niet een groot frontpage bericht
    Omdat niemand iets gesubmit heeft?
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:16:08 #60
    117860 B.A.Trix
    Met dank aan MaGNeT
    pi_41267495
    Ik sta op 39%.. kom straks wel ff kijken
    Topic van het jaar!! Sara Raats' eigen huisjes-topic :P
    pi_41267529
    Wheheheh... wat een sneue actie.
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:17:31 #62
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41267550
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:11 schreef RSH11 het volgende:

    [..]

    Omdat niemand iets gesubmit heeft?
    Omdat de submits eerst altijd 48 uur in de wacht moeten
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
    pi_41267565
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:11 schreef RSH11 het volgende:

    [..]

    Omdat niemand iets gesubmit heeft?
    Er is wel gesubmit, maar staat alleen in Fok!radio-bericht.
    pi_41267659
    Iedereen op Irc komen
    pi_41267691
    Ik ben erbij zo. Moet nog kijken of ik op IRC kan komen, aangezien ik geen IRC heb 75% nu
    pi_41267748
    Via de Sitenavigatie rechtsbovenin en dan #drawball.
    pi_41267833
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:22 schreef IedeK. het volgende:
    Via de Sitenavigatie rechtsbovenin en dan #drawball.
    Ah ja duidelijk, dank je
    pi_41268006
    ik, ik ben er weer.

    ga ff de OP updaten (tools en zo), en proberen op IRC te komen.
    pi_41268051
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:21 schreef C10H14N2 het volgende:
    Ik ben erbij zo. Moet nog kijken of ik op IRC kan komen, aangezien ik geen IRC heb 75% nu
    Mensen zonder IRC en het ook niet willen installeren, gebruik http://www.ircatwork.com

    Edit: Reactie op post hieronder,
    oeps, wist ik niet
    of irc.fok.nl dus
    graag op anoniem
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:29:43 #70
    50691 Christiaan
    Futue te ipsum
    pi_41268059
    Nou, bijna tijd.
    Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
    Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:30:08 #71
    11502 nipeng
    The last ride is free
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:30:08 #72
    50691 Christiaan
    Futue te ipsum
    pi_41268080
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:29 schreef kixtart het volgende:

    [..]

    Mensen zonder IRC en het ook niet willen installeren, gebruik http://www.ircatwork.com
    Of [url=irc.fok.nl]hier[/url]
    Op maandag 9 november 2009 12:25 schreef Whiskey_Tango het volgende:
    Dat interesseert GroenLinks voor geen meter, ze zien je als een wandelende zak euro's waar ze handig een tap in kunnen drukken voor hun socialistische hobbies.
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:33:58 #73
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41268274
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:30 schreef --Christiaan-- het volgende:

    [..]

    Of [url=irc.fok.nl]hier[/url]
    Die werkt onder linux/firefox dus niet zonder dat je extra plugins moet gaan installeren.
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
    pi_41268338
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:33 schreef gronk het volgende:

    [..]

    Die werkt onder linux/firefox dus niet zonder dat je extra plugins moet gaan installeren.
    Alleen maar een Java-plugin ofzo, stelt echt niets voor...
    Op IRC wordt op dit moment echt alles doorgesproken, dus wel zo makkelijk als je daar naartoe komt.
    pi_41268796
    Waar moet ik nou kijken ik kan ook al niet op irc komen.
    Daar sta je dan ’s avonds 20 over 11, op een strand sigaretten weg te werken
    pi_41268828
    Is het bijna zover? Waar precies gaan we 't maken?!?
    Ik support gevallen topclubs!
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:49:24 #77
    47495 The_Punisher
    Judge. Jury. Executioner
    pi_41268916
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:47 schreef Fetai het volgende:
    Is het bijna zover? Waar precies gaan we 't maken?!?
    De lokatie is toegevoegd in de OP.
    Why God? Why are the innocent dead and the guilty alive? Where is justice? Where is punishment?
    Or have you already answered, have you already said to the world.
    Here is justice, here is punishment. Here.... In me...
    pi_41268919
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:46 schreef Ipho het volgende:
    Waar moet ik nou kijken ik kan ook al niet op irc komen.
    Alle informatie staat in de OP, de rest wordt besproken op IRC.

    Wil je op IRC moet je naar http://irc.tweakers.net/fok gaan en dan het volgende intypen: /join #drawball
    Zou iedereen moeten lukken.
    pi_41268926
    als je irc heb ff dit in je browserbalk typen: irc://irc.fok.nl/drawball
    What it do
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:54:48 #80
    151527 KaMo
    Boem, zei de bas
    pi_41269147
    sorry jongens HW gaat voor
    pi_41269171
    ik ben er!
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:56:45 #82
    151527 KaMo
    Boem, zei de bas
    pi_41269212

    15% inkt?
    ftw!
      maandag 28 augustus 2006 @ 20:58:35 #83
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41269287
    't is alleen een beetje een zootje op IRC...
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:01:00 #84
    140365 Keileweg-ethicus
    Groot en zelfbenoemd denker
    pi_41269376
    Ik stond vandaag weer op 15%

    Maar goed, laten we beginnen.
    Een sinaasappel is een heel slecht fallussymbool.
    pi_41269423
    Klaar om te defenden!
    klik hier
    pi_41269545
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 21:02 schreef GSMboy het volgende:
    Niet druk hiero
    Iedereen is op IRC
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:05:02 #88
    137085 bolletje_25
    Nuance is voor mietjes
    pi_41269550
    Wat gaan we doen dan.
    "Welcome to the internet - where men are men, women are men and little girls are FBI agents"
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:05:05 #89
    145172 gronk
    adulescentulus carnifex
    pi_41269554
    't lijkt nog niet helemaal lekker te gaan met de coordinatie...
    I'm trying to make the 'net' a kinder, gentler place. One where you could bring the fuckin' children.
    pi_41269566
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 20:54 schreef KaMo het volgende:
    sorry jongens HW gaat voor
    Kamo, omdat je stoer bent, mag je later beginnen.
    Daar sta je dan ’s avonds 20 over 11, op een strand sigaretten weg te werken
    pi_41269589
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 21:05 schreef bolletje_25 het volgende:
    Wat gaan we doen dan.
    Kom op irc.
    Daar sta je dan ’s avonds 20 over 11, op een strand sigaretten weg te werken
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:06:34 #92
    79000 Maikuuul
    Dat zeg ik ook altijd
    pi_41269611
    Check deze

    [b]Mag ik niet zeggen voor me moeder
    Van het Concert des Levens krijgt niemand een Program
    Sokkel Lolleromfg[/b]
    pi_41269624
    Ik ben op IRC, maar ken daar niet chatten, heb geen +v....

    En op drawball zie ik ook nog niets verschijnen
    pi_41269667
    Waar zijn jullie aan het tekenen dan?
    pi_41269699
    Irritant dat hij niet automatisch refresht, maar dat ik telkens dat ding opnieuw moet openen. <<
    gr gr
    pi_41269700
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 21:06 schreef Webcrowler het volgende:
    Ik ben op IRC, maar ken daar niet chatten, heb geen +v....

    En op drawball zie ik ook nog niets verschijnen
    doe eens /join #fokradio, want je zit nu in #Fok, het algemene kanaal
    Op vrijdag 19 december 2014 13:42 schreef SilentChaos het volgende:
    CG O+ Louter kwaliteitsposts _O_
    Op dinsdag 8 september 2015 14:08 schreef ieniminimuis het volgende:
    Jij bent de allerleukste van dit topic, hiep hé hoera hoezee *O*
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:08:53 #97
    138120 Yozzz
    Éireann go Brach
    pi_41269701
    Check de OP
    pi_41269778
    quote:
    Op maandag 28 augustus 2006 21:08 schreef ChatGirl het volgende:

    [..]

    doe eens /join #fokradio, want je zit nu in #Fok, het algemene kanaal
    Niet echt, want ik zit toch echt in het #drawball kanaal (ben geen irc noob ofzo)
      maandag 28 augustus 2006 @ 21:11:16 #100
    137085 bolletje_25
    Nuance is voor mietjes
    pi_41269800
    Kan iemand zeggen waar ik moet tekenen? Dan doe ik dat wel.

    Anders pleur ik Johnny Bravo ergens neer.
    "Welcome to the internet - where men are men, women are men and little girls are FBI agents"
    abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
    Forum Opties
    Forumhop:
    Hop naar:
    (afkorting, bv 'KLB')