te langquote:Op zondag 27 augustus 2006 17:20 schreef Ricky_ het volgende:
Wat een kut TT, je hebt hem niet eens afgemaakt.
Koeman en Koeman zullen het wel op een akkoordje gooien. Ze zullen beiden de punten hard nodig hebben.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:26 schreef RayMania het volgende:
Volgende week Sparta, dat wordt ook lastig. Daarna PSV, kan zomaar gebeuren dat Feyenoord na vier speelronden op vier punten staat(of één hehe).
Ik dacht dat Kuijt er zou zitten.Van de Herik is wel interessant natuurlijk!quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:23 schreef BliksemSchigt het volgende:
Van de Herik bij Studio Voetbal vanavond; wordt gezellig![]()
Zitten er beide.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:33 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Ik dacht dat Kuijt er zou zitten.Van de Herik is wel interessant natuurlijk!
Het Legioen zit niet bij Studio Voetbal hoor.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:36 schreef Max-Westerman het volgende:
Misschien zegt die wel af
Bang voor het legioen
Nee, maar echt geweldig doet ie het verder ook niet.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:37 schreef Canisfire het volgende:
Zolang ze maar niet op domme acties overgaan dat Koeman weg zou moeten want aan hem ligt het echt niet.
Ik zal het wel door een andere bril gezien hebben, maar ik vond zowel fnoord als Heracles echt dramatisch slecht spelen. Dat goede elftal heb ik dan ook helemaal niets van gemerkt, hooguit een paar spelers die er iets bovenuit sprongen, maar van een team was geen sprake.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:41 schreef snabbi het volgende:
Tja slechte vertoning vandaag natuurlijk. Beetje jammer alleen dat we straks alleen maar die typische reacties te zien gaan krijgen. Al met al staat er gewoon een goed elftal. Dat was vandaag ook te zien. Zal er wel om weggelachen worden maar in de tweede helft liet het legioen zich eindelijk horen. Toen pas kwamen de hoofdjes overeind en werd er gevoetbald. Dat het zo slecht gaat is gewoon een mentaal probleem in mijn ogen. Een goede spits is zeker wat er ontbreekt maar het vertrouwen is nog verder zoek.
Drenthe speelde wel aardig, een van de beste spelers van het veld. Tiendalli komt er wel maar is nog jong.quote:Tiendalli speelde een dramatische eerste helft. Veel te zenuwachtig maar ik denk wel dat hij er in gaat passen wanneer er meer vertrouwen komt. Eigenlijk kon alleen Guzzie de eerste helft een voldoende krijgen. Tweede helft was veel beter, vooral Drenthe viel mij weer positief op. Ook al is de jongen af en toe wat ongelukkig met zijn acties hij heeft pit en doet het best leuk. Hopelijk komt er nog een spits want dan komt dat vertrouwen er ook waarschijnlijk.
Tot zover mijn typische reactie.quote:Zo dan nu het klootjesvolk alle huil reacties plaatsen.
Iets met zn hart.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:51 schreef snabbi het volgende:
Btw geluid was zo hinderlijk en amateuristisch. Achter de schermen was het net zo bedroevend als op het veld![]()
Wat is er precies met de grens gebeurt eigenlijk, ik zag hem alleen instorten enzo en hoorde dat ie naar het ziekenhuis werd gebracht (lijkt me ook wel logisch)
Ik wil er nog een toevoegen dat Vincken goede acties afwisselde met minder goede acties, maar dat was nog altijd beter dan Kolkka. Die stond me toch kut te ballen. Snapte dus ook niet waarom Vincken eruit moest, want je zag gewoon dat je hem mistte nadat hij eruit was. Huysegems speelde ook kut.quote:Op zondag 27 augustus 2006 17:41 schreef snabbi het volgende:
Tja slechte vertoning vandaag natuurlijk. Beetje jammer alleen dat we straks alleen maar die typische reacties te zien gaan krijgen. Al met al staat er gewoon een goed elftal. Dat was vandaag ook te zien. Zal er wel om weggelachen worden maar in de tweede helft liet het legioen zich eindelijk horen. Toen pas kwamen de hoofdjes overeind en werd er gevoetbald. Dat het zo slecht gaat is gewoon een mentaal probleem in mijn ogen. Een goede spits is zeker wat er ontbreekt maar het vertrouwen is nog verder zoek.
Tiendalli speelde een dramatische eerste helft. Veel te zenuwachtig maar ik denk wel dat hij er in gaat passen wanneer er meer vertrouwen komt. Eigenlijk kon alleen Guzzie de eerste helft een voldoende krijgen. Tweede helft was veel beter, vooral Drenthe viel mij weer positief op. Ook al is de jongen af en toe wat ongelukkig met zijn acties hij heeft pit en doet het best leuk. Hopelijk komt er nog een spits want dan komt dat vertrouwen er ook waarschijnlijk.
Naar het einde toe wordt het legioen overigens weer stil en mag je blij zijn dat we zonder tegendoelpunt wegkomen. Ik neem het dus vooral ook onszelf kwalijk dat we in gaan dutten en weinig steunen. (Als Z4 al meerdere keren de liederen moet instarten dan weet je hoe slecht het er voor staat)
Zo dan nu het klootjesvolk alle huil reacties plaatsen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |