abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_41210558
Gebruik dit topic svp alleen voor de streamverslagen!

Vervolg op [BB6] Streamverslagen van zaterdag 26 augustus 2006

En wat uitleg over wat nu wel en niet een streamverslag is:

Ze slapen nog
Is een streamverslag. Beetje kort, maar soms is er niet meer te vertellen en is het wel prettig om af en toe een update te lezen, bijvoorbeeld als er al een hele tijd niet gestreamd is. Het is niet wenselijk dit vijf keer per half uur te posten.

Goedemorgen. Het is rustig in het huis, wanneer doet Big Brother die haan aan?
Dit is geen streamverslag. Het enige stukje dat voor de lezers interessant is is dat het rustig is, de rest gaat over jou als poster.

Over objectivteit:
De ene poster doet het wel, de ander niet. Een beetje satirisch je mening door laten schemeren is geen probleem. Maar de ene na de andere post iemand bashen of afzeiken is niet leuk. Dus objectiviteit is geen vereiste maar maak het niet te bont.

Over offtopic gaan:
Onderaan een post melden dat je wat anders gaat doen als je een hele tijd gestreamd hebt is niet erg. Dit is wel weer handig voor een ander die het leest en het streamen dan weer op kan pikken.
Tussen de posts door opmerken dat je de was aan het doen bent, je je doodverveelt, de bewoners saai vindt e.d. is gewoon alleen maar vervelend voor anderen om te lezen.

Smileygebruik:
Wel toegestaan, maar met mate, het leest niet prettig. Smileys als worden verwijderd, want niet objectief.

Posten dat je *** een loser en *** een trut vindt in de streamverslagen is totaal offtopic en wordt dan ook verwijderd.
pi_41210659
De appeltaart wordt gesneden.. Iedereen zit rustig te praten en doet weinig.. Afwas is net gedaan door Hilde, Marcel en Jeroen.. Etiëne Janine en nog een aantal zitten in 'het rookers hoek.

Krijgen nu melding dat het middernacht is.. Ze hebben dus geen idee.. Ze hebben net gegeten en het is nu middernacht, ook voor hun.. Is dus net gemeld.
pi_41210729
pi_41210763
TV meld het ok. Koffie en Thee rond middernacht, met een lekker stuk appeltaart.. De zusje's willen die appeltaart en gaan daarna slapen.
pi_41212637
In de woonkamer zitten Etienne en Sabrina heerlijk knus,

  zondag 27 augustus 2006 @ 08:32:54 #6
138809 Nunk
Seize the night
pi_41216343
Omdat er vannacht geen verslagen zijn gemaakt, Even van V-O-L opgehaald


00:25
Ze hebben het erover dat er deze week niet genomineerd word dus zal er wel een flinke weekopdracht aan komen (denken ze)

De verschillende BB's passeren de revue, van BB1 (Ruud), BB2 (Kelly was geweldigggg vind Rik) en dat Kelly het Andries ging vertellen dat ze niet geboren was als meisje.....Egbert weet te vertellen dat Andries nog mee gedaan heeft met Temptaion Island en lijkt goed op de hoogte van de BB's en andere reality soaps

00:28
Egbert verteld eerlijk dat hij zich kapot zou schrikken als (Kelly) iemand hem dit zou vertellen, dat verwacht je toch niet? Micheline zegt dat Rik toch ook gewoon verteld dat hij homo is en dat Kelly het gewoon meteen had moeten vertellen. Semhi zou niet schrikken van zulk nieuws zegt hij.....

Janine geeft nu aan dat ze een hekel aan Semih heeft. Ze houdt zich in tegenover hem....

00:36
Milica heeft tegen Marlies gezegd dat ze het vreemd vond dat "ze" gisteren opeens in de "andere" kamer zaten en of er groepjes gevormd werden?? Volgens Milica zei Marlies dat het helemaal niets voorstelde.

Janine vind het zoooo jammer dat haar moeder er niet is, ze had de mensen wel op een afstand gehouden: "wegwezen bij mijn dochter, moven, jullie hebben haar al genoeg ge-etterd" "Alle respect voor mijn moeder hoor, ze wil bij mijn zusje zijn om de geboorte van haar eerste kleinkind mee te maken maar ik mis haar wel!"

De mensen blijven Janine verbazen, kijken wat het weekje brengt...... ja kijken wat het weekje brengt fluisterd Hilde, ach WIJ hebben ook een leuk groepje hoor. (er vormen zich al duidelijk groepjes en gefluister over nominaties)

Volgens Hilde heeft E10 gezegd dat als er genomineerd moet worden dat hij dat voor de zwakste schakel gaat bij een weekopdracht dus Hilde weet zeker dat ze eruit gaat. "Maar sgatjuh je heb zo hard gewerkt, je was kapot lieverd, je werkt zo hard lieffie" antwoord Janine
Geestelijk kan HIlde iedereen aan, lichamelijk niet.

00:37
Hilde is bang voor haar hachie, E10 had gehoord dat ze...??... het erover hebben gehad dat ze de zwakste schakel eruit moeten stemmen wb de weekopdrachten.
Hilde zegt, nou ik kan ze geesteijk allemaal aan, wat dat betreft ben ik de sterkste. En met die opdracht heb ik het langst gestaan.

Hilde waarschuwt, als er gefucked gaat worden, nou daar zijn mijn vrienden bang voor hoor

En er gaat weer een glas aan gruzelementen.

00:47
Monique heeft het over vetpercentages en die checkt ze ook bij haar zoon...... dan is het altijd te laag en dat kan maar bij haarzelf....ze sport heel veel en wat vroeger goed voor je was is nu bijvoorbeeld niet goed meer. "Veren" blijkt nu niet meer goed te zijn na een fitness sessie, ze heeft nu last van haar knie. Tijn herkent het "veren" ook wel van teakwondoo

00:50
Rik zeg": ik ga liever de prostitutie in dan dat ik shag rook. Hilde ligt helemaal in een deuk en is het helemaal met hem eens.

00:55
Janine verteld dat als ze wint ze het eerste wat ze gaat doen is op vakantie en tieten...(kopen) Milica heeft ze al en vraagt of ze wel echt lijken, niet hard toch? Man in de badkamer (zag niet wie?) vertelde waarom hij niet vaak in bad gaat omdat het niet goed is voor je ballen, daarom hangen ze ook onder je lichaam, het moet 38 graden blijven anders wordt je onvruchtbaar, daarom gaat hij niet vaak in bad, dat is te warm en dat is niet goed voor je ballen. Milica en Janine wisten dit helemaal niet joh!

01:24
Tijn heeft het vandaag volgens Marlies moeilijk met het stoppen met roken, hij is voortdurend bezig.

Sabrina en Janine zitten in bad te zingen, de rest zit te kletsen in de lounge, Egbert is al naar bed en ik denk de zusjes ook al.

01:37
Rik is grappig samen met Hilde Over hobby's: puzzelen en breien. Puzzelen moet je beginnen met landschappen, Hilde heeft meer met bloemetjes, je moet ze wel inlijsten zegt Rik eerst vastplakken hoor. Rik heeft er 1 van wel 50.000 stukjes en dan vastplakken en inlijsten, deed hij wel 16 dagen over op de puzzelclub......

02:09
Monique en E10..... euh ja... "ik voel me wel prettig, zoals gisteren met jullie was lachen met euh...." E10: "niemand gelooft me maar ik ben eigenlijk een vet gevoelige jongen hoor." Ik ook zegt Monique.... (nou ja geen jongen euhhhh) "ik ben ook een gevoelige "jongen" weet je E10 ik ben eigenlijk een jongen..." "Tijn slaap jij lekker?" "Nee want ik pieker veel", oooow niet doen zegt Monique, ik wil niet piekeren. E10 piekert ook, vooral over zijn moeder omdat die het niet eens was met zijn deelname aan BB

Tijn zegt tegen Monique: "weet je wat het is, je moet realitiveren, er zijn mensen die het slechter hebben", Oh jaaa dat is zo zegt Sabrina (E10 kijkt niet happy als Tijn haar omhelst)

Tijn zegt tegen Monique: "weet je, je ziet er wel uit als 18 maar je heb al fokking kinderen joh die oud genoeg zijn om brommer te rijden " "ik zie heus wel dat je niet lekker in je vel zit, in het begin, met Sabrina, zat je nog op de hondenfrequentie (piep piep piep kwebbel kwebbel) zodat niemand jullie samen begreep maar dat was wel leuk, dat mis ik......"

Moninque vind de gesprekken moeilijk en begint te huilen.....Tijn en E10 proberen haar te troosten, ze kan het ook niet uitleggen waardoor het komt, of dat ze moe is of haar kinderen mist......Ze kan het niet onder woorden brengen wat het is maar in principe heeft ze het wel naar haar zin in BB, ze weet niet waarom ze huilt of niet kan slapen.....

02:24
Monique is verdrietig ergens over... Tijn en E10 proberen haar te troosten:

02:32
Hilde komt ergens vandaan (uit bed?) en zegt tegen Tijn dat hij haar verwaarloosd heeft vandaag.... "Ja sorry ik had even een Semih dag vandaag"... veel met Semih opgetrokken vandaag bedoelt Tijn... "neee nee zegt Hilde je laat je beinvloeden"................. (?) Neeeeee roept Tijn meteen

02:54
Micheline kwam huilend de slaapkamer uit en ging meteen naar de wc. Ze is weer teruggekomen, heeft een zakdoek gepakt en weer haar bed ingekropen.

Semih sprak over daarstraks over een ex en daarna zei hij en daar zit mijn toekomstige ex (over Micheline)

Semih en Micheline zijn aan t fluisteren. Ze voelt zich niet lekker fluistert ze net.

Gisteren vroeg Semih haar nog of ze de pil vandaag al gepakt had?

Monique heeft last van een "stressdrol" maar hij komt maar niet, daarom dacht ze (alweer) om maar een warme melk te nemen, warme thee maar niets helpt, ze is erg blij dat Sabrina slaapt.

E10 heeft geen gel meer, wat moet hij nu met zijn haar doen?

03:10
Tijn verteld heel lief over zijn oppas kindje en Jeroen gaat erop in "hoe oud is ze?" 18 ach joh... is het een lekker ding? Daar gaat het niet om zegt Tijn, het zijn mijn oppas kindjes, ach zegt Jeroen, daarmoet je doorheen "prikken"........

Jeroen zegt al als je ze niet zou kennen en over 5 jaar tegen zou komen, lekker ding en zo, nee zegt Tijn als zou ze in haar blote kont op haar springen nee sorry dat is mijn oppas kindje, Jeroen ziet dat niet zo geloof ik.

Micheline verteld iets over oppassen en Jeroen: interessante verhalen vertel jij Micheline........ he Tijn?

03:24
Tijn verteld dat er in de zonnebank bepaalde "geluiden" zitten en dat Semhi deze dus aanzette met vogel geluiden toen iedereen dacht de tuin open was of er vogels binnen waren. (ik hoorde vanavond ook al dat er zee (golven) geluiden in de zonnebank zaten)

03:41
Goed gesprek tussen Egbert en Tijn. Gaat erover dat Tijn op zijn werk veel de slechte kant ziet wat betreft Noord-Afrikanen, maar zijn ouders zijn meer van love and peace, dus zijn moeder probeert vaak gezinnen te helpen waarvan de helft van de kinderen naar school gaat en de helft thuis zit, gewoon om te helpen dingen op te lossen. En nu staat het huis vol met van die alladin lampjes die ze gekregen heeft, ook krijgt ze iedere week Turks brood.

"Gelukkig dat ik de 2 kanten meemaak en dus ze als mens zie en ze niet zo'n stempel opdruk van slecht." volgens Tijn

E10: ja maar de oudere Turken en Marokanen zijn netjes en resepctvol maar de generaties daarna............

03:55
E10: dat ze thuis Marokaans of turks praten oke, maar niet als je ergens in een groepje zit dat ze dat dan doen. Nu zit Semih hier, maar stel dat Ali er ook zou zitten en ze zouden met elkaar in het Turks spreken als ik erbij was dan zou ik er zeker wat van zeggen. Egbert: ja dan kunnen ze zich beter effe afzonderen.
E10 verteld over een straat BBQ, woonde ook een half Nederlands (vrouw) en half marokaans (man) koppel, die waren ook daar met een neefje van die man, met die jongen heeft hij al eens ruzie gehad in de stad finaal in elkaar geslagen, maar die jongen herkende me niet gelukkig. Opeens begonnen die man en dat neefje in het marokaans met elkaar te praten, dus ik reageerde daar op ik vond dat niet kunnen. Werd ik meteen als rascist neergezet als nazi... Je mag er tegenwoordig nergens meer van zeggen dan ben je een rascist. Ze zeggen wel dat ik geen respect heb voor jullie cultuur maar zij toch ook niet voor die van ons.
Tijn probeert alles wel steeds te relativeren. E10: er zijn tegenwoordig bijna meer moskees dan kerken Tijn heb je behoefte aan meer kerken dan? Nee dat stoort me ook niet maar toch...als de generatie van 15-16 nu stappen gaat en ik kom ze regelmatig tegen dat de meesten zich meer slecht gedragen dan goed gedragen. Vooral in Zwolle.
Tijn:Bij ons staat eerlijkheid heel hoog in het vaandel maar bij de Noord-Afrikaanse mensen staan trots en familie dan weer heel hoog, is toch logisch dat dat wel eens escaleert. E10: ik ben geen rascist ofzo, maar heb er wel moeite mee. Tijn: ik voel me ook niet perse echt Nederlander E10: owh ik wel, ik voel me echt Nederlander. Tijn: weet je wanneer ik me echt Nederlander voel? Als mijn broertje gewoon in de jurk kan staan dansen op een boot, dat zoiets mogelijk is.
Tijn: ik vind american history X de beste film die er is E10: ja ik ook, heb ik ook opgegeven als beste film Tijn: als je die gezien hebt dan kom je van een koude kermis thuis.

03:56
E10: dat ze thuis Marokaans of turks praten oke, maar niet als je ergens in een groepje zit dat ze dat dan doen. Nu zit Semih hier, maar stel dat Ali er ook zou zitten en ze zouden met elkaar in het Turks spreken als ik erbij was dan zou ik er zeker wat van zeggen. Egbert: ja dan kunnen ze zich beter effe afzonderen.

03:56
E10 verteld over een straat BBQ, woonde ook een half Nederlands (vrouw) en half marokaans (man) koppel, die waren ook daar met een neefje van die man, met die jongen heeft hij al eens ruzie gehad in de stad finaal in elkaar geslagen, maar die jongen herkende me niet gelukkig. Opeens begonnen die man en dat neefje in het marokaans met elkaar te praten, dus ik reageerde daar op ik vond dat niet kunnen. Werd ik meteen als rascist neergezet als nazi... Je mag er tegenwoordig nergens meer van zeggen dan ben je een rascist. Ze zeggen wel dat ik geen respect heb voor jullie cultuur maar zij toch ook niet voor die van ons.

03:57
Tijn probeert alles wel steeds te relativeren E10: er zijn tegenwoordig bijna meer moskees dan kerken. Tijn: heb je behoefte aan meer kerken dan? Nee dat stoort me ook niet maar toch...als de generatie van 15-16 nu stappen gaat en ik kom ze regelmatig tegen dat de meesten zich meer slecht gedragen dan goed gedragen. Vooral in Zwolle.

03:58
Tijn:Bij ons staat eerlijkheid heel hoog in het vaandel maar bij de Noord-Afrikaanse mensen staan trots en familie dan weer heel hoog, is toch logisch dat dat wel eens escaleert. E10: ik ben geen rascist ofzo, maar heb er wel moeite mee. Tijn: ik voel me ook niet perse echt Nederlander E10: owh ik wel, ik voel me echt Nederlander. Tijn: weet je wanneer ik me echt Nederlander voel? Als mijn broertje gewoon in de jurk kan staan dansen op een boot, dat zoiets mogelijk is.

04:05
Hele gesprekken over de voorspellingen van Nostradamus, over het feit dat er veel mensen in Tibet nog onderdrukt worden door China. Kortom goede gesprekken zo midden in de nacht.

04:10
Egbert lijkt me ook wel iets verbitterd door bepaalde allochtonen... misschien door zijn werk? Hij heeft alle afleveringen van Peking Express, Tijn is er zelf geweest.

Hij bood ook aan om ze Tijn eens op te sturen heeft ze toch allemaal op zijn pc staan.

E10 knikt en is het met ze eens dat mensen in arme mensen zomaar eten of een slaapplaats delen met vreemden zoals Tijn mee heeft gemaakt, Egbert ziet het ook in.

04:23
Tijn: ik heb gruwelijke zin in sex! E10: heb ik zo geen last van. Tijn: nou het is ook meer het kroelen enz.. E10: ja dat mis ik ook wel. Tijn: jij kan dat niet missen jij hangt de hele dag met je hoofd tegen een paar borsten aan


Milica komt binnen...

Tijn: we moeten even allemaal een knuffel we komen tekort...

Milica blijft staan

Tijn: we zijn weer niet goed genoeg!

Iedereen gaat tanden poetsen en naar bed...............

04:32
E10 en Tijn zijn naar bed, Egbert is nog aan het afwassen, hij stoorde zich aan de grote bende die er stond.

04:35
Rik verschijnt ineens in de keuken, hij kan niet slapen, heeft jeuk, dekbed is te warm en hij hoest zich te pletter, vervolgens steekt hij maar een sigaretje op. Hij pakt zich nog een biertje in de hoop dat hij dan wel kan gaan slapen.


Rik zit onder de rode plekken en bulten, denkt dat het van het dekbed is, dat die nog nieuw en ongewassen is en daar kan hij niet tegen. En dat hij niet kan slapen komt doordat hij vanmorgen terug is gaan slapen, is pas opgestaan nadat de rest gegeten heeft.
Egbert is klaar met de afwas en rookt nog een peukje mee met Rik.
Ze vragen zich af of de bultjes en jeuk (die een paar andere bewoners ook hebben) misschien komt doordat ze zo opgesloten zitten zonder frisse buitenlucht, of dat het door de wasverzachter komt. Rik vertrouwt het zwembad ook voor geen meter, is ook niemand meer in geweest na de laatste dagen zegt Egbert.

05:06
Egbert en Tijn roken beiden hun zoveelste laatste peuk vandaag, hebben het over een nieuwe weekopdracht. Egbert hoopt dat ze geen fietsopdracht krijgen deze BB Tijn denkt dat dat geen probleem is aangezien er wel een paar sportieve bewoners zijn, Nou zegt Egbert: als we morgen een opdracht krijgen zitten we er wel een paar dagen aan vast, dat wordt zuur. Verder wordt er niet veel gezegd, ze genieten beiden van hun sigaretje en de stilte in het huis.
Rik snottert en hoest wat af, heeft blijkbaar een verkoudheid, heeft hij meestal als hij op vakantie gaat.

05:14
De rest is in diepe slaap, alleen Marcel is nog effe naar de wc geweest


Rik besluit te gaan douchen in de hoop dan minder jeuk te hebben en dan hopelijk wat te kunnen slapen. Egbert gaat de andere slapende bewoners vergezellen.

05:23
Rik is na zijn douchebeurt maar weer een sigaretje aan het roken in de keuken.

05:28
En Rik besluit ook maar weer een poging te wagen om te gaan slapen

08:15
Ik zet net de streams aan en zie Micheline al onder de zonnebank liggen

[ Bericht 9% gewijzigd door Nunk op 27-08-2006 08:46:33 ]
I'm a runaway train on broken track
I'm a ticker on a bomb, that you can't turn back this time
pi_41216344
08:33
Micheline is wakker. Ze komt net onder de zonnenbank vandaan en gaat brood bakken.

08:44
Er staat een klaar om in de oven te gaan. Micheline vraagt 2x of de oven aan mag, daarna geeft ze het op en gaat weer naar bed.

08:52
Oven is aan, Micheline is weer op en maakt deeg voor een tweede brood

[ Bericht 14% gewijzigd door foralezer op 27-08-2006 08:52:56 ]
pi_41216459
Micheline staat brood te kneden in de keuken.

Als ze klaar is wast ze haar handen.

Ze plaatst vershoudfolie over het deeg

Ze schenkt zichzelf een glas water in en drinkt dit op. Daarna gaat ze de glazen en bekers van de aanrecht in de kastjes plaatsen. De bekers die er al stonden, draait ze om, zodat ze omgekeerd in de voorraadkast komen te staan.

Daarna droogt ze nog wat bekers af.
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41216487
Het brood wordt op bakpapier gelegd door Micheline

Ze droogt verder af en moet een paar keer niezen

De bewoners steken elkaar aan... Naast Rik en Hilde begint zij nu ook al te niezen....

Stream 1 staat op de gang met bloemstukjes. Stream 2 op de Tiroler kamer waar geen beweging te zien is...

Ook de borden worden nu afgedroogd. Micheline zwijgt en maakt geen contact met de camera's.
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41216527
Ze drinkt nog een glas water en gaat nu op een stoel zitten bij de keuken. Ze staart omhoog en doet haar capuchon over haar hoofd.

Ze gaapt.

Ze heeft soms korte oogbewegingen naar haar omgeving, alsof ze dingen hoort.

Ze is alert, en bekijkt zaken in het huis aandachtig.

Ze staat op, gaat naar de wc en doet haar zender af.
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41216633
Micheline is gaan slapen op een bank


"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41216693
Daarna staat ze op en gaat weer naar de keuken


"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41216717
quote:
Op zondag 27 augustus 2006 09:13 schreef Nostalgist het volgende:
Het brood wordt op bakpapier gelegd door Micheline

Ze droogt verder af en moet een paar keer niezen

De bewoners steken elkaar aan... Naast Rik en Hilde begint zij nu ook al te niezen....

Stream 1 staat op de gang met bloemstukjes. Stream 2 op de Tiroler kamer waar geen beweging te zien is...

Ook de borden worden nu afgedroogd. Micheline zwijgt en maakt geen contact met de camera's.
Omfg.
  † In Memoriam † zondag 27 augustus 2006 @ 10:04:12 #14
128220 Peter6000
pi_41216840
Micheline zit met een kopje thee aan tafel.
Het ziet er redelijk geil uit
Van de rest van de bewoners is niets zichtbaar op de streams


cap 6T5
pi_41216942
10.11 uur:
Micheline zit de handleiding van de over te lezen. Lijkt zich verder te vervelen.
De rest van het huis is nog in diepe slaap.
pi_41216976
10.17 uur: de haan kraait.
pi_41217009
En hop gelijk erachteraan, 'alle bewoners batterijen wisselen.
pi_41217013
10.19 uur: "Alle bewoners moeten hun batterijen wisselen."
Iedereen komt zuchtend en kreunend hun bed uit.
pi_41217207
10.32:
Milicia en Jannie onder de douche.
Marcia onder de zonnebank.
De rest aan het keuvelen in de keuken.
pi_41217345
Marlies gaat nu douchen...
pi_41217446
Even wat caps van Marlies die wil gaan douchen,,,,









pi_41217928
Een aantal bewoners zijn op tijd aan het ontbijt vanmorgen.
Gesprekken gaan over van alles en nog wat.
Niet echt interressant.

[ Bericht 39% gewijzigd door Spablauw op 27-08-2006 11:29:08 ]
pi_41218303
SC doe je maar ergens anders!

Rik heeft de hele nacht niet geslapen. Hij klaagde erover dat meerdere mensen praten in hun slaap.
Milica deed dat vooral.

De tafelindeling is alsvolgt:

Jeroen, Etienne de zusjes en Janine zitten bij elkaar.

Aan de andere tafel: Rik, Marcia, Semih, Micheline, Milica en Marlies.

De rest is kennelijk nog in bed.
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41218404
Monique: "Marcel liet een bizarre scheet vannacht, een atoombom van een scheet"
De zussen, Janine en Milica hebben het erg gezellig.
pi_41218550
Er wordt over Janine gepraat aan de andere tafel.
Marlies heeft het over iets wat gebeurd is in de badkamer, ze had iets over het haar van Janine gezegd, en volgens Marlies vatte ze dat helemaal verkeerd op.
*ik hoorde het ook, maar volgens mij viel dat wel mee*Rik,Tijn, Marlies, Marcia, Egbert, Semhi en Micheline zitten aan deze tafel.
Rik gaat roken met Hilde.
pi_41218883
"Grote" tafel wordt afgeruimd. Tijn gaat douchen.

Rik en Hilde in hoekje, praten met Marcel.
Die heeft heerlijk geslapen.
Rik en Hilde rochelen samen, en Hilde hoopt dat ze haar pilletjes krijgt vandaag, want die moet ze van de dokter, die mag je niet een dag overslaan.
"Had je die niet mee kunnen nemen?" zegt Rik.
Hilde :"Dat mocht niet"
Hilde: "ik heb ook de prikpil bij me".

Hilde en Rik vinden het "haar" van Egbert geweldig.
Rik vind dat Egbert een stoere bril moet nemen, dat staat stukken jonger.
pi_41219075
Hilde tegen Janine: "ga je weer poetsen?"
J: "ja, het is poetsdag!" H: " maar het is zondag!"

H: "dan ga ik maar dweilen"
Egbert: "dat moet je niet doen, dat is zwaar werk"
H: "ik doe thuis ook mijn dingen, hoor!"

Rik gaat het glazuur van de pot schijten.


"klokt uit" :-)
  zondag 27 augustus 2006 @ 12:53:16 #28
144681 AgentCooper
Damn fine coffee!
pi_41220187
*klokt in*

Er wordt gedouched, gerommeld en schoongemaakt in het huis. Hilde belooft iedereen alvast een 3D kerstkaart aan het einde van het jaar, die ze zelf maakt ("met die van die huisjes die naar voren komen en zo"). In het voorbijgaan geeft Marlies een aai aan Tijn.
  † In Memoriam † zondag 27 augustus 2006 @ 12:55:26 #29
13819 Loedertje
Trotse GILF.
pi_41220242
Sem mist zijn vespa ui 1983, Tijn mist nix behalve het delen van gevoelens met mensen ( Tjah, en mensen zitten er niet in dat BB huis)
Voor de rest missen ze de TV, Telefoon en PC niet.
pi_41220314
Sem en Mich spelen wat op de kamer.. Op 't bed

pi_41220861
Tijn, Monique, Jeroen en Milica, Marcia, Egbert, Sabrienna en Etienne zitten bij elkaar.
Gaat over de liedjes die gezongen worden.

Tijn zingt nu "Flappie".
Nu de baspartij van "Call me All"

"Kun je gitaarspelen", vraagt Jeroen aan Tijn.
"Nee, maar mijn pa wel, wel ouwelullen muziek"

Tijn en Monique knokken wat met elkaar.
  zondag 27 augustus 2006 @ 13:21:54 #32
144681 AgentCooper
Damn fine coffee!
pi_41220951
Tijn en Monique hebben het over het lied 'Ben Ik Te Min' van Armand. Vervolgens stoeien ze met elkaar op de bank en slaan met kussens. Voor de rest is het een uitermate doodse en saaie bedoening, er gebeurt HELEMAAL NIKS.
pi_41220964
Had het gesprek van Etienne,Tijn en Egbert vannacht opgenomen en heb het zo'n beetje letterlijk overgetypt wat ze zeiden

Gesprek begon over in het marokkaans of turks praten als je onder de nederlanders bent

Egbert:Ik vind dat heel respectloos
Etienne:En dat is....... (niet te verstaan bijna wat hij zegt)en dat is het probleem waar ik me aan erger.
Egbert:Bij mij op mijn werk stuur ik ze dan weg,linea recta naar hun kamer...wegwezen.
Tijn:Toen ik,zeg maar,aan het reizen was,toen had ik wel 's,als ik dan in gezelschap was van medereizigers,dan zei ik zo af en toe sorry in het engels,ff gewoon nederlands ouwehoeren,want dan kan ik me beter uitdrukken als in het engels...
Egbert: ja,natuurlijk,maar dan zonder je je toch even af van die groep,dan blijf je daar dan toch niet tussen zitten...of zie ik dat nou zo verkeerd?
Etienne:Nou,stel je voor...er is nog een andere turk in dit huis(Ali zegt Etienne)en we zitten hier met z'n vijfen en Semih dat gaat ineens turks praten....whuhuhuhuhu....nou echt dat ik woest wordt hoor...
Egbert:Nou,dat vind ik ook niet kunnen hoor
Etienne:Sommige mensen...nou...dan ga je maar daar zitten of daar,maar niet in de groep.
Tijn:Hé,zolang ze het niet tegen mij zeggen,nou,als ze tegen mij iets zeggen wat ik niet versta,nou,komop peer,zeg het dan even zo dat ik het begrijp,dan kan ik iets terug zeggen,maar als mensen onderling zo praten zeg maar,wat maakt dat uit...
Etienne:(Op en harde toon)Nou,ik vind dat doe je gewoon niet,als iedereen gaat lopen fluisteren,ook voor de gein in de groep,niet iedereen hoeft alles te weten van elkaar natuurlijk,je kan het natuurlijk best hebben over dingen...maar
Tijn:Nou,ik vond het heerlijk toen ik op reis was dat ik nederlands kon praten...stel dat ik wil zeggen..."Ik heb toch een schrale zak,volgens mij heb ik ratteluis of zo"...dan stoort dat niemand
Etienne:Ja,dat begrijp ik wel,dat begrijp ik wel...op een hoge toon"ik vind dat als je in een gezelschap bent dan praat je gewoon de taal die in dat gezelschap wordt gesproken en anders dan zonder je je even af"
Tijn:Ik snap ook wel,de moedertaal zeg maar,of dat nou Nederlands is of Frans of Italiaans...of Swahilli...dat ik af en toe gewoon zie dat ze dat niet bewust doen
Etienne:Dat zeg ik ook niet,ik zeg ook niet dat ze dat bewust doen,maar dan doe je dat maar ergens anders
Egbert:Als je de taal ook kent hé,allebei ken je Nederlands,dan blijf je in gezelschap Nederlands praten...
Etienne:Ja
Egbert:Tis wat anders als je de taal niet kent,dan kan ik het begrijpen,ff met elkaar ouwehoeren,maar als je gewoon nederlands kan spreken dan moet je niet ineens plotseling in een andere taal gaan spreken.
Etienne:Semih zei,dat vond ik wel mooi dat hij die opmerking maakte,want dan mooi in vergelijking,ik als turkse in de bus met een andere turkse en we gaan....whuhuhuhu in het turks praten...twee meter verder op zitten twee Italianen Italiaans te praten dan zou Semih zeggen "Mooie taal hé" nou zegt Etienne..."Zo,zou ik dat niet vinden"
Maar dat is wel zo hé...dat hele Turken en Marokkanen verhaal....
Tijn:Nou,dat is hetzelfde als ik naar een Chinees ga,en ik bestel daar iets,dan zegt hij echt niet in het Nederlands tegen die kok,ik moet drie keer dit en dat in het nederlands,maar tegen mij wel,moet er sambal bij?Ik maak mij daar eige niet zo druk om hoor.Pas als mensen tegen mij iets aan het vertellen zijn,en als ze het wel in mijn taal kunnen en ze doen dat expres niet,dan vind ik dat wel een beetje lullig
Egbert:Dat bedoel ik dus,dat bedoel ik dus,als je de taal niet kunt dan kan dat niet maar als je de taal wel kunt
Tijn:Het is dan net of er altijd iets negatiefs gezegd moet,weet je,als ik op vakantie ben,met een vriend van mij hé,en wij komen op vakantie,ik noem maar iets,twee meisjes tegen uit uuuh Groenland en zij praten Engels en wij ook,dan zei ik ook liever in het Nederlands tegen hem..."Zijn wel lekkere tieten of nie?"snap je?
Etienne:uuuuuh....ja,ik begrijp het ook wel
Tijn:Waarom is het altijd zo negatief?
Etienne:ja,ja....ik begrijp wel wat je bedoelt,maar ik ben het er niet mee eens....voordat we zijn verhuisd,daarvoor woonden we in een straat,daar woonde een nederlandse vrouw en die was getrouwd met een turkse man....ja,oké....maar op een gegeven moment een straatbarbeque (heel moeilijk te verstaan) echte vrienden allemaal,maar hun kenden we niet,die nederlandse vrouw,maar goed,was ook een kennis van hun bij,een marokkaanse jongen,eerste probleem wat ik al had was dat ik die jongen een keer finaal in elkaar had geslagen,ik kende hem nog en hij kende mij,maar oké,zitten daar aan een hele lange tafel,en zij zitten daar met z'n twee,in het turks of marokkaans te praten,eerst wacht ik even af,niet gelijk en zo,maar lachen en zo,toen keken ze mij zo aan,ik ben ook weleens met iemand aan het praten,maar op een gegeven moment begon het mij te irriteren,sorry dat ik het zeg,maar ik wil wel dat we gewoon in het nederlands praten,en als je iets wil vertellen wat niemand anders mag horen dan moet je dat even ergens anders doen(aan de toon te horen die etienne gebruikt bedoelt hij eigenlijk,doe dat maar in het land waar je vandaan komt)mijn vader ook,die vindt dat ook...maar goed...toen werd ik op een gegeven moment voor een nazi uitgemaakt,en maar zuigen,die discussie ging nog veel verder,ging over die hele mentaliteit van sommige marokkaanse mensen....en,weet je wat het is,je kan er tegenwoordig ook helemaal niks meer over zeggen want dan ben je gelijk een racist,je accepteert de andere culturen niet,maar weet je wat het wel is,zij komen in nederland,nou,oké,eerste generatie,om te werken,kosten niks,maar uuuh,geen respekt voor jullie cultuur?sorry...hallo...waar is het respekt van jullie voor onze cultuur dan?is er vaak ook niet hoor
Tijn:Weet je wat het is,wat ik vind dat nou heel erg is is dat jullie moeten ons accepteren hoe wij zijn maar dan zeggen anderen maar jullie accepteren niet dat wij niet accepteren dat jullie zo zijn
Etienne:het is een over en weer spelletje
Tijn:Ik heb wel zoiets van,denk ff na,je hebt een land met mensen,met voornamelijk christenen,en daar gaan wij andere mensen naar toe halen,want die willen werken,goedkoper voor ons,die mensen willen hier dan blijven wonen zeg maar,mensen die er anders uitzien,mensen die anders leven,anders denken,die anders eten en dan gaan wij met ons allen lopen zeiken dat hun niet met ons meelopen
Etienne:met verheven stem...maar ze mogen ook wel hun eigen cultuur houden maar wel aangepast aan onze cultuur,ik bedoel dat er allemaal moskeeen worden gebouwd,ik bedoel,volgens mij zijn er tegenwoordig meer moskeeen dan kerken....
Tijn:Heb jij behoefte aan kerken?
Etienne:ja,hallo,zo werkt dat hier in nederland niet,en dan heb ik het vooral over,als ik dan kijk naar die jongeren van 15 tot 25 jaar,die generatie,dan denk ik van,ik kom er minder vaak een tegen die zich goed gedraagt dan een die zich slecht gedraagt,ik merk in zwolle dat gewoon,ik weet niet wat dat is...
Tijn:Als dat een persoonlijke ervaring is dan kan ik er weinig over zeggen,maar weet je,dat mensen heel erg,meningen van andere mensen aannemen,die hebben geen mening en dan denken ze doe mij die mening maar..snap je wat ik bedoel?
Egbert:Mensen die zich misdragen die vallen veel meer op en daar ben je erg gefocust op
Etienne:Als je kijkt naar Semih..die valt er net iets buiten,26 is die,maar die is ook van die generatie in wezen,hij is gewoon in nederland geboren,sommigen mensen die denken ik zie toch wel een stukje turkse mentaliteit,maar...
Tijn:Weet je wat het is hé,toen ik in opleiding zat bij de politie,kregen we opdrachten en onderzoeken en zo,er zijn gewoon heel veel verschillende soorten type mensen,maar wat voor jou persoonlijk is qua normen en waarden,bij nederlandse mensen,in het algemeen hé,ik wil niet al te generaliserend zijn,maar in het algemeen is bij nederlandse mensen eerlijk zijn heel belangrijk,eerlijk,geld is ook belangrijk,salaris,familie,vrienden,en bij mensen van noord-afrikaanse komaf zeg maar staat eigenlijk trots en familie veel hoger,zijn gewoon andere normen en waarden,zet dat maar allemaal bij elkaar,dat kan toch niet anders dan een keer escaleren
Etienne:Maar....ja,zou krom zijn als ik racist zou zijn,maar ik maak me wel zorgen hoe dat in de toekomst moet
Tijn:Weet je wat ik heb,ik voel me eigen meer mens van de wereld als nederlander
Etienne:Maar ik een echte nederlander...
Tijn:Maar waarom?Als je hoort hoeveel slavenhandel...nou...lekker dat je uit nederland komt hoor...ja,zo is het toch...zo achterlijk daar in amerika jongen die lui,die mensen hebben daar afrikanen verscheept als koeien...onder in het ruim van een schip...en dan gaan een aantal van die randdebielen lopen roepen,dit is van ons,wij waren hier het eerste...nou,lees de geschiedeninsboeken nog maar een keer na van de basisschool
daar zitten akelige lui tussen,,,egbert:wat zijn die eng,echt eng...Tijn:jonge jonge wat een verstand hebben die(amerikanen)ze zijn gewoon dom,weet je wat het mooie is,ik zeg niet dat ze allemaal dom zijn hoor,maar dat er daar een paar tussen zitten die het geen hol interesseert dat de buurman een neger is maar die zijn dan net iets slimmer dan die anderen
met het iq van een zeeanemoon,en die roepen dan dingen iets gestructueerder,dat zijn de wizards hé,die vreten zich rijk onder de kleren,dikke auto zeg maar,die lachen hun eigen een krul in de lul.
Weet je wat het is...mensen hebben allemaal de behoefte om bijzonder te zijn maar ze willen alllemaal ergens bij horen en dat zal altijd zo blijven,klinkt heel nuffig,maar ik hoop echt dat we een keer aangevallen worden door een ufo en dan is het wij met z'n allen tegen iets anders in plaats van de hele tijd onderling liggen stronten de hele dag,ik kan me geen tijd herinneren behalve met de dinosaurussen en een knuppel en ik ga een vrouw zoeken in het bos periode dat er geen oorlog was
Etienne:Laatst was ik met een vriend en dat hele gedoe in Libanon en zo...ik maak me er niet eens druk om,interesseert me helemaal geen fuck wat daar gebeurt,ga maar eens na waar gaan de mensenoorlogen over...over het geloof....adolf hitler...die oorlog ging over het geloof
Tijn:Misbruik van het geloof,denk dat er veel fanatiekelingen zijn die gewoon willen knokken, en dan onder het motto jezus of allah beginnen zeg maar. Maakt mij niet uit welk boek jij leest maar daar staat volgens mij nergens schiet die ander maar kapot als de ander er niet zo over denkt als jij
Egbert:Nostradamus zegt dat we in 2007 de derde wereldoorlog krijgen
Etienne:Wie...wie is dat?
Egbert:de eerste wereldoorlog heeft die goed voorspeld,de tweede wereldoorlog heeft die goed voorspeld,hij heeft ook gezegd dat de mensen ooit zouden kunnen vliegen,mensen konden zich verplaatsen via de lucht....later is die gewoon verkettert zegt Egbert....zelfs jaartallen,bijna alles is uitgekomen
Etienne:Nou ja,het kan op dit moment zo gebeuren
Tijn:ik geloof daar dus niet in...ik hoor dat mensen praten over nostradamus maar het wordt iedere keer spannender...volgens mij heeft iedereen wel eens een keer een oorlog voorspeld...ik heb zoiets als je dat maar lang genoeg doet dan komt het vanzelf eens een keer uit

Daarna gaar het gesprek nog door over nostradamus en wanneer die leefde en wat voor beroep hij had en zo

[ Bericht 0% gewijzigd door riri op 27-08-2006 14:02:09 ]
alleen met je hart kun je goed zien; het wezenlijke is voor de ogen onzichtbaar
pi_41222182
Tijn gaat bij Marlies zitten die onder de zonnebank ligt.
Hij verveelt zich de tering.
Hij wil ff rauzen.
Marlies zegt dat je creatief moet zijn om je bezig te houden hier.

Janine is met haar haar bezig, zusjes houden haar gezelschap.
pi_41222304
Tijn moet een brief ophalen.

Iedereen gaat naar de zitkamer.

BB wil iets van jullie weten. Iedereen wordt opgeroepen om naar de DBK te gaan.
Laat de brief achter in de DBK. Volg de instructies die in de brief staan.
Alles wat in de DBK is gebeurd, moet geheim blijven
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
  zondag 27 augustus 2006 @ 14:35:06 #36
144681 AgentCooper
Damn fine coffee!
pi_41223007
De bewoners worden 1 voor 1 naar de DBK geroepen. Momenteel is Etienne aan de beurt.
pi_41223394
Nog ff een cappie van Micheline...

pi_41223745
De bewoners wachten in de woonkamer en de keuken voordat ze een voor een naar de dagboekkamer worden geroepen...



pi_41224021
Semih : Als een pot pindakaas open moet, en hij gaat niet open, dan moet je geweld uitoefenen. Dat is het enige zinvolle geweld.

Marlies : Als iemand dan helemaal door het lint gaat? Op de Leidschestraat was dat. Hij was helemaal woest. ze moesten hem met 10 politieaganten overmeesteren. Hij had 4 man in elkaar geslagen. Dat vindt zij ook een reden voor geweld
"Ik wou dat Tanja er nog was, daar kon je tenminste goed mee praten" - Joost Hoebink
Nihil volentibus arduum est
pi_41224056
Tijn doet bij Egbert voor hoe de hand/houdgrepen werken bij arrestaties etc.



Egbert vertelt over zijn werk, en hoe hij lastige types verwijderd van de rest.
Liever rustig door ze bij de hand te nemen en mee te voeren, dan met allerlei maatregelen etc. hij doet dit voor bij Semih.

Marlies vertelt dat haar vader trainingen geeft aan bijv. NS personeel bij agressie etc. hij heeft hiervoor psychologie en pedagogiek gestudeerd.


Ze vervelen zich, en ze zijn wachtende en vinden dat vervelend.
Egbert wil iets bedenken om te vertellen maar weet niks.
Monique zegt dat ze niet eens weet te bedenken wat ze moet denken

Semih vraagt aan BB of ie de drumsticks en de hamburgers uit de vriezer mag halen, dit op de vraag van Micheline wat ze vanavond gaan eten.
Semih haalt vlees uit de vriezer



[ Bericht 41% gewijzigd door Blues op 27-08-2006 15:25:35 ]
  zondag 27 augustus 2006 @ 15:21:55 #41
144681 AgentCooper
Damn fine coffee!
pi_41224312
Er staat een groepje bewoners in de keuken en er zit een groepje aan tafel spelletjes te doen. Opvallend: Janine zit in haar eentje in de 'lounge'.
pi_41224568
Monique oefent kickboxen of iets dergelijks, op Egbert.




Dan moet er was uit de machine gehaald worden :


Milica doet een rondje schelden
Rik loopt langs, roept ze bijna Hey! Rikskie, Dolle Neger,
maar maakt er net op tijd Hey! Dolle Nicht van....

[ Bericht 22% gewijzigd door Blues op 27-08-2006 15:36:28 ]
pi_41225338
Tijn en Micheline schillen aardappels, Semih is bezig met etensvoorbereidingen.
Monique, Janine en Milica zitten erbij te kwekken.
Het gaat over dansjes, en Surinaamse gebruiken.
Janine woonde in Engeland, maar toen haar relatie uit ging, is ze terug naar Nederland verhuist.

Rik en Hilde en Marlies en Marcia zijn spelletjes aan het doen.
Egbert kijkt toe.

Het overschopspelletje is weer aan de gang, o.a met Jeroen.

[ Bericht 12% gewijzigd door Spablauw op 27-08-2006 16:01:14 ]
pi_41225836
Egbert zit nu naast Monique aan de bar.
Monique is haar sleutel kwijt.
"Misschien zit hij in de droger", zegt Egbert.
Ze zitten een beetje met haar te dollen over de sleutel.
"Als je hem nu weer vindt, hou hem dan op 1 plek", zegt E.
M:"Nou, ik denk dat hij wel ergens in mijn kledingkast ligt".
E:"Ga hem nou maar zoeken, meissie, want misschien is het wel een opdracht of zo".
M: "Waar hebben jullie hem dan?" Dat zeggen de anderen niet, de meesten hebben hem verstopt! Semih heeft er de eerste nacht niet van geslapen, of hij zijn sleutel wel goed verstopt had.
Monique schrikt hiervan en wist niet dat de anderen hier zo serieus over waren.
pi_41226126
quote:
Op zondag 27 augustus 2006 16:10 schreef Spablauw het volgende:
E:"Ga hem nou maar zoeken, meissie, want misschien is het wel een opdracht of zo".
wat een typische egbert opmerking
pi_41226318
De Hotline gaat om vijf uur!Straks om vijf uur precies zal de Big Brother Hotline voor de eerste keer rinkelen.Wat er op dat moment ook gebeurt. Waar de Bewoners zich op dat moment ook bevinden. De boodschap en de telefoon zijn door Big Brother van te voren ingesteld. Diegene die de Hotline opneemt krijgt van Big Brother een onheilspellende mededeling. Het zou namelijk zomaar kunnen zijn dat deze persoon het Huis morgen al moet verlaten! Egbert heeft al laten weten in zijn broek te schijten voor de Hotline...

De boodschap van Big Brother

Bewoner, dit is een bericht van Big Brother…

Jouw lot ligt vanaf nu in handen van de kijker. Want de kijker bepaalt morgen of jij het Huis moet verlaten of dat je mag blijven.

Ik herhaal:

Morgen bepaalt de kijker of JIJ het Huis moet verlaten of dat je mag blijven.

Einde bericht.

( talpa.tv)
mijn toetsenbord is OUD er zitten GEEN hoofdletters en punten op....!!!!
hier en daar een zpel vout kan ook voorkomen.. u bent gewaarschuwd...!!!!
... oortjes strooit hier en daar een beetje TLC ...
  zondag 27 augustus 2006 @ 16:34:40 #47
144681 AgentCooper
Damn fine coffee!
pi_41226603
Semih en Tijn tappen moppen terwijl Tijn kookt.

Semih: "Wat krijg je als je Pino pijpt? Sesamzaad." (gelach) "Wat krijg je als je Tijn pijpt? Z'n sleutel." (nog meer gelach)

*klokt uit*
pi_41227493
EGberT neemt de telefoon op en baalt nu als een stekker!!!!
(niemand gaat dus ooit nog die telefoon opnemen!)
pi_41227675
Iedereen reageert geschokt en vraagt Egbert of het echt waar is!
Marcia: Gatver!
Egbert vind het heel eng en Monique probeert hem op te beuren!
E: En ik zeg nog zo tegen Marcel, als die telefoon gaat, neem ik hem niet op!"
pi_41227681
De stem zegt, bewoner het nederlandse publiek bepaalt of jij morgen het huis moet verlaten
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')