Marcel: "Die mij kunnen nomineren? Ehm... Marcia, Egbert, Micheline, Rik. Dat zijn de 4 waar ik het minste mee heb. Dus dan denk ik automatisch ook dat ze mij dan eh.... En voor de rest. Als daar iemand achteraan zou komen dan zou het Marlies zijn. Ik kan me niet voorstellen dat Hilde mij nomineert, of Rik. Tijn verwacht ik ook niet. Melica verwacht ik ook niet en Janine ook niet. Dus 4 kunnen mij nomineren."
Etienne: "Mij sowieso Semih, Micheline en Marcia. Daar heb ik ook niets mee. Rik en Tijn denk ik niet. Egbert misschien wel wegens tactische redenen. Marlies denk ik ook niet. Kon ik wel mee lachen. Jeroen denk ik niet. Janine sowieso niet. Hilde niet en Sabrina ook niet. Monique is voor mij een twijfelgeval. Misschien qua bescherming voor Sabrina."
Marcel: "Zit ze ermee dan?"
Etienne: "Dat gevoel heb ik wel. Ik heb met haar gesproken. Nu is alles normaal, maar ik heb het gevoel dat ze...."
Marcel: "Sabrina een beetje van je weg wilt houden?"
Etienne: "Ja. Het viel Sabrina wel heel zwaar dat Monique haar daarop aansprak. Dus Monique zou nog wel.... Ze zeggen niet zo snel tegen iemand wat... en als ze dan moet kiezen... "
Marcel: "Aan de andere kant zal ze zich wel lullig voelen als we moeten zeggen op wie we gestemd hebben. Zoals ik het nu zie, zie ik jou wel goed in de groep. Je bent de jongste, dat is leuk enzo, snap je!"
Etienne: "Dat zegt natuurlijk niet zoveel hè. Van mensen als Monique en Sabrina... die zijn leuk op de achtergrond en die zul je dus niet zo snel... weet je wel?"
Marcel: "Ja."