Sta je iig niet in een tunnel in de file als de ramp zich voltrektquote:Op maandag 11 september 2006 10:55 schreef paarse_paashaas het volgende:
verdomme, ik heb de 13e net vrijgenomen, lekker is dat.
Morgen moet ie wel werken dus grote kans dat ie wel in de file staat wanneer het gebeurt.quote:Op maandag 11 september 2006 11:19 schreef Elegy het volgende:
[..]
Sta je iig niet in een tunnel in de file als de ramp zich voltrekt
Misschien zit er wat vertraging in, zodat we er hier later mee te maken krijgen. Tijdzones enzo. Bovendien, er moet in Nederland natuurlijk eerst vergaderd worden of er een ramp bezig isquote:Op maandag 11 september 2006 11:25 schreef Tatutatu het volgende:
[..]
Morgen moet ie wel werken dus grote kans dat ie wel in de file staat wanneer het gebeurt.
Nieuwe videoboodschap al-Qaedaquote:Het terroristennetwerk al-Qaeda heeft aan de vooravond van de herdenking van de aanslagen in de Verenigde Staten in 2001 een nieuwe videoboodschap openbaar gemaakt. Ayman al-Zawahiri, de rechterhand van al-Qaedaleider Osama bin Laden, uit nieuwe dreigementen.
Die zijn gericht tegen onder meer de Verenigde Staten en Britse militairen in Afghanistan. Hij roept moslims op om in verscheidene landen in opstand te komen.
De video verscheen zondagavond op een aantal islamistische websites, meldde de Amerikaanse nieuwszender CNN maandag. Al-Zawahiri zegt onder meer dat ''de dagen zwanger zijn van nieuwe gebeurtenissen'' en laat weten dat aanvallen tegen westerlingen en joden altijd juist zijn, gezien ''de realiteit van de internationale politiek die de vernedering en onderdrukking van moslims betekent''.
De ergste gevechten daar zijn al lang opgehoudenquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 02:52 schreef NorthernStar het volgende:
[...]
In summary, the newsletter says that the war that is currently taking place between Israel and Lebanon, and inflaming the whole Middle East, will escalate to “Nuclear War starting September 12, 2006″ and lead to the fulfillment of prophecy; “a third part of mankind will be killed over a fourth part of the earth”. This, in turn, will lead to the involvement of all nations and ultimately to “four fifths of the earth’s total population being killed by October 13, 2007″.
[...]
quote:Op maandag 11 september 2006 02:43 schreef teknomist het volgende:
Spannend.
Als de totale vernietiging van de aarde, of T.E.O.T.W.A.K.I. dan toch moet gebeuren, dan maar zonder waarschuwing. Gewoon alles plat. Lijkt me beter dan een paar weken/maanden paniek.quote:Op maandag 11 september 2006 12:49 schreef MouseOver het volgende:
We lachen er allemaal om en eerlijk gezegd geloof ik ook 3x niets van die eeuwige dag des oordeelsverhalen. Maar het is wel zo dat als er iets dergelijks gebeurd de kans tamelijk groot is dat het gebeurd zonder een voor iedereen zichtbare aanleiding, als een soort donderslag bij heldere hemel dus.
Ik dacht ook aan iets met vliegtuigen en grote gebouwen enzoquote:Op maandag 11 september 2006 13:03 schreef Falco het volgende:
Heeft iemand al putopties geplaatst op de AEX enzo?
Ja, goed, maar dat maakt redeneringen als "ik zie het onder huidige omstandigheden nog niet gebeuren dus die 12 september zal wel meevallen" ongeloofwaardig. Principieel niet in dit soort waarschuwingen geloven staat daar verder los van.quote:Op maandag 11 september 2006 13:04 schreef Elegy het volgende:
[..]
Als de totale vernietiging van de aarde, of T.E.O.T.W.A.K.I. dan toch moet gebeuren, dan maar zonder waarschuwing. Gewoon alles plat. Lijkt me beter dan een paar weken/maanden paniek.
Ik denk dat dat een vijfde deel dat overblijft vooral bosjesmannen zullen zijn.quote:Op maandag 11 september 2006 13:13 schreef Tatutatu het volgende:
We hadden gewoon bosjesmannen blijven.
Waarom moet de mens altijd meer en meer
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |