VVV? (tvp)quote:Op dinsdag 29 augustus 2006 16:09 schreef Smeich het volgende:
Weet iemand waar je, naast die carnavalswinkel, leuke ansichtkaarten van Arnhem kunt kopen?
Ik zou daar graag heen gaan - Pete Philly & Perquisitequote:Op woensdag 30 augustus 2006 22:28 schreef Tha_Mars het volgende:
Vrijdag is de HAN (in ieder geval ICA) in de stad met de introductie. Ik ben benieuwd hoeveel er nog over zijn naar het enerverende kamp van afgelopen 2 dagen.
Ik ben mentor(2e jaars) dus ik ben iig in de stad.
weekend erop.quote:Op donderdag 31 augustus 2006 15:39 schreef -skippybal- het volgende:
Is dat licht-/geluid-/shitfestival ofzo op de stadsblokken dit weekend?
En ik ben misschien over een maandje wel weg uit Arnem![]()
![]()
![]()
Oeh jammer, had er wel zin in dit weekend....quote:Op donderdag 31 augustus 2006 16:08 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
weekend erop.
tis van 4 tm 9 sept maar meeste gebeurt 8 en 9 sept geloof ik... vind het allemaal beetje vaag omschreven, geen idee hoe en waar het nou precies gehouden wordt.
Neuh school. Niet echt heel erg trek om elke dag minstens 5 kwartier te reizen en kan over een maandje een kamer krijgen voor een leuke prijsquote:hoezo ga je weg? vriendin?
Kan ik toch nog het laatste gedeelte op het Kerkplein zienquote:Op donderdag 31 augustus 2006 16:08 schreef Hertog_Martin het volgende:
tis van 4 tm 9 sept maar meeste gebeurt 8 en 9 sept geloof ik... vind het allemaal beetje vaag omschreven, geen idee hoe en waar het nou precies gehouden wordt.
Wat kwam er vroeger dan in de 5th?quote:Op maandag 4 september 2006 13:14 schreef mister_popcorn het volgende:
zo zeg, was 'n tijdje niet in arnhem uitgeweest, maar ik heb niet 't gevoel dat ik veel heb gemist ... vroeger was de 5th altijd nog leuk om heen te gaan, maar daar staat nou ook gewoon teveel "normaal" publiek. Ten onder gegaan aan z'n eigen succesDe habanna is 't ook niet helemaal meer(als die 't al ooit was geweest...), en de Ohmsu is belachelijk klein. Tijd voor 'n nieuw swingcafe!
![]()
De level, ja. Best lopende tent van de korenmarkt tegenwoordig, en van de eigenaar van o.a. 5th Avenue, Aspen Valley, Wampie's, Jules, en nog wat tenten in Nijmegenquote:Op maandag 4 september 2006 21:17 schreef Nouk82 het volgende:
Bestaat The Level nu eigenlijk nog? Of hoe heet 't tegenwoordig? Ik ben er al niet meer geweest sinds het nog de <<O>> was en toen waren er maar 17 mensen ofzo. Ik hoor er ook nooit iemand over...
denk je?quote:Op maandag 4 september 2006 21:19 schreef Litso het volgende:
De level, ja. Best lopende tent van de korenmarkt tegenwoordig
Is die Plus ook elke dag tot 10 uur open?quote:Op dinsdag 5 september 2006 18:11 schreef Vork het volgende:
Ik ben benieuwd hoe die "grootste en goedkoopste supermarkt van Arnhem" die Plus-winkel op/in/onder het Musiskwartier zal zijn. Morgen gaat dat ding open, hoop geschreeuw, maar ze waren nog heel erg druk bezig vandaag.
Ik heb geen idee, maar dat zou opzich wel handig zijn.quote:Op dinsdag 5 september 2006 18:59 schreef remlof het volgende:
Is die Plus ook elke dag tot 10 uur open?
Ja, of in elk geval een van de best lopende tenten geloof ikquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |