Wat zeg je dan tegen 'die Marokkaan...' ??quote:Op donderdag 24 augustus 2006 19:40 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Ik vind het ook niet per definitie racistisch. Maar het is een feit dat het woord "Turk" een zekere lading heeft. Dat geldt in veel mindere mate voor die andere benamingen. Op het moment dat ik de naam van iemand niet weet en hij is van Turkse afkomst dan is het opportuun hem te omschrijven als "die Turk". Maar als je consequent iemand met "die Turk" of "die zwarte" blijft aanspreken krijg ik daar een naar gevoel van. Overigens zal je mij niet horen zeggen dat het verboden moet worden of zo. Ik schreef het naar aanleiding van de voorgaande discussie. Ik noemde al eerder dat ik voor vrije meningsuiting ben, iedereen mag wat mij betreft zeggen wat hij/zij wil, ik vind alleen dat je niet alles moet willen zeggen.
Genoeg onderbouwd zo? Koffie?![]()
Dan ligt het dus niet aan hun, maar aan die kleine groep...quote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:51 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Omdat het woord Turk of Marokkaan misschien een 'beladen' woord is ligt aan hun...
Een kleine groep verpest het voor de rest...
Je hebt gelijk!quote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:56 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Dan ligt het dus niet aan hun, maar aan die kleine groep...
quote:Op donderdag 24 augustus 2006 21:00 schreef Bocaj het volgende:
[..]
Je hebt gelijk!
Maar omdat mensen graag generaliseren is het 'hun' geworden...
*Weet je het zeker?*quote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:11 schreef Mike1964 het volgende:
[..]
Echt niet nog een klein argumentje nog? Ik was net lekker op dreef...
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 05:41 schreef PC eend het volgende:
Jappie en Adriaan zijn weer lekker bezig
Daar trek ik de grens
Jezus.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 03:11 schreef scanman01 het volgende:
Even weer wat voorbeeldjes opgeduikeld:
[knip]
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 16:53 schreef roeland303 het volgende:
Ik zag dat wijf van fok op de kickoff, zeg tegen haar; zo dus jij bent dat kutwijf van die pleurissite? yep zegt ze: Ik heb ook 24uur per dag gevolgd, get a life denk je nu zeker? vraagt ze... Ik zeg niks zeg ik... maar ik dacht wat een kutwijf, gekleed als een brugpieper en een kop als een gesmolten ET
Kijk, die übersukkel heeft dus Sanne in levende lijve ontmoet, en dan vind ik dit soort statements van een walgelijke onbeschofte grofheid dat ik echt de neiging moet onderdrukken om niet continue in de overtreffende grofheidsmodule terecht te komen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 17:21 schreef roeland303 het volgende:
Pffff wat een dom wijf...ze liep met haar staart tussen die bolle te korte poten van der...dus moet ze hier niet tof gaan lopen doen...hahaha..wat een dom wijf...
Is dat nou dé Roel?quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 09:44 schreef PH52 het volgende:
[..]
[..]
Kijk, die übersukkel heeft dus Sanne in levende lijve ontmoet, en dan vind ik dit soort statements van een walgelijke onbeschofte grofheid dat ik echt de neiging moet onderdrukken om niet continue in de overtreffende grofheidsmodule terecht te komen.
Dat is nou dé roel! Je ziet het ook de BB-bewoners praten zo over ons, dus mogen wij ook zo over hullie praten....quote:
Volgens mij eindig jij binnenkort met TBS als ik zie waar jij je allemaal druk over maakt.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 09:44 schreef PH52 het volgende:
Kijk, die übersukkel heeft dus Sanne in levende lijve ontmoet, en dan vind ik dit soort statements van een walgelijke onbeschofte grofheid dat ik echt de neiging moet onderdrukken om niet continue in de overtreffende grofheidsmodule terecht te komen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |