Dat deed ik al dagen niet.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 14:31 schreef Brezah_Ananas het volgende:
je moet schrijver worden.. ik geloof er namelijk geen reet meer van...
Ik bgein eigenlijk te hopen dat het niet waar is nu, dit kan best wel eens compleet uit de klauw gaan lopen, vooral omdat de managers dit dus blijkbaar echt niet kunnen managen.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 14:21 schreef vogeltjesdans het volgende:
Nu kan ik me herinneren dat Sjaak en Diane vorig jaar inderdaad met elkaar opgetrokken hebben op de efteling. Maar een relatie, nee
Sterker nog, Sjaak en Diane zijn beide van die types, daar wil je geen relatie mee.
Ongelooflijk hoe overtuigend die Dirk-Jan soms kan zijn
Ergens deze middagquote:Op donderdag 24 augustus 2006 14:41 schreef Jegorex het volgende:
Wanneer is de confrontatie tussen Sjaak, Diane en de manager?
Inderdaad is Dirk-Jan zeer overtuigend af en toe. Dit houdt in dat er af en toe flink gestookt wordt, zoals bij de koffieautomaat met Dianequote:Op donderdag 24 augustus 2006 14:53 schreef Koenholio het volgende:
Hmm even vond ik het verhaal nog geloofwaardig na je uitleg, maar nu helaas niet meer.
Echter wel zeer vermakelijk!![]()
Volgens mij alleen Marco de stagiairquote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:11 schreef Noud_ het volgende:
Is er nog wel íemand aan t werk daar?
al bekend wie de bierdopjes heeft gelegd en het 6-pack?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:15 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Volgens mij alleen Marco de stagiair![]()
Vandaar dat hij nu zijn hoofdje uit de wind houdt en braaf is gaan werken!quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:16 schreef A_L_N_F het volgende:
[..]
al bekend wie de bierdopjes heeft gelegd en het 6-pack?
ik gok op marco, studentengrappen, hhehehehehe![]()
Tuurlijk wel, als je maar wilt.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:17 schreef vogeltjesdans het volgende:
Kan ik het helpen dat ik zo slecht ben en zo af en toe van een relletje hou
Je bent niet de enige....quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:25 schreef WanEnOonlie het volgende:
Ik geloof er geen kloot meer van.
Ach, zo valt er nog wat te lachen van je belastingcenten.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:27 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Je bent niet de enige....
Als het wel waar is zou dat hele kutvolk daar gelijk ontsalgen moeten worden. Niks beter te doen?
Als er genoeg support is komt 'ie vanzelf wel weer terug....quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:28 schreef Aoristus het volgende:
ik hoop dat Sjaak weer terugkomt, ik wil zijn kant van het verhaal weten
Mijn gok is dat Vogeltjesdans erg zijn best doet om het een beetje beeldend op te schrijven. Mede dankzij dit streven is deze reeks zo'n succes.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:35 schreef Supersoep het volgende:
Is het expres zo in detail geschreven allemaal of vertelt DJ dus ook dat er een slok van de koffie wordt genomen op het moment dat er iets werd gezegd plus al de bijbehorende gezichtsuitdrukkingen?
Je heet sloper, en je gaat stukquote:Op donderdag 24 augustus 2006 17:52 schreef Sloper het volgende:
Ik heb me net ff ingelezen in de voorgaande topics, en ik ga HELEMAAL stuk!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Misschien dat dat verhaal van die relaties toch een beetje te ver ging?
Van je vrienden moet je het hebbenquote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:41 schreef A_L_N_F het volgende:
terwijl ik snel weg loop zegt die vriend dat het een grap was....
het kon de grap van het jaar worden .... (jammer dat die vriend ze tegenhield anders was niemand erachter gekomen)
Ik lig alweer op de grondquote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:41 schreef A_L_N_F het volgende:
-hilarische verhaal-
De "soap"van TS spant echter wel de kroon. Ben nu al benieuwd hoe het verder gaat.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 21:59 schreef Blind_Guardian het volgende:
[..]
OMG, je jat TS' topic, maar wel met prachtige verhalen. Je zou echt met volgeltjesdans moeten gaan samenspannen
Het tijdstip van je postquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 06:02 schreef yvonne het volgende:
gekibbel verwijderd
Beter!!! Maar ook die bagger verhalen van een anderquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 06:02 schreef yvonne het volgende:
gekibbel verwijderd
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 09:49 schreef vogeltjesdans het volgende:
Of dat alles nog niet genoeg was, stonden Marco de stagiar, Taeke en Evert van finance daar luchtgitaar te spelen a la ZZ-top! Voor degenen die niet weten wat ZZ-top is:
Heb je nou nog niet door dat het een verzonnen verhaal is???quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:31 schreef MikeyMo het volgende:
Het ene moment zijn de namen gefingeerd, maar op het andere moment spelen er dingen af op kantoor die betrekking hebben op de anmen zoals ze gefingeerd zijn (in diane, Dirty Diana)
jawel, maar ik draag ondersteuningen aan voor die conclusiequote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:34 schreef dehero het volgende:
[..]
Heb je nou nog niet door dat het een verzonnen verhaal is???![]()
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:31 schreef MikeyMo het volgende:
Het ene moment zijn de namen gefingeerd, maar op het andere moment spelen er dingen af op kantoor die betrekking hebben op de anmen zoals ze gefingeerd zijn (in diane, Dirty Diana)
he was way ahead of yaquote:Op woensdag 23 augustus 2006 20:02 schreef vogeltjesdans het volgende:
<knip>
Ik werk bij een overheidsinstelling. Kan dus niet alle inside info geven over hoe mensen heten, want bij googlen ben ik het bokje. Daarom heb ik aangegeven dat de namen van de betrokkenen fictief zijn. Of dat echt zo is, is nog maar de vraag, maar dan kan mij in ieder geval later niet verweten worden dat ik hun echte naam op het internet heb gegooidEen soort van zelfbescherming zelf maar. Voor hetzelfde geld heet Sjaak wel Jaques en kan Diane wel Diana of Dianne heten
<knip>
hij bedoelt denk ik dat zo'n figuur daar zogenaamd Dirty Diane ging spelen, wat een beetje raar is voor iemand die geen Diane heetquote:
tenzij die naam, zoals in de door mij gequote post aangegeven, niet geheel gefingeerd wasquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 10:46 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
hij bedoelt denk ik dat zo'n figuur daar zogenaamd Dirty Diane ging spelen, wat een beetje raar is voor iemand die geen Diane heet![]()
Heet hele verhaal is gewoon gefingeerdquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:01 schreef teamlead het volgende:
[..]
tenzij die naam, zoals in de door mij gequote post aangegeven, niet geheel gefingeerd was
wat boeit dat toch. Het is gewoon lachen, echt of gefingeerd.quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:10 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Heet hele verhaal is gewoon gefingeerd![]()
quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 11:10 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Heet hele verhaal is gewoon gefingeerd![]()
precies, het is zo weer lunch-pauze dus hopleijk krijgen we weer een up-date van iets wat tijdens de lunch-pauze gebeurd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |