Hihi Je loopt al een 24 uur achterquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:10 schreef Zody het volgende:
Ik zit trouwens te denken, voor ze zo allemaal wakker zijn zijn we nog dik een uur verder, hoe laat zouden de bewoners denken dat het is.... het is nu al zo laat dat ze echt misschien pas vanavond om 23:00 aan het avondeten zijn
Dat was gisteravond ook al zoquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:10 schreef Zody het volgende:
het is nu al zo laat dat ze echt misschien pas vanavond om 23:00 aan het avondeten zijn
Gister was het niet zo laat toch? Ik zag ze om half 9 koken ofzo? Savonds niet gekekenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:12 schreef pullup het volgende:
[..]
Hihi Je loopt al een 24 uur achterdat was gisteren al het geval. Verder wel slim opgemerkt
![]()
Klopt wel toen begonnen ze aan de soep. Maar de hoofdmaaltijd kwam pas vlak voor 12 op tafelquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:14 schreef Zody het volgende:
[..]
Gister was het niet zo laat toch? Ik zag ze om half 9 koken ofzo? Savonds niet gekeken
Ok, wist ik niet, goed dak weer bij benquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:14 schreef pullup het volgende:
[..]
|Klopt wel toen begonnen ze aan de soep. Maar de hoofdmaaltijd kwam pas vlak voor 12 op tafel
Hoop dat er vandaag een lekkere ruzie komtquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:17 schreef LuQas het volgende:
Na een week vakantie mijn eerste ochtend 'echt' streams-kijken weer, zo onder het ontbijten, stofzuigen en douchen. Gisteren de herhalingen bij Talpa bekeken, ik heb er weer zin in. Leuke groep, met als uitschieter in negatieve zin Janine. Ben benieuwd hoe lang ze zich zo kan blijven gedragen.
Janine en Tijn idd... lijkt me gezelligquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:22 schreef GJVH het volgende:
Laten we maar even bij gebrek aan leuke beelden nadenken wie er het eerste wakker moeten worden. Ik ga voor Janine en Tijn, lijkt me een lekker duo voor de vroege ochtend!![]()
Dat heb ik gemist geloof ik, update?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:28 schreef Michaelg het volgende:
sympathieke gozer??? net zoals hij gisteren omging met Hilde ofwa?? Sorry maar vind het een arrogante eikel.
Je kunt je erg in hem vergissen denk ikquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:27 schreef LuQas het volgende:
Ik wil graag wat meer van Sedih zien, lijkt me een erg sympathieke gozer. Hoop op een confrontatie tussen hem en Janine.
bb geeft af en toe aanwijzingen over de tijd. en de liveshows zijn een wekelijks ijkpunt.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:31 schreef GJVH het volgende:
Ik zit me net te bedenken dat, als dit zo doorgaat, wij ook maar ons dagritme moeten gaan aanpassen. Want over een maand slapen ze van 15.00 tot 23.00 uur en leven ze van 23.00 tot 15.00 uur....
op http://bigbrother.fok.nl/ is er een heel stuk over na te lezen!quote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:30 schreef frankium het volgende:
Wie kan er een samenvatting geven over het 'vla' incidient. Heb gister na 6en niet meer gekeken en snap er geen fuck van.
lees hier...quote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:30 schreef frankium het volgende:
Wie kan er een samenvatting geven over het 'vla' incidient. Heb gister na 6en niet meer gekeken en snap er geen fuck van.
Dat doen ze alleen in het begin, straks niet meerquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:35 schreef Tamaartje het volgende:
Ik snap echt niet waarom BB het toelaat dat ze zo laat nog slapen...
Heeft van mij nu wel weer lang genoeg geduurtquote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:36 schreef BONG4002 het volgende:
[..]
Dat doen ze alleen in het begin, straks niet meer
[offtopic]quote:Op woensdag 23 augustus 2006 11:38 schreef renszom het volgende:
een haaan!!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |