Das toch meestal na je 60ste?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:03 schreef LoveProfusion het volgende:
hahah Hilde word niet meer ongesteld...wat een openboek:) of doos.
Typisch borderlinequote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:04 schreef Flujas het volgende:
zo raar he, het ene moment is Janine helemaal hyper en 3 seconde later zingt ze heel vrolijk over klein konijntje
er zijn boeken die gesloten mogen blijven ....quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:03 schreef LoveProfusion het volgende:
hahah Hilde word niet meer ongesteld...wat een openboek:) of doos.
Ook iemand die zichzelf is kan een ontzettende klootzak zijn.... en dat is het gevalquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:05 schreef LoveProfusion het volgende:
Janine is denk ik wel het meest zichzelf. Als ik pissig zou zijn in het huis zou ik wel beter nadenken omdat heel Nederland dan voor je is (als je pissig bent op de juiste persoon) of tegen je is..maar het intereseert Janine echt geen fuck. Dat vind ik wel leuk.
quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:06 schreef LoveProfusion het volgende:
Marlies is zooo sexy. DAMN. Hoe ze praat, beetje sloom.
Volgens mij gebruikt ze normaal wel meer dan alleen een joint.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:04 schreef Flujas het volgende:
zo raar he, het ene moment is Janine helemaal hyper en 3 seconde later zingt ze heel vrolijk over klein konijntje
Wat zou jij doen?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:07 schreef scanman01 het volgende:
Die Marcel zit erg veel aan Milica trouwens.
Goed standpuntquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:05 schreef LoveProfusion het volgende:
Janine is denk ik wel het meest zichzelf. Als ik pissig zou zijn in het huis zou ik wel beter nadenken omdat heel Nederland dan voor je is (als je pissig bent op de juiste persoon) of tegen je is..maar het intereseert Janine echt geen fuck. Dat vind ik wel leuk.
Net ff overgeschakeld, en ik vind dat ze dan precies klinkt als Lieske.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:04 schreef scanman01 het volgende:
Micheline is een schatje, maar ik word zo moe van die toon waarop ze praat zodra ze moe is...
Weet wel zeker dat men die er in wil houden....gebeurt er tenminste wat,niemand wil die saaiheid van bijvoorbeeld Marliesquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:00 schreef scanman01 het volgende:
[..]
NL stemt altijd voor de leukste bewoners. Irritante, zeer storende bewoners vliegen er altijd heel snel uit.
Kunnen haar tieten dan ook praten?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:08 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Net ff overgeschakeld, en ik vind dat ze dan precies klinkt als Lieske.
heheheh heb ik tenmisnte iets om hem de rest van z'n leven mee te narrenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:07 schreef LoveProfusion het volgende:
Waar zijn de zusjes en Semith?
Ik wou het net typenquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:08 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Net ff overgeschakeld, en ik vind dat ze dan precies klinkt als Lieske.
Ik zou niet de illusie hebben een kans te makenquote:
Op een andere stream overschakelen, die heerlijke zwoele stem van Marlies.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:10 schreef Scrupules het volgende:
ik kap ermee, ik vrees dat ik die stem van janine niet meer uit mn hoofd krijg vanacht
het zijn 2 verschillende dingen he? Wie wil je in BB houden en wie zou je op je verjaardag uitnodigen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:08 schreef riri het volgende:
[..]
Weet wel zeker dat men die er in wil houden....gebeurt er tenminste wat,niemand wil die saaiheid van bijvoorbeeld Marlies
Dat kijk ik ook altijdquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:12 schreef henk.jansen het volgende:
Ik ben ook nog De Villa aan het kijken op Veronica
Milica is het aas en Hilde maakt het af.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:13 schreef Peter6000 het volgende:
Milica en Marcel blijven saampjes over
Ja "per ongeluk"quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:15 schreef LoveProfusion het volgende:
Monique heeft per ongeluk haar tampon in de wc laten vallen
"die 2 stuks mini"
Scan, ik had beter van je verwacht.quote:
ja ...weet je....quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:23 schreef Snoet123 het volgende:
pfff wat een domme bimbo's zijn het toch...![]()
Zit wat in. Ik kijk nog liever naar Hilde dan naar deze tante.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:22 schreef henk.jansen het volgende:
[..]
Scan, ik had beter van je verwacht.
Je had ze kunnen beschermen![]()
Die ranzige sex zit er ook niet meer in neem ik aan.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:25 schreef scanman01 het volgende:
Zit wat in. Ik kijk nog liever naar Hilde dan naar deze tante.
Ja die tieten zijn in ieder geval groter (staan doen ze niet meer, leeftijd doet ook wat)quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:25 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Zit wat in. Ik kijk nog liever naar Hilde dan naar deze tante.
Ze moeten met het huidige rantsoen tot of tm donderdag doen.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:26 schreef Snoet123 het volgende:
Waar haalt ze (sabrina) de "wijsheid" vandaan dat ze morgen nieuwe boodschappen gaan krijgen?? De week is toch nog niet om
Ik kan er nog steeds niet bij dat Etiënne steeds een diadeem draagt.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:28 schreef farceman het volgende:
Doe kampsjaak van een plofkop heeft ook echt niks nuttigs te melden
Ze lijkt hier wel op Paul de Leeuw met pruikquote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:29 schreef henk.jansen het volgende:
Ze is in ieder geval wakker en gezellig
[afbeelding]
Nee ze is alleen maar vies van haar eigen tampon.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 01:32 schreef Peter6000 het volgende:
Nou, ze heeft iig geen moeite meer over haar vrouwelijkheid te praten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |