Ik heb even wat voor je opgezocht. Misschien kun je zelf aan het bestand zien hoe ze gemaakt zijn (ik ben beslist geen fotograaf; ik doe altijd maar wat). Ik kan me in elk geval herinneren dat de middelste foto flink ingezoemd is.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 08:42 schreef sanger het volgende:
Heb je misschien wat voorbeeld foto's van de Minolta? Twijfel heel erg gezien de resolutie.
Het is een beginquote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:02 schreef EdvandeBerg het volgende:
Openingsbod 50 euro voor de camera
Nee, dat dacht ik niet hoorquote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:21 schreef sanger het volgende:
Heeft de Nokia trouwens bluetooth?
Ben ook benieuwd, vooral dus naar full-sized pictures vooral overdag en 's avonds binnen met de flits. Als je foto's binnen maakt en je zet de flits uit, zijn ze dan snel bewogen?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:48 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik heb even wat voor je opgezocht. Misschien kun je zelf aan het bestand zien hoe ze gemaakt zijn (ik ben beslist geen fotograaf; ik doe altijd maar wat). Ik kan me in elk geval herinneren dat de middelste foto flink ingezoemd is.
Foto's weer ff weggehaald, want Photobucket verkleint ze uit zichzelf
Je hebt mail. Mocht jij ze in de oorspronkelijke grootte kunnen (en willen) uploaden dan mag dat (hoeft niet; het mag).quote:Op woensdag 23 augustus 2006 08:42 schreef sanger het volgende:
Heb je misschien wat voorbeeld foto's van de Minolta? Twijfel heel erg gezien de resolutie.
Ja, dan zijn ze bewogen. Maar dat kan ook aan mij liggen; ik heb dat namelijk met elke camera. Of in elk geval: ik heb nog nooit een scherpe foto gemaakt zonder licht en zonder flits.quote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:52 schreef EdvandeBerg het volgende:
Ben ook benieuwd, vooral dus naar full-sized pictures vooral overdag en 's avonds binnen met de flits. Als je foto's binnen maakt en je zet de flits uit, zijn ze dan snel bewogen?
Yepsquote:Op woensdag 23 augustus 2006 09:56 schreef twentemeisje het volgende:
Welke regio is de 24-boxset? NL-ondertitels?
Kan je dus wat kiekjes forwarden naar username@gmail.com?quote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:01 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ja, dan zijn ze bewogen. Maar dat kan ook aan mij liggen; ik heb dat namelijk met elke camera. Of in elk geval: ik heb nog nooit een scherpe foto gemaakt zonder licht en zonder flits.
Ik forward jou zomaar even wat kiekjes. Wil best vanavond zonder flits wat foto's maken, maar verwacht ervooral niets van. Ik kan mn hand niet stilhouden bij het afdrukken of zoquote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:10 schreef EdvandeBerg het volgende:
Kan je dus wat kiekjes forwarden naar username@gmail.com?
Heb heeeeeel veel ruimte
Mét flits is ook interessant!quote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:14 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik forward jou zomaar even wat kiekjes. Wil best vanavond zonder flits wat foto's maken, maar verwacht ervooral niets van. Ik kan mn hand niet stilhouden bij het afdrukken of zo
Het is een begin, maar ze gaan er niet voor wegquote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:13 schreef twentemeisje het volgende:
70 euro incl. verzenden naar het wonderschone Twente?
Is goed hoorquote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:17 schreef sanger het volgende:
Ik heb je foto's ontvangen ElisaB. Ik ga er nog over nadenken. Denk dat ik de resolutie toch iets aan de te lage kant vind.
En... waren ze er blij meequote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:36 schreef benxx het volgende:
Wat gebruikerservaringen van de z1
Hij is niet zo snel als een oude spiegelreflex (die was altijd meteen klaar als ik dat wilde): je moet een digicam even aanzetten uiteraard. Maar opwarmen? Nee, dat hoeft ie nietquote:Op donderdag 24 augustus 2006 11:56 schreef manga het volgende:
Leuke camera, tenminste... is ie snel bruikbaar? En dan bedoel ik, ik zie ineens iets wat ik op de foto wil zetten, is de camera dan *click* en binnen 2 seconden klaar om te gebruiken of moet ik eerst 10 handelingen uitvoeren en dan wachten tot de camera "opgewarmd" is? Dit is heel belangrijk voor mij^^
Doe dat! Ik heb geen haastquote:
het is écht een vet coole pdaquote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:40 schreef R-Tech het volgende:
Misschien dat m'n vriendin nog interesse heeft in die vet coole Ipaq
Zal es vragen
Genoteerdquote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:39 schreef EdvandeBerg het volgende:
70 geboden voor de camera
De standaard 64 mbquote:Op donderdag 24 augustus 2006 20:14 schreef Teije het volgende:
¤ 50 voor de ipaq
ps, hoeveel MB kaartje heb je erinzitten. gewoon standaard?
Ok bod staat nogsteeds, gooi er wel een 1g card in als je hem verkooptquote:
Volgens de handleiding tot 256mb, maar meer was er op dat moment ook niet echt geloof ik. Dit is wat ik net op inet vond:quote:Op donderdag 24 augustus 2006 23:34 schreef Teije het volgende:
Mmmm, enig idee of dat uit tebrijden is naar 1gig+ ? Wou hem als mp3 speler vooral gaan gebruiken + agenda (ipod kapot).
Ik heb zelf geen 1gig-kaart. Kan hooguit morgen eens kijken of ik er op mijn werk een kan vinden en die eens proberen.quote:Ik heb zelf een H1915 en had dezelfde vraag. Ik kreeg nergens een bevredigend antwoord. Heb HP gebeld, die hebben voor mij in de laatste spec's gekeken. Daar bleek dat de 1915 niet meer acceppikt als 256Mb.
Zo eigenwijs als ik ben heb ik het toch geprobeerd, want toevallig was een collega een 1Gb Sandisk uit de verpakking aan het halen. Wat denk je? Werkt perfect....Heb nu zelf een 1Gb SD-card van PQi aangeschaft. Ik heb alle door mij benodigde TT5 kaarten erop gezet. Gaat helemaal goed.
Ik heb het nooit geprobeerd en er zit geen gps op / in. Maar het schijnt te kunnenquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 00:50 schreef JK1982 het volgende:
Is navigatie hierop mogelijk? Zo ja, dan ¤ 60,= geboden op de Ipaq..
Ik ookquote:Op zondag 27 augustus 2006 13:41 schreef Swetsenegger het volgende:
prima camera, altijd met veel plezier gebruikt.
Thnx, maar daar ben ik er net zelf een van kwijt gelukkigquote:Op zondag 27 augustus 2006 21:40 schreef Swetsenegger het volgende:
... een auto...
Dat probleem heeft iedereen die een camera heeft zonder (en zelfs met vermoed ik) stabilisatietechniek. Als jij bij weinig licht een foto uit de losse hand maakt dan heeft de sensor meer tijd nodig om voldoende licht te 'vangen', waardoor de sluitertijd behoorlijk omhoog gaat. Hoe hoger de sluitertijd, hoe meer kans op bewogen foto's. Dan krijg je al heel snel dat je foto's bewogen zijn. Immers, jij kunt onmogelijk je camera een seconde volledig stil houden. Als je dan iets beweegt, terwijl de camera bezig is de foto te nemen, dan krijg je dus bewogen foto'squote:Op woensdag 23 augustus 2006 10:14 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Ik forward jou zomaar even wat kiekjes. Wil best vanavond zonder flits wat foto's maken, maar verwacht ervooral niets van. Ik kan mn hand niet stilhouden bij het afdrukken of zo
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |