quote:Feyenoord toch op tijd een nieuwe spits
24 augustus 2006, 14:14
Door: Robert Kuijpers
Feyenoord heeft na het afhaken van vele andere spitsen eindelijk zijn spits gevonden. Patrick Kluivert zal de vervanger van Dirk Kuyt moeten worden.
Hoewel het natuurlijk niet geloofwaardig is, is het zo dat toch iedere debiel hier op Fok! het misschien wel zal slikken. Doe ff normaal Feyenoord koopt de "left-overs" uit europa!
Nonda (29) kwam in de zomer van 2005 over van AS Monaco, maar hij kwam mede door een hevige blessure al amper aan de bak in zijn eerste seizoen. In vijftien duels, veelal als invaller, trof de Afrikaan vier maal doel.
Na het vertrek van Dirk Kuyt (Liverpool) en Salomon Kalou (Chelsea) is het alom bekend dat Feyenoord nog voor het sluiten van de transfermarkt volgende week een spits wil aantrekken. Eerder greep de Stadionclub al naast onder andere Julio Ricardo Cruz (Internazionale) en Claudio Pizarro (Bayern München). Ook Angelos Charisteas (Ajax) en Nikola Zigic (Rode Ster Belgrado) worden nog altijd gelinkt aan Feyenoord.
Al loopt hij boos van een flat af, wat heeft dat te maken met Feyenoordquote:
Dan komt-ie naar Rotterdam natuurlijk, dohquote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:44 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Al loopt hij boos van een flat af, wat heeft dat te maken met Feyenoord
Dan hoop ik hij dat hij "boos" met een blok beton in de Maas loopt ofzo...quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:47 schreef Joeriii het volgende:
Hij loopt nu boos naar Rotterdam-Zuid![]()
om zich aldaar met een steen om de nek van de Van Brienenoord te werpen?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:47 schreef Joeriii het volgende:
Hij loopt nu boos naar Rotterdam-Zuid![]()
Moet hij wel opschieten, voor iemand anders 't voor hem doet.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:52 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
om zich aldaar met een steen om de nek van de Van Brienenoord te werpen?
valt dus allemaal wel mee.quote:24-08-2006 | 16:00
FEYENOORD WEERLEGT GELDPUBLICATIES
Feyenoord weerlegt de veronderstelling van TV-Rijnmond dat de club op 30 juni 2005 in een loodzware schuldenpositie verkeerde en beoordeelt de daaraan vastgekoppelde conclusie van een technisch faillissement als belachelijk en insinuerend. ‘Het in de jaarcijfers gepubliceerde tekort van 40 miljoen euro was niet meer dan een momentopname en is het totaal van schulden, maar men vergeet om welke reden dat ook mag zijn, het totaal van vorderingen’, aldus financieel directeur Onno Jacobs.
‘Als je dat wel doet zoals het hoort, is het cijfer op dat moment geen 40 maar 25 miljoen euro geweest', vervolgt Jacobs. 'En als men in dat geval ook bedenkelijk tegen een bedrag van 25 miljoen euro zou hebben aangekeken, dan moet men zich tevens bedenken dat alle onder contract staande spelers bij elkaar slechts voor 13 miljoen op de balans stonden. Dat is een heel conservatief cijfer, want de door experts samengestelde waarde van alle spelers bedroeg toen ruim 50 miljoen. En juist dat is de stille reserve van Feyenoord, en die komt in de boeken niet voor. Trouwens bij geen enkele betaald voetbalclub en daarom geven cijfers van een betaald voetbalorganisatie altijd een verkeerd beeld naar buiten. Kenners weten dat. Kijk alleen nu maar naar de verkoop van Dirk Kuyt. Van een faillissementsdreiging is daarom nooit sprake geweest. Afspraken met externe geldschieters zijn altijd helder en duidelijk. Geldende rentes horen in de boeken thuis. Externe geldschieters krijgen die rente ook. Maar bijvoorbeeld de voorzitter, die in Ghana investeerde, heeft nooit die investering en ook nooit die rente opgeëist of ontvangen. Daarom zijn die verhalen de grootste flauwekul en stemmingmakerij.'
Dat Feyenoord gedurende een periode van een jaar externe bronnen heeft aangewend om kort lopende schulden te betalen, is alleen gebeurd omdat de cashflow niet toereikend was. ‘Wij hebben te maken met contracten en maandelijkse betalingen. Wij hebben te maken met normale factuurbetalingen, terwijl onze reguliere inkomsten met name uit sponsoring daarentegen vrijwel altijd aan het begin van het seizoen binnenkomen. Als dus die balans van inkomsten en uitgaven verstoord wordt doordat ook andere bedrijven traag zijn met betalen of dat er in de verhouding van koop en verkoop van spelers niet gemiddeld voor zes miljoen euro per jaar aan spelers wordt verkocht of dat er geen Champions League wordt gespeeld en er een vroege uitschakeling in de UEFA Cup plaatsvindt, dan ontstaat er in de cashflow een tijdelijk hiaat’, aldus Jacobs. ‘Dat is opgevangen met kortlopende leningen. Met een grote stille reserve is dat in zo’n situatie helemaal niet ongebruikelijk bij bedrijven en zeker in de voetballerij niet.'
Feyenoord heeft het afgelopen jaar wel de noodzakelijke maatregelen genomen om met name de cash-flow weer op orde te krijgen. Jacobs: ‘Daarom zijn er 32 spelers vertrokken, deels verkocht en verhuurd, die zwaar op de maandelijkse betalingen drukten. Dat gaf een enorme verlichting, zodat de situatie er nu – vandaag – heel anders uit ziet. We zouden de schulden in één klap hebben kunnen wegwerken als het geld van de transfer van Kuyt daarvoor zou worden aangewend. Dat doen we echter niet. We lopen de schuld in en investeren deels in nieuwe aankopen zoals elke Nederlandse club dit doet om gezond te blijven en perspectieven te bieden. Nederland leidt uiteindelijk toch op voor de grote Europese voetballanden. Daarnaast zijn wel de kortlopende leningen, inclusief rente, afgelost. En er is nog altijd die stille reserve. Ook na de verkoop van Kuyt.'
Volgens Jacobs zouden de gepubliceerde cijfers er ook anders hebben uitgezien als Feyenoord vorig jaar al besloten zouden hebben om Kuyt en Kalou te verkopen. ‘Maar we hebben toen besloten om beiden te behouden en een gooi te doen naar een Champions Leagueplaats. Op deelname aan de Champions League is onze huishouding wel gebaseerd. Maar dat is helaas niet gelukt. In plaats daarvan speelden we zelfs maar één wedstrijd voor de UEFA Cup zonder publiek en hadden we wel de kosten van de uitwedstrijd. Dat zijn enorme financiële verschillen.' Feyenoord heeft in de loop der jaren veel spelers gekocht en tot voor kort weinig verkocht. ‘Verkopen is een vak apart en dat is door technische mensen in het verleden onvoldoende gebeurd’, aldus Jacobs, die daarmee het vertrek van 32 spelers deze zomer verklaart. ‘Inmiddels heeft Feyenoord een technisch platform met verstandige en kundige mensen, die de club van haver tot gort kennen. Zij zijn op voorhand uitstekend in staat om de haalbaarheid van een bepaalde speler in te schatten. Niet alle spelers die Feyenoord wil, zijn van het een op het andere moment haalbaar voor de club. Pas als de technische mensen een definitief oordeel over een speler gevormd hebben gaan we kijken of die spelers ook daadwerkelijk door ons aangetrokken kunnen worden. Bovendien is het zo dat een club het niet meer alleen voor het zeggen heeft. Het enige wat een club wil voorkomen is dat een speler transfervrij vertrekt. Concessies zijn dan onvermijdelijk. Maar concessies kosten geld. Vroegtijdig vertrekkende trainers kosten geld. Hun nabetalingen lopen door en drukken op de cashflow. Ook vroegtijdig vertrekkende technisch directeuren. Maar ook spelers die voor de top zijn ingeschat en langdurige contracten hebben maar het toch niet waarmaken, kosten geld. En spelers die hun contract uitdienen en niet willen verlengen kosten zelfs een vermogen. In dat spel moet je als club balanceren en dat geeft ook de schommelingen aan in de cijfers. Ik wil er wel nog aan toevoegen dat vooral regelmatig meedoen aan de CL voor een club als Feyenoord een must is. Het is een inkomstenpost van gemiddeld 15 miljoen per jaar
Merendeel was ook stemmingmakerij. Valt idd allemaal wel mee dus.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:36 schreef Keltie het volgende:
Feyenoord.nl
[..]
valt dus allemaal wel mee.
Dat riep ik ook al ergens, maar die berichten blijven maar komen hey.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:38 schreef Tomasso het volgende:
[..]
Merendeel was ook stemmingmakerij. Valt idd allemaal wel mee dus.
Heeft wederom niks met Feyenoord te maken. De loting van UEFA Cup is veel interessanter.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:42 schreef Droopie het volgende:
laten we vooruitblikken wie FC Kopenhagen zal loten in de Champions League.
who cares ??quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:42 schreef Droopie het volgende:
laten we vooruitblikken wie FC Kopenhagen zal loten in de Champions League.
Nou, het viel dus NIET mee, vandaar dit damage-management.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:40 schreef Keltie het volgende:
[..]
Dat riep ik ook al ergens, maar die berichten blijven maar komen hey.
Vandaar dit weerwoord
Tegen de joden is zo'n net toch wel handig lijkt me.quote:PSV en Feyenoord verwijderen netten bezoekersvak
[ www.feyenoord.nl ]
PSV en Feyenoord hebben besloten om bij wijze van proef de netten voor de bezoekersvakken te verwijderen. De clubs willen daarmee een positief signaal afgeven richting bezoekende supporters, voor wie dergelijke netten het zicht op het veld ernstig belemmeren. PSV en Feyenoord gaan er van uit dat bezoekende supporters het vertrouwen dat in hen wordt gesteld niet zullen beschamen. Mocht de proef slagen dan hopen zowel PSV als Feyenoord dat andere clubs het voorbeeld zullen volgen.
Overigens zal voor de uitwedstrijd die Feyenoord op 17 september in Eindhoven speelt een verplichte treincombi gelden. Tijdens het vooroverleg voor deze wedstrijd hebben vertegenwoordigers van PSV, Feyenoord en de beide politiekorpsen wel afgesproken dat bij toekomstige ontmoetingen zorgvuldig naar de veiligheidsmaatregelen zal worden gekeken. Momenteel geldt PSV-Feyenoord nog als wedstrijd met een hoog risico, maar in beide steden groeit het besef dat die zogenaamde ‘C-status’ wellicht niet meer van toepassing zijn. De terugwedstrijd in Rotterdam geldt reeds als een B-wedstrijd, d.w.z. een wedstrijd met een beperkt risico.
ja, lijkt mij ookquote:Op donderdag 24 augustus 2006 16:56 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Tegen de joden is zo'n net toch wel handig lijkt me.
denk dat dat even niet gaat gebeuren omdat cartman geband is en hij dat regelde. Maar mocht iemand anders dat kunnen doen, zet mij er ook bij in QQquote:
Ik wil het wel proberenquote:Op donderdag 24 augustus 2006 17:41 schreef hippo-clippo het volgende:
[..]
denk dat dat even niet gaat gebeuren omdat cartman geband is en hij dat regelde. Maar mocht iemand anders dat kunnen doen, zet mij er ook bij in QQ![]()
Zal ws wel weer vriendjespolitiek zijn.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:03 schreef Zjakkie het volgende:
Waarom is Cart_man nou weer geband dan?
Vak GG is zwaar kut.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 17:25 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
ja, lijkt mij ook
uitsupporters hebben al geen klagen over De Kuip, nu helemaal niet meer
perfect zicht daar
Daarna zeker met piepende banden weggereden.quote:Op donderdag 24 augustus 2006 15:38 schreef Harmen1984 het volgende:
[..]
'Kluivert loopt boos weg van training'
Bron: ELF
hoelang is cm nog geband dan?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:04 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Zal ws wel weer vriendjespolitiek zijn.
Joden die komen kutten hier.. Cm die er wat van zegt.
Joden mogen door blijven gaan.
Cm word geband.
Iets in die richting denk ik.
quote:
Niet vergeten hequote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:11 schreef Erasmusch het volgende:
Morgen 13u
Jaquote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:04 schreef Soul_Survivor het volgende:
[..]
Zal ws wel weer vriendjespolitiek zijn.
Joden die komen kutten hier.. Cm die er wat van zegt.
Joden mogen door blijven gaan.
Cm word geband.
Iets in die richting denk ik.
Daar wel ja, ik heb ooit een keer in GG gezeten met CL (tegen Newcastle)...quote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:48 schreef ruud_fr het volgende:
[..]
jou mening, ik zit zelf precies aan de overkant
prima plek![]()
Jood meld zich, kun je nu gelukkig sterven?quote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:20 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
hoelang is cm nog geband dan?
En valt me wel op, geen teringjood meer te bekennen ineens hier. Apartjes... Wat hebben ze gisteravond gedaan dan? ...![]()
je bedoelt die schermen? da's wel kut jaquote:Op donderdag 24 augustus 2006 18:58 schreef MarkNMGN het volgende:
[..]
Daar wel ja, ik heb ooit een keer in GG gezeten met CL (tegen Newcastle)...
Zit je half tegen een rand aan te kijken
niet meer dusquote:en tegen een lelijk net.
Ze zijn officieel wanhopig daar in 't Maasgebouwquote:Op donderdag 24 augustus 2006 19:01 schreef koningdavid het volgende:
Feyenoord heeft geinformeerd naar Kluivert volgens Tom Egbers![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |