Dat zal best, maar Fabregas is wel iemand die voor de extra rust op het middenveld en geniale steekpasses zorgt.quote:Op woensdag 29 november 2006 21:39 schreef Gunner het volgende:
[..]
Doesn't make a fucking difference gezien de manier dat ie speelt de afgelopen weken@
ze winnen ook eensquote:Op zaterdag 2 december 2006 14:32 schreef Cyberia18 het volgende:
2-0 een benutte penalty van GilbertoMaar Rosicky wil je nooit meer een schwalbe maken ?
![]()
En dat uit de mond van een feyenoorderquote:
1. De wedstrijd is nog niet afgelopen, er bestaat tegenwoordig ook iets als een ''2e helft''quote:
De eerste goal heb ik niet kunnen zien, maar bij de tweede goal was het inderdaad geen penalty. De 3e goal was zover ik het kon zien gewoon een terechte strafschop. Maar goed doet er ook niet veel aan toe, Arsenal was vandaag de enige die aanspraak maakte op de overwinning. De drie punten zijn binnen en dit is goed voor het vertrouwen voor de komende wedstrijden tegen Porto en Chelsea.quote:Op zaterdag 2 december 2006 15:49 schreef Heero87 het volgende:
Maar wat een doelpunten. Twee onterechte penalty's en een offsidegoal.
Ik hoop zooo, dat ze de 2e ronde niet halenquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:31 schreef Cyberia18 het volgende:
3-0!!!! Penalty nadat van Persie in het strafschopgebied door Jenas werd aangeraakt en van Persie zo een scoringskans werd ontnomen. Dit was toch meer een penalty dan de eerste. Maar goed Arsenal weet nu eindelijk een wedstrijd te winnen nadat ze de laatste wedstrijden alleen maar domineerden en zonder punten naar huis gingen. Come on Arsenal!![]()
Edit: De penalty werd ook dit keer weer door Gilberto benut
Hmm jammerquote:Op zaterdag 2 december 2006 15:31 schreef Cyberia18 het volgende:
3-0!!!! Penalty nadat van Persie in het strafschopgebied door Jenas werd aangeraakt en van Persie zo een scoringskans werd ontnomen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |