Hij denkt natuurlijk dat Mareike een travo isquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:00 schreef Provenio het volgende:
komt rik zijn idool ook weer voorbij
Maar nu toch meer met de weteschap van de microfoon bezigquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:13 schreef Peter6000 het volgende:
Etiënne stelt een wetenschappelijke vraag: hoe kan het dat gapen aanstekelijk werkt
Ja. en ze lijkt het niet erg te vinden, terwijl Etiënne een jongen van 19 is, die bij zijn vader woont, en ze zelf een alleenstaande moeder met een dochter van 5 jaar is.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:18 schreef lurf_doctor het volgende:
[..]
Maar nu toch meer met de weteschap van de microfoon bezig
(beetje stiekum aan die doos d'r tieten zitten)![]()
Ze lust wel een groen blaadje...quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:22 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja. en ze lijkt het niet erg te vinden, terwijl Etiënne een jongen van 19 is, die bij zijn vader woont, en ze zelf een alleenstaande moeder met een dochter van 5 jaar is.
En je weet je het, blondjes vinden alle aandacht leukquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:22 schreef Peter6000 het volgende:
[..]
Ja. en ze lijkt het niet erg te vinden, terwijl Etiënne een jongen van 19 is, die bij zijn vader woont, en ze zelf een alleenstaande moeder met een dochter van 5 jaar is.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |