quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:46 schreef Asmodian het volgende:
Zal ik dan maar gewoon een vraag doen?
Ik heb me vandaag 2x gedouched en voel me nog altijd niet helemaal schoonquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:47 schreef wyccie het volgende:
[..]
Is alle modder al uit je haar en kleding verdwenen?
Geeft niks hoor, wyccie.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:45 schreef wyccie het volgende:
Hmm, ik heb voor je gezocht, maar ik kan het topic niet meer vinden waarin dat uitgelegd staat, en waar de link naar die add on in staat.![]()
Ja hoor, het gaat veel beterquote:
quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:46 schreef Asmodian het volgende:
Zal ik dan maar gewoon een vraag doen?
Ja vet man. Voor mij zeker de beste Lowlands gewordenquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:45 schreef Asmodian het volgende:
Hee Bwen!
En Nem: Join the club- vond je't wel leuk?
Ha, Lowlands is dus een goed excuus om nieuwe schoenen te gaan kopenquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:49 schreef Asmodian het volgende:
Ik heb geen flauw idee of mijn schoenen nog te redden zijn![]()
quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:49 schreef Tokay het volgende:
Geeft niks hoor, wyccie.
Je mag me nog wel een keer leren painten, zoals je dat pyl ooit zo geduldig hebt uitgelegd.
Coolquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:51 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Ja vet man. Voor mij zeker de beste Lowlands geworden
Helemaal correctquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:54 schreef pyl het volgende:
Van Aartsen, Van Beek, Rutte.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:53 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ha, Lowlands is dus een goed excuus om nieuwe schoenen te gaan kopen![]()
Ik zat meer te denken aan de meet op de 26equote:Op maandag 21 augustus 2006 19:54 schreef Asmodian het volgende:
[..]
Cool. Ik wil er zeker meer van horen, maar misschien is A Campingvloed to Lowlands Paradise 2006, deel 29 een betere plek daarvoor
Als je Vans en Etnies (of iets dergelijks) draagt: in Brussel is er een winkel waar ze dat heel goedkoop verkopen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:56 schreef Asmodian het volgende:
Dus nu moet ik weer vette schoenen zien te vinden...
O, jammer.quote:
Hoe weet je dat ik van Vans en Etnies hou?quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:58 schreef wyccie het volgende:
[..]
Als je Vans en Etnies (of iets dergelijks) draagt: in Brussel is er een winkel waar ze dat heel goedkoop verkopen.
Da's Harm van Riel, inderdaad.quote:Op maandag 21 augustus 2006 20:01 schreef bottleneck_bob het volgende:
Van Riel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |