De werkplek hier doet af en toe denken aan de film office space inderdaadquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:04 schreef -skippybal- het volgende:
!
[..]
Aanmoedigen is beter als bestrijden![]()
En dat met die vlag enzo, werk je in The Office ofzo...
Waarom denk ik toch dat de serieuze epistels niet van jouw hand zijnquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:00 schreef vogeltjesdans het volgende:
Of het leven er voor hem gemakkelijker op wordt waag ik te betwijfelen. Sjaak heeft inmiddels de nodige fanmail gekregen van collega's over het hele bedrijf, varierend van "Top! Ga zo door!", "Koekje erbij" tot aan hele serieuze epistels over zijn drankprobleem aan toe.
Overdrijven is ook een vak......quote:
Relativeren ook...quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:10 schreef -skippybal- het volgende:
[..]
Overdrijven is ook een vak......
Wat betreft de eerste aktie van 'Sjaak' moet ze inderdaad niet te zwaar aan tillen. Maar haar vervolgens telefonisch bedreigen zou ik ook niet op me laten zitten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:06 schreef A_L_N_F het volgende:
hahaha geweldig.
wat ik mis is een pic van:
-sjaak
-dianne
-sjaaks kantoor
hoe komt dianne niet alleen? neemt ze haar vriend mee?
trouwens dit is toch weer een leuk verhaal. en die dianne moet niet zo zeiken. ze had sjaak een trap in zijn ballen moeten geven en toen weer verder moeten gaan.
wat voor advies geeft die vent dan ?quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:48 schreef vogeltjesdans het volgende:
[..]
Daar hebben ze niet echt systeembeheerders/consultants nodig
kettingreactie.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:12 schreef Kresj het volgende:
[..]
Wat betreft de eerste aktie van 'Sjaak' moet ze inderdaad niet te zwaar aan tillen. Maar haar vervolgens telefonisch bedreigen zou ik ook niet op me laten zitten.
Whehehe, koop zo'n alcoholblaasaparaat en leg die op z'n bureau.quote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:00 schreef vogeltjesdans het volgende:
Ook zal hij dit nog jarenlang te horen krijgen
Ja, een slot op de deur met een alcoholblaasapparaatquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:22 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Whehehe, koop zo'n alcoholblaasaparaat en leg die op z'n bureau.
Wat een schattig kutkloontjequote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:36 schreef Verstekbakker het volgende:
Diane verdient een schop tegen haar hoofd tot er bloed uit haar enkels komt.
Wat een kutkankertyfuszeikwijf.
Dude, ga koffie halenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:36 schreef Verstekbakker het volgende:
Diane verdient een schop tegen haar hoofd tot er bloed uit haar enkels komt.
Wat een kutkankertyfuszeikwijf.
Nou, Diane moet nog op het werk komenquote:Op dinsdag 22 augustus 2006 10:39 schreef Dibbl het volgende:
doen jullie ook aan sinterklaas op het werk? dat wordt dan vechten om de surprise voor sjaak![]()
maar is dit nu het einde van de soap?![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |