de op kwam niet echt serieus over met de "quote:op dinsdag 22 augustus 2006 20:39 schreef brunette het volgende:
sorry hoor, maar dit : kokhalzen bij het zoenen?
was een serieus topic, ik weet niet waarom hij in onz geplaatst is.
kutuser ben jequote:op woensdag 23 augustus 2006 16:07 schreef tha_erik het volgende:
waarom zet je nou een slotje op mijn topic!?
pff, nog geen dag blauw en nu al denken dat je alles zomaar mag en kan!quote:op woensdag 23 augustus 2006 16:10 schreef nanking het volgende:
[..]
kutuser ben je.
bah, slotje, note, ban.
ach soquote:op woensdag 23 augustus 2006 14:58 schreef nanking het volgende:
[..]
de op kwam niet echt serieus over met de "" smilies.
als je het idd serieus meende, kun je een topic openen met een iets serieuzere insteek.
je kunt de link naar je webshop ook in je profiel toevoegen, en dan krijg je een icoontje waar mensen op kunnen klikken.quote:op donderdag 24 augustus 2006 22:55 schreef vossie1975 het volgende:
even naar aanleiding van het topic viagragebruik bij jongeren.
ik ben zoals duidelijk is de eiegnaar van een online erotiekshop.
ik zou mijn erotiekshop graag promoten op dit forum (subforum seksualiteit).
ik krijg helaas geen reacties op mijn vragen over adverteren (1 keer een antwoord gehad maar op mijn reactie daarop weer niet meer) dus helaas blijkt adverteren op dit forum niet mogelijk.
nu heb ik daarop inderdaad een aantal keren mijn url gepost in topics waar dat relefant was als reactie op vragen over producten.
ik heb daarop een ban gekregen omdat ik het tevaak deed.
daarna dus veel minder gepost maar nu dus nog een keer de url gepost op de vraag van iemand waar hij een product kon kopen. maar dat mocht dus weer niet.
wel zijn er andere shops die hun urls standaard onderaan elke post hebben staan als handtekening (licht grijze deel onderaan).
graag hoor ik of dat dus wel toegestaan is of dat er een andere optie is om mijn shop te promoten (al dan niet betaald).
momenteel poste ik de url dus enkel in topics waarin mensen vragen hadden over bepaalde producten of poste ik de url naar een specifiek product dat oplossing bood voor een bepaald probleem.
graag hoor ik wat nu precies mogelijk is.
welk topic heb je het over?quote:op zaterdag 26 augustus 2006 18:37 schreef naughtyme het volgende:
kom op zeg, het topic van corelli heeft potentie om serieuze reakties te krijgen. de reden dat de mod's er zijn is juist om de baggerreakties te verwijderen (die baggerreakties zijn zo'n beetje in elk topic te vinden imo). ikzelf vind het een topic met potentie en zou het erg prettig vinden als ie weer openkwam, desnoods in het keldertje.
quote:op zondag 20 augustus 2006 16:49 schreef corelli het volgende:
welkom in het feedback topic
vogelspin, stroboscoop en vastbinden
nogmaals het verzoek om hem open te gooien. als je dit vergezocht vind dan heb je gewoon een beperkte fantasie. de baggerreacties wis je maar en als je het niks vind reageer je gewoon niet.
een topic als dat is echt meer een topic voor het keldertje.quote:
quote:op zaterdag 26 augustus 2006 19:17 schreef nanking het volgende:
[..]
een topic als dat is echt meer een topic voor het keldertje.
ik zal even kijk of ze 'm daar willen.
ik heb het net even besproken, schoppen naar kel is geen optie.quote:op zaterdag 26 augustus 2006 22:03 schreef naughtyme het volgende:
oke, maar dan zal ik ook toegang moeten krijgen.
kun jij dat dan regelen?
alvast bedankt!
[..]
quote:op zondag 30 april 2006 13:59 schreef danny het volgende:
<font size=+2>let op: voor toegang voorlopig even mailen naar danny@fok.nl met als subject 'keldertoegang'</font>
ik zorg dan dat er binnen maximaal een week een reactie is danwel toegang is...
heb je al gemaild maar nog niets gehoord ? mail dan nog een keer !
en ik ben niet de persoon die dat kan regelenquote:op zondag 27 augustus 2006 16:14 schreef corelli het volgende:
ik wil ook wel een nieuwe op maken voor keldertje. dan moet ik wel eerst toegang krijgen.
quote:op zondag 27 augustus 2006 16:15 schreef nanking het volgende:
[..]
en ik ben niet de persoon die dat kan regelen.
dan zul je toch echt een mailtje moeten sturen naar knorretje. danny
zoals ik net al zei, je hoort het vandaag nog van me.quote:op zondag 27 augustus 2006 16:22 schreef corelli het volgende:
zou general chat anders een optie zijn.
quote:op zondag 27 augustus 2006 20:47 schreef naughtyme het volgende:
en? weten we al meer?
niet zo netjes dat je geen reactie hebt ontvangen, namens fok bied ik dan maar mijn excuses aan ookal heb ik er verder niks mee te makenquote:op vrijdag 25 augustus 2006 11:46 schreef vossie1975 het volgende:
ik zal mijn website dan zo en zo in mijn profiel invullen.
het mag dus ook niet in het onderschrift worden opgenomen?
adverteren heb ik ondertussen opgegeven.
heb dit de afgelopen 1 1/2 jaar geprobeerd voor elkaar te krijgen, maar pas 03-08-2006 voor het eerst een reactie met wat informatie ontvangen. maar op mijn (herhaalde) reactie daarop met nog wat vragen tot op heden geen reactie meer ontvangen.
e-mails daarover heb ik o.a. gestuurd aan adverteren@fok.nl en daarna ook nog aan adverteren@fok.nl + danny@fok.nl daarna een reactie ontvangen en daarop gereageerd naar het afzender adres (breuls@fok.nl) daarna wat later nog een herrinnering verzonden aan breuls@fok.nl en daarna nog een verzoek om een reactie gestuurd naar breuls@fok.nl + adverteren@fok.nl + danny@fok.nl
dat laatste is op 11 augustus geweest en geen enkelle reactie ontvangen daarop.
nogmaals e-mailen lijkt me dus nutteloos gezien het egbrek aan reacties daarop, kennelijk is het dus gewoon niet mogelijk/gewenst om op het fok forum te adverteren.
na overleg met mijn mede mod aventura is het topic weer open.quote:
bedankt voor je reactie.quote:op zondag 27 augustus 2006 21:02 schreef aventura het volgende:
[..]
niet zo netjes dat je geen reactie hebt ontvangen, namens fok bied ik dan maar mijn excuses aan ookal heb ik er verder niks mee te maken
het is wel zo, dat fok al een adverteerders-relatie heeft met jouw concurrrent x-toys. derhalve zie ik een samenwerking met jouw bedrijfje niet echt gebeuren!
oh, oke. veel succes iig!quote:op maandag 28 augustus 2006 14:59 schreef vossie1975 het volgende:
[..]
bedankt voor je reactie.
ik heb ondertussen ook een reactie per e-mail ontvangen en wacht even af wat daar verder uit gaat komen.
mvg
daniël
ik kijk 't nog even aan.quote:op maandag 28 augustus 2006 15:26 schreef averon het volgende:
wellicht overbodig maar, is het geen idee om het topic
waarom is er geen sex versie van big brother?
richting onzin te sturen?
is niet erg hoorquote:op maandag 28 augustus 2006 15:35 schreef averon het volgende:
kay, toen ik er poste was het nogal onzinnig, das al.
kan dit vervangen worden door aantrekkelijke vrouw. wat beschaafder.quote:op woensdag 16 augustus 2006 12:49 schreef corelli het volgende:
vastgebonden worden (ik man), stroboscoopje aan, vogelspinnen die overal rondlopen en lekker wijf in strak legeroutfitje (met barret) en zonnebril op. dat lijkt me wel wat.![]()
ben ik de enige die dit wat lijkt en is dit raar of hebben jullie ook zo jullie fantasien?
gedaan.quote:op maandag 28 augustus 2006 17:46 schreef corelli het volgende:
[..]
kan dit vervangen worden door aantrekkelijke vrouw. wat beschaafder.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |