Vanaf 8 weken, te snel achter elkaar ben ik bangquote:Op zondag 20 augustus 2006 09:41 schreef menininha het volgende:
kut honden
(hoe lang heb je ze al samen?)
Dat is nu dus al hele tijd.quote:Op zondag 20 augustus 2006 09:44 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Vanaf 8 weken, te snel achter elkaar ben ik bang![]()
quote:Op zondag 20 augustus 2006 09:45 schreef Muisjes het volgende:
Te langzaam gepost.
Dat is nu juist het probleem, we hebben eerst de Jack in huis gehaald en daarna de Beagle.quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:01 schreef NiGeLaToR het volgende:
Laat me raden; tot nu toe behandel je ze netjes gelijk?Eerlijk, maar onduidelijk.. wie is de baas denken ze dan de hele dag. Succes!
Het is volgens mij niet aan jullie om een baas te kiezen, maar ze moeten het zelf uitvechten.quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:26 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Dat is nu juist het probleem, we hebben eerst de Jack in huis gehaald en daarna de Beagle.
De Beagle speelde de eerste dag meteen de baas en dan op een leeftijd van 8 weken.Onze Jack vond het allemaal prima, jeweets puppiegeur enzo.
Tot een jaar geleden was de Beagle de baas in huis, nu z'n pubbertijd voorbij is word hij wat rustiger en daar probeert onze Jack gebruik van te maken, hij wil weer de baas worden.
Wij zien de beagle als baas(groter, sterker), dus die trekken we voor. En daar wil de Jack niks van weten![]()
Mag ik niet van mijn vriendinquote:Op zondag 20 augustus 2006 10:29 schreef NanKing het volgende:
Oh ja vechtende honden moet je uit elkaar halen dmv aan de staart te trekken.
Dan heb je zo min mogelijk kans op zelf gebeten te worden.
Vind ze zielig, doe het als ze het niet zietquote:Op zondag 20 augustus 2006 10:31 schreef NanKing het volgende:
[..]
Euhz, hoezo niet?
Het is toch de enige manier hoor.
Mjah, het is zieliger als ze elkaar helemaal af maken en jij naar de dokter kan om je hand te laten hechten.quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:34 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Vind ze zielig, doe het als ze het niet ziet![]()
Ik heb niks gekruist, komt bij een fokker vandaan die jackies, beagle's en caveliers had.quote:Op zondag 20 augustus 2006 10:57 schreef Dementor het volgende:
Ten eerste hoe durf je een beagle te kruisen en ten tweede jack russels zijn pauperhonden.
Een kut stinkt en kwijlt ook hoorquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:06 schreef freddygonzales het volgende:
Neem dan ook geen twee honden sukkel....
beter: neem geen hond, ze stinken en kwijlen....
Dat is een kwestie van wassen en het is weg. Een hond meurt gewoon altijd, vooral als het geregend hebquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:08 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Een kut stinkt en kwijlt ook hoor![]()
quote:Op zondag 20 augustus 2006 11:11 schreef JimDavis het volgende:
Hier een foto van de beestjes:
[afbeelding]
Maar als ze gaat lopen na het wassen krijg je wrijving en van wrijving krijg je afscheiding en dat stinkt dan weerquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:10 schreef freddygonzales het volgende:
[..]
Dat is een kwestie van wassen en het is weg. Een hond meurt gewoon altijd, vooral als het geregend heb. Ook al was je hond dan meurt dat stinkbeest nog.
Ze vechten gewoon om de afstandsbediening. Koop er gewoon een bij.quote:Op zondag 20 augustus 2006 11:11 schreef JimDavis het volgende:
Hier een foto van de beestjes:
[afbeelding]
Oh wat een schatjesquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:11 schreef JimDavis het volgende:
Hier een foto van de beestjes:
[afbeelding]
Martin Gausquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:16 schreef denthemen het volgende:
laat iig naar die wonden kijken als het erg bloed.. en verder is er weinig aan te doen denk ik.. het grommen moet gewoon kunnen.. ze moeten zelf uitmaken wie de baas is.. alleen als het té erg word moet je ingrijpen(zoals je bijv. deed bij het vechten).. mocht je vragen hebben hoor ik het wel
Gaat bij ons in 99% van de gevallen ook primaquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:24 schreef Richard_dubbelB het volgende:
Wij hebben thuis ook twee russels af en toe vechten maar voor de rest geen last ze kunnen er goed met elkaar overweg![]()
ik vind die linker leuker. Doe die andere gewoon de deur uitquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:11 schreef JimDavis het volgende:
Hier een foto van de beestjes:
[afbeelding]
Nooitquote:Op zondag 20 augustus 2006 11:27 schreef kollie het volgende:
[..]
ik vind die linker leuker. Doe die andere gewoon de deur uit![]()
"Gevaar voor eigen leven"quote:Op zondag 20 augustus 2006 09:38 schreef JimDavis het volgende:
Ik met gevaar voor eigen leven ertussen gesprongen, en ze uitelkaar getrapt.(jack weer buiten gegooid)
en dat denk jij.quote:Op zondag 20 augustus 2006 09:45 schreef john6 het volgende:
Ik ben toch gvd de baas gevolgt door mijn vriendin.![]()
Ik heb zelf 2 hulphonden opgeleid voor mezelf, ik zal toch echt wel weten hoe zoiets werktquote:
Was niet lullig bedoeld hoorquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:04 schreef denthemen het volgende:
[..]
Ik heb zelf 2 hulphonden opgeleid voor mezelf, ik zal toch echt wel weten hoe zoiets werkt
|quote:Op zondag 20 augustus 2006 12:08 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Was niet lullig bedoeld hoor![]()
Hulphonden? voor je zelf?
Cool,quote:Op zondag 20 augustus 2006 12:09 schreef denthemen het volgende:
[..]
|
Jup, ben rolstoel gebonden dus is zo'n hond héél makkelijkIk was toen die jongen die op het jeugdjournaal kwam en op hart van nederland en zo omdat ik toen het 1e kind was dat een hulphond ging opleiden
![]()
Via een bepaalde stichting die dan 1 keer in de week thuis komen en je wat dingen uitleggen en de basis leggen voor de oefening, en dan bouw je het zelf uit.. via de stichting: Hond kan de was doen.. Je doet er 6 maanden over, en echt moeilijk is het niet, het is vooral érg leukquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:16 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Cool,
Was dat moelijk?
Heb je gebruik gemaakt van bepaalde internet site's?
Je hond is je beste vriend![]()
*respect*
Beagels proberen altijd dominant te zijn. Bij mijn ouders in de buurt woont ook een beagle dat beest heeft altijd ruzie met alle honden in de buurt. Komt gewoon omdat hij altijd heel dominant rondloopt (staart omhoog enzo) en daar zijn andere honden in de buurt niet echt van gediend. Gevolg is dat de beagle als zijn baas met hem rondfietst regelematig word aangevallen door andere honden omdat ze hem "zijn" plek willen wijzen. Volgens mij is een beagle gewoon (of een kruising er van) niet geschikt om samen met andere honden te houden.quote:Op zondag 20 augustus 2006 11:06 schreef freddygonzales het volgende:
Neem dan ook geen twee honden sukkel....
beter: neem geen hond, ze stinken en kwijlen....
Niet helemaal mee eens, het jackie is in ons geval de klootzakquote:Op zondag 20 augustus 2006 12:23 schreef mjb44 het volgende:
[..]
Beagels proberen altijd dominant te zijn. Bij mijn ouders in de buurt woont ook een beagle dat beest heeft altijd ruzie met alle honden in de buurt. Komt gewoon omdat hij altijd heel dominant rondloopt (staart omhoog enzo) en daar zijn andere honden in de buurt niet echt van gediend. Gevolg is dat de beagle als zijn baas met hem rondfietst regelematig word aangevallen door andere honden omdat ze hem "zijn" plek willen wijzen. Volgens mij is een beagle gewoon (of een kruising er van) niet geschikt om samen met andere honden te houden.
Jackie lijkt mischien de klootzak omdat de Beagle bepaalde signalen uitstraalt. Bij mijn ouders in de buurt is het ook niet de beagle die begint te vechten maar de andere honden. Valt me gwoon op dat de beagle dan heel dominant rondloopt (staart omhoog en heel statig rondlopen) waardoor de andere honden vaak zoiets hebben van "he, denk je dat je de baas bent" en hem dan op zijn plaats zetten.quote:Op zondag 20 augustus 2006 12:28 schreef JimDavis het volgende:
[..]
Niet helemaal mee eens, het jackie is in ons geval de klootzak![]()
Op straat ook nooit last van, ik moet wel zeggen dat Beagle's naar elkaar toe trekken.
Soort zoekt soort zeg maar![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |