Dus ik draaf door wilde je zeggen.quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:19 schreef Morthill het volgende:
[..]
Zo mooi is het nu ook weer nietEr is duidelijk te zien dat dit een game is
werd al op FOK!games door iemand gezegd dat die muis net zo goed voor de PC kan zijn. Een muis voor de 360 zal er niet komen denk ikquote:Op maandag 21 augustus 2006 11:21 schreef Ipho het volgende:
http://www.notfornoobs.com/
schijnt te maken te hebben met een speciale Muis voor de Xbox 360. Logo van Razer is ook te zien in de TV.
Allemaal erg vaag, maar microsoft heeft wel gezegd bezig te zijn met een nieuwe controller.
Ik hoop het!quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:28 schreef kepler het volgende:
[..]
Een muis voor de 360 zal er niet komen denk ik
Het lijkt mij anders heel goed mogelijk.quote:
nee, is al vaker door MS gezegd dat het niet zal gebeuren. En waarom zouden ze, ze willen namelijk het gamen op de PC ook stimuleren (Xbox Live Anywhere). Een muis op de 360 zou dan alleen maar roet in het eten gooienquote:Op maandag 21 augustus 2006 11:44 schreef Ipho het volgende:
[..]
Het lijkt mij anders heel goed mogelijk.
Zijn wel PS3 plaatjes he, wel eerlijk blijven.quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:15 schreef Tain het volgende:
Battlefield: Bad Company
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
ach, als dit:quote:Op maandag 21 augustus 2006 11:52 schreef masterdave het volgende:
[..]
Zijn wel PS3 plaatjes he, wel eerlijk blijven.
Eerste beelden Battlefield: Bad Company
Blijft geilquote:Op maandag 21 augustus 2006 12:02 schreef kepler het volgende:
[..]
ach, als dit:
[afbeelding]
op de 360 kan. Dan moeten die battlefield plaatjes ook wel kunnen
Multiplatform zal niet heel verschillend zijn verwacht ik
Dat is nou echt een typische Xbox game hequote:Op maandag 21 augustus 2006 12:02 schreef kepler het volgende:
[..]
ach, als dit:
[afbeelding]
op de 360 kan. Dan moeten die battlefield plaatjes ook wel kunnen
Multiplatform zal niet heel verschillend zijn verwacht ik
Typische Noot postquote:Op maandag 21 augustus 2006 12:14 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dat is nou echt een typische Xbox game he
Altijd tofquote:Dead Rising is erg in trek en vooral na de demo. Het spel met ontelbare mogelijke wapens die gevormd worden door alledaagse dingen doet goede zaken. Zo goed zelfs dat het de Xbox 360 helpt aan meer titels van de Japanse developer en uitgever Capcom. Zien we Devil May Cry 4 straks op de Xbox 360 verschijnen?
Aangezien de game al uit is in Amerika sinds 8 augustus, heeft Capcom nu al zo’n 320.000 kopiën van Dead Rising verscheept in de eerste week. Dit blijft groeien, want het aantal bereikt vandaag de 450.000 kopiën. De game doet het beter dan verwacht en verwacht dat er aan het einde van het fiscale jaar 800.000 eenheden zijn verkocht in plaats van de eerst geschatte 660.000. Dit alles is mede te danken aan de 300.000 downloads over de hele wereld van de demo.
Goed nieuws voor de fans van Capcom games, want zij overwegen nu sterk om nieuwe games naar de Xbox 360 halen. Ze hebben het dan vooral over de huidige Playstation 3 exclusive titels die dan ook voor Microsoft’s console uitkomen. Denk dan aan spellen als Devil May Cry 4 en Monster Hunter. Overigens hoeven die niet later uit te komen dan de PS3 versie, want 50 tot 60 procent van de productie gebeurd op PC’s om daarna pas aan de gang te gaan op de consoles.
Ja jij ookquote:Op maandag 21 augustus 2006 12:49 schreef Atuniel het volgende:
[..]
Ik schiet die kerel zo blauw in RS he
Capcom heeft dat zelf niet gezegd volgens mij, maar een aantal Japanse Analisten... Ik hoop echter dat het wel waar is want DMC4 lijkt me best tofquote:
Die van mij ook... en die is al 29 jaar dood.. kun je nagaan.quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:07 schreef masterdave het volgende:
Mijn oma schiet Notorious nog dood in RS, dus ja...
quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:08 schreef kepler het volgende:
[..]
Capcom heeft dat zelf niet gezegd volgens mij, maar een aantal Japanse Analisten... Ik hoop echter dat het wel waar is want DMC4 lijkt me best tof
quote:Christman is ours
Power to the Christman Gijsquote:
Oh god die spelfouten vandaag allemaalquote:Op maandag 21 augustus 2006 13:23 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Power to the Christman Gijs![]()
Christman ook
hoeveel bier gaan we daar op inzetten?quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ohw pleaseIk win nog 10 tegen 1 met mn ogen dicht van jullie boutzakken hiero.
quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:52 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
hoeveel bier gaan we daar op inzetten?
quote:Op maandag 21 augustus 2006 13:08 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ohw pleaseIk win nog 10 tegen 1 met mn ogen dicht van jullie boutzakken hiero.
http://www.xbw.nl/visionactie/quote:Op maandag 21 augustus 2006 14:09 schreef Chocobo het volgende:
Mensen, waar was die webcam preorder aktie nu ook alweer? Die van 39 euro?
quote:Zondag 20 augustus 2006 - De Engelse super verdediger staat niet alleen onder contract bij Chelsea maar ook bij Konami. Vorig jaar verscheen John Terry samen met Henry op de cover van Pro Evolution Soccer 5 en John Terry is nog lang niet klaar met Konami. Vandaag maakt Konami bekend dat het contract met John Terry is verlengt.
John Terry zal op de cover van Pro Evolution Soccer 6 vergezelgd worden door nieuwkomer Adriano, die een tijdje terug al tekende voor Konami. Een officiele verklaring van Konami:
Quote:
“John Terry is a player admired and respected by virtually all football fans and known for giving his all for club and country. As such, we were determined to get him on board for the new game. He was an absolute pleasure to work with during the promotion of Pro Evolution Soccer 5 as his enthusiasm and obvious love of the game shone through. He is already a brilliant advocate of Pro Evolution Soccer 6 – and is chomping at the bit to get his hands on the latest version. We look forward to working with him in the coming year.”
Ook John Terry is in zijn nopjes dat hij bijgetekend heeft. Hij vind Pro Evolution Soccer nog altijd de beste voetbalgame die er bestaat, en John is erg blij dat hij ook deel mag uitmaken van deel 6. John Terry reageerde dan ook blij met het nieuws.“As a life-long fan of the Pro Evolution Soccer series, I am delighted to be working with Konami for the second year running.”
Gelukkig wordt de Xbox 360 versie van Pro Evolution Soccer 6 volgende week voor het eerst getoond op de Games Convention. Wellicht zien we daar John Terry en Adriano ook terug.
dus waarschijnlijk zal het nog wel veranderen.
Lijkt me dat de geheugen-batterij niet goed is. Het lijkt me dat dat zeker wel onder de garantie valt.quote:Op maandag 21 augustus 2006 14:54 schreef Evil_Jur het volgende:
Mijn klok van de xbox blijft zich maar resetten, best irritant. Kan ik hem daarvoor inruilen of valt zoiets kleins niet onder de garantie?
Gewoon MS even bellenquote:Op maandag 21 augustus 2006 14:58 schreef Evil_Jur het volgende:
Volgens mij zowel wanneer ik de stroom erafzet of erop laat.
ik heb het ook met mijn xbox, hij reset steeds de tijd naar 1/1/2005 12±00 als ik de stroom eraf haal. maar hj verbeterd zichzelf als ik me aanmeld op xbox livequote:Op maandag 21 augustus 2006 14:58 schreef Frasier het volgende:
[..]
Lijkt me dat de geheugen-batterij niet goed is. Het lijkt me dat dat zeker wel onder de garantie valt.
eensch, had op zijn minst poker erbij kunnen doenquote:Op maandag 21 augustus 2006 15:07 schreef Niek. het volgende:
Wel zonde dat ze bij die camera Uno meeleveren, zou beter zijn als ze gewoon 800ms points hadden gedaan dan kon je zelf een game uitkiezen.
Waarom trek je dan zo af en toe de stekker eruit? (je weet dat er een aan/uit knop op zit en dat je hem ook vanaf je controller kan uitzetten hequote:Op maandag 21 augustus 2006 15:27 schreef Evil_Jur het volgende:
Volgens MS ligt het eraan dat ik de stekker er af en toe uit trek, de 360 zou namelijk zelf niet beschikken over een batterij waardoor de data steeds gewist wordt wanneer de stroom eraf gaat...
Ik zal hem voorlopig maar niet meer loskoppelen en kijken of het probleem dan weg is.
dat duurt maar 48 uur en Poker is een veel logischere keus.quote:Op maandag 21 augustus 2006 15:24 schreef MMaRsu het volgende:
Poker kun je toch al gratis downen dus who cares
Als het goed is vanaf woensdagquote:Op maandag 21 augustus 2006 16:00 schreef Sharkdoggie het volgende:
Wanneer is die pokerding eigenlijk gratis te downloaden?
Gratis via dynabyte geregeltquote:Op maandag 21 augustus 2006 16:32 schreef Sharkdoggie het volgende:
Dat mensen daarvoor 8 euro over hebben. vragen
quote:The Leipzig Games Convention is starting on the 24th August and according to rumours and posts on the Neoseeker and Evo-web boards, many Xbox 360 demos and videos are being released! Below is the list:
24th August 2006
Pro Evolution Soccer 6 (video)
Forza Motorsport 2 (video)
Just Cause (demo)
25th August 2006-
F.E.A.R (video)
F.E.A.R (demo)
Test Drive Unlimited (demo)
Splinter Cell Double Agent (video)
26th August 2006-
Pro Evolution Soccer 6 (demo)
Half- Life 2 (video)
Half- Life 2 Portal (video)
Team Fortress 2 (video)
Forza Motorsport 2 (demo)
Hoho, ik vraag er geen 8 euro voorquote:
in mijn belevenis is 7x 100 nog altijd 700 MBquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:18 schreef Niek. het volgende:
5 demo van zeg, elk een gig, is 5 gig.
7 filmpjes, van elk 100mb, is 7gig
Oftewel, dit kan zomaar 12gig in gebruik gaan nemen
Geruchten, waarschijnlijk fake hoorquote:
Hij moet in Oktober in de winkels komen, neem aan dat die wel speelbaar is nu danquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:28 schreef MMaRsu het volgende:
Ik zie echt geen demo van Forza 2 op Live komen, afaik is die niet eens in Leipzig te spelen
Ik vond 12gig al zoveel, las het toen nog een keer en kwam weer op 12gigquote:Op maandag 21 augustus 2006 17:23 schreef Gamedemon het volgende:
[..]
in mijn belevenis is 7x 100 nog altijd 700 MB
Ik zie het niet gebeuren hoor die okt release. Nog geen gamebeelden of niks..quote:Op maandag 21 augustus 2006 17:30 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Hij moet in Oktober in de winkels komen, neem aan dat die wel speelbaar is nu dan
Andere uitgaven enzo. Heb nog een social life, zegmaar.quote:Op zondag 20 augustus 2006 23:53 schreef Wessiej het volgende:
[..]
Lening aanvragen voor 3 spellen?
Maarja, ik heb die alle 3 al besteld ja, lijken mij tof.
Komt toch een demo aan...quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik zie het niet gebeuren hoor die okt release. Nog geen gamebeelden of niks..
http://splintercell.uk.ubi.com/doubleagent/quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:41 schreef MMaRsu het volgende:
[..]
Ik zie het niet gebeuren hoor die okt release. Nog geen gamebeelden of niks..
Je CMOS batterij is blijkbaar leeg. In PC's zitten deze ook om bepaalde settings vast te houden. Onder andere je RTC (Real-Tim Clock).quote:Op maandag 21 augustus 2006 15:03 schreef Evil_Jur het volgende:
Ok, dan zal ik maar even bellen. Thanks
Ds Lite + brain training.quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:37 schreef Niek. het volgende:
[..]
Ik vond 12gig al zoveel, las het toen nog een keer en kwam weer op 12gig![]()
![]()
(Word tijd dat school weer begint dan vind er weer iets van activiteit plaats in mn hersenen![]()
quote:
Ik had het over Forza 2 jongensquote:Op maandag 21 augustus 2006 18:52 schreef Chocobo het volgende:
[..]
http://splintercell.uk.ubi.com/doubleagent/
Denk het wel hoor.... 17 oktober is echt de dagIs volgens mij ook bevestigd.... samen met de demo in september.... demo is MP dacht ik.
Cool maar ik haal dit spel voor de SP en de coop MP.
Check deze filmpjes:
http://video.google.nl/videosearch?q=Splinter+Cell+Double+Agent
360 versie heeft geen coopquote:Op maandag 21 augustus 2006 18:52 schreef Chocobo het volgende:
[..]
http://splintercell.uk.ubi.com/doubleagent/
Denk het wel hoor.... 17 oktober is echt de dagIs volgens mij ook bevestigd.... samen met de demo in september.... demo is MP dacht ik.
Cool maar ik haal dit spel voor de SP en de coop MP.
Check deze filmpjes:
http://video.google.nl/videosearch?q=Splinter+Cell+Double+Agent
ga je het nog vertellen ?quote:Op maandag 21 augustus 2006 18:45 schreef jorienvdherik het volgende:
wat is je bron trouwens wessie
Ja, Versus mode met botsquote:Op maandag 21 augustus 2006 19:42 schreef Wessiej het volgende:
Wel Co-op Challenges.
Nee iddquote:
quote:Op maandag 21 augustus 2006 19:51 schreef Chocobo het volgende:
[..]
Nee idd
Van de Ubisoft site:
Xbox 360 extras: Two additional alternate single-player missions, nine all-new merged versus and co-op maps, and new underwater and sandstorm combat.
Van de xbox site:
Komt er een aparte coöperatieve campagne voor solo en multiplayer?Hoeveel missies kunnen we deze keer verwachten? (www.360monster.com, www.gamebattles.com, www.xboxdynasty.de, www.xboxworld.nl)
De coöperatieve gamemode is onderverdeeld in vele co-op uitdagingen. Er zijn missies met een tot drie menselijke Spies tegen Mercenary-bots. Met 4 moeilijke levels en verschillende doelen zijn dit leuke manieren om als team te leren en beter te worden.Er zullen ongeveer 30 van deze uitdagingen beschikbaar zijn; deze zullen een speciaal scorebord bevatten en enkele van de uitdagingen zullen deel uitmaken van speciale evenementen op Xbox Live!
quote:You've mentioned SCCT's very innovative Coop part, can we expect to see it's return in Double Agent?
Yes and no. Actually Coop will be part of the game, however while on the "current gen" plattforms (like the XBox for example), it'll be the same it has been in SCCT, the "next gen" versions (XBox360 / PC) will only get a Coop sub-mode. That means it's only a portion of the Spies VS Mercenaries mode. You'll be able to take on 3 Upsilion Forces (AI driven) with 2 of your friends but it won't come with it's own story like in SCCT.
Ja dat is toch coopquote:
neenquote:Op maandag 21 augustus 2006 20:15 schreef H.Flick het volgende:
Just Cause lijkt me super! Stukken leuker dan SR. http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=66801
quote:Op maandag 21 augustus 2006 20:15 schreef H.Flick het volgende:
Just Cause lijkt me super! Stukken leuker dan SR. http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=66801
Ja, daarom. Eurogamer gaf Ridge Racer 6 nog een hoog cijferquote:Op maandag 21 augustus 2006 20:23 schreef H.Flick het volgende:
Eurogamer is anders ook best positief.
Euhm waarom? Ik lees net voor het eerst over die game en de setting spreekt me veel meer aan dat dat gangsta gebeuren van SR.quote:
Mja check die filmpjes. Het slaat gewoon nergens op. En SR is/wordt een topperquote:Op maandag 21 augustus 2006 20:57 schreef H.Flick het volgende:
[..]
Euhm waarom? Ik lees net voor het eerst over die game en de setting spreekt me veel meer aan dat dat gangsta gebeuren van SR.
Jij vind het nergens op slaan, mij lijkt het geweldig, heerlijk stunten en gewoon echte vrijheid. SR is een leuk spel, maar de hele gangster setting ben ik een beetje beu, just cause is gewoon iets compleet nieuws, nu alleen nog hopen dat het goed speelbaar word.quote:Op maandag 21 augustus 2006 21:22 schreef devv05 het volgende:
[..]
Mja check die filmpjes. Het slaat gewoon nergens op. En SR is/wordt een topper
Nee, zit er niet in.quote:Op maandag 21 augustus 2006 21:41 schreef masterdave het volgende:
zit er een MP functie in, in just cause?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |