Eensch !!quote:Op vrijdag 25 augustus 2006 07:42 schreef Pinball het volgende:
Ik vind die screenshots van bergie88 in de SV echt heel handig, 3 kleintjes op een rij.
Perfect voor de beeldvorming, en omdat ze klein zijn veel minder 'storend' dan die fullsize screenshots in de SV.
Helemaal mee eensquote:Op vrijdag 25 augustus 2006 08:59 schreef ruby het volgende:
Belachelijk die censuur bij BB!
Voor de rest weer mooi werk!
ik kijk constant naar 4 streamsquote:Op maandag 21 augustus 2006 22:44 schreef Sanne het volgende:
Ik hoop dat ze hier lezen, maar ik zie dat er nu twee anderen aan het streamen zijn, en bedacht me dat het wel handig is als we verschillende streams kijken in plaats van alledrie naar dezelfde.
Ik kijk naar 1 nu, maar ben bereid te schakelen.
quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 23:29 schreef ThaSandman het volgende:
Het lastige met die streamverslagen is dat niet alle leuke dingen tegelijk gebeuren. Eergister had niemand een streamverslag geschreven en APK vroeg ons om het bij te houden. Ik heb dus een streamverslag gemaakt door 1 hele COS door te nemen. Deze heb ik een aantal keren aangepast zodat het een duidelijk geheel werd. Dit was best lastig, maar is wel een goed streamverslag geworden.
ik wordt er niet echt opgewonden van bergie....quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 22:40 schreef Bergie88 het volgende:
Hallo allemaal,
ik pleit voor een nieuw ´streamregel´. Eén andere streamer gaf in het begin een handig voorbeeld. Ik zou het erg makkelijk vinden als diegene die een streamverslag schrijft dit laat weten met `klokt in´ bij zijn eerster bericht in de SV. Zo is het voor de andere duidelijk dat er al iemand aan het streamen is en er geen dubbele streamverslagen komen. Kijk desnoods als je toch wil streamen op de andere streams. Verder is het niet echt van toepassing om maar één bericht te plaatsen, omdat wanneer je een streamverslag schrijft je moet weten wat er gaande is in het huis en moet je het minstens een kwartier volgen.
Wanneer je dan stopt met streamen eindig je je bericht met ´klokt uit´.
Het lijkt mij dus handig als de OP post wat korter word, maar deze aanpassing de komende aantal dagen VET gedrukt in de OP staan. Zodat meerdere mensen ervan op de hoogte zijn.
Het volgende is ook handig om opgenomen te worden in de streamverslagenOP.
Big Brother laat het internet publiek 4 camara´s zien. Deze vier camara´s volgen continu twee groepen mensen. Zo volgen camara 1 en 2 hetzelfde gesprek en camara 3 en 4 hetzelfde gesprek.
Wanneer je een verslag schrijft kan je er voor kiezen alle streams tegelijk te kijken maar ook kan je er natuurlijk voor kiezen één gesprek te volgen. Alles wat op de andere streams gebeurd gaat langs je heen en kan dan iemand anders melden in een streamverslag.
Laat horen hoe jullie erover denken!!
Persoonlijk zie ik liever dubbele streamverslagen dan geen streamverskagen.quote:Op zaterdag 26 augustus 2006 22:40 schreef Bergie88 het volgende:
Hallo allemaal,
ik pleit voor een nieuw ´streamregel´. Eén andere streamer gaf in het begin een handig voorbeeld. Ik zou het erg makkelijk vinden als diegene die een streamverslag schrijft dit laat weten met `klokt in´ bij zijn eerster bericht in de SV. Zo is het voor de andere duidelijk dat er al iemand aan het streamen is en er geen dubbele streamverslagen komen.
Duh ik ook. Maar ik kan het geluid van één ervan maar volgen. En het is zonde als drie streamers tegelijk dezelfde stream verslag doen.quote:
Jah idd bedankt voor het feit dat je de moeite hebt genomen het te kopierenquote:Op zondag 27 augustus 2006 10:27 schreef flugeltje het volgende:
Nunk, hulde
Bedankt voor het plaatsen van streamverslagen van vannacht, nu kon ik toch bijlezen.
De objectiviteit is ver te zoekenquote:Op zondag 27 augustus 2006 10:04 schreef Peter6000 het volgende:
Micheline zit met een kopje thee aan tafel.
Het ziet er redelijk geil uit
Van de rest van de bewoners is niets zichtbaar op de streams
[afbeelding]
cap 6T5
Wat is dit voor voer ? Speciaal reageer-hierop-in-caps-zangzaadquote:Op zondag 27 augustus 2006 16:28 schreef cuall het volgende:
Uit de Streamverslagen
[..]
De objectiviteit is ver te zoeken![]()
![]()
Doe niet zo flauw joh! Je weet wat je hiermee losmaakt, reageer dan gewoon niet en laat die stomme vete eens rusten...quote:Op zondag 27 augustus 2006 16:28 schreef cuall het volgende:
Uit de Streamverslagen
[..]
De objectiviteit is ver te zoeken![]()
![]()
Precies, en je kan altijd (als je het ziet) jouw dubbele weghalen.quote:Op zondag 27 augustus 2006 11:36 schreef APK het volgende:
[..]
Persoonlijk zie ik liever dubbele streamverslagen dan geen streamverskagen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |