Oant moarn, tot morgenquote:Later vanavond en vannacht volgen nieuwe regen en onweersbuien, dit kunnen soms felle exemplaren zijn met onweer en veel regen.
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:01 schreef Piet-Paulusma het volgende:
Inderdaad, wat een kutvolk zeg![]()
Het weer dan:
[..]
Oant moarn, tot morgen![]()
Dat zou heiligschennis zijn.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:38 schreef TheSilentEnigma het volgende:
Voor je het weet gaat iemand er met de identiteit van Lucille Werner vandoor...
kolliequote:
quote:
geen linkquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:46 schreef M-I-L-F het volgende:
[..]Deze link :http://www.youtube.com/watch?v=I0yI2MQf8Tk
quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:46 schreef M-I-L-F het volgende:
[..]Deze link :http://www.youtube.com/watch?v=I0yI2MQf8Tk
waarom?quote:
Daarom!quote:
De miniiiiplayback shoow, de miniplayback shoooow , brrrrrrrieeehieeee ( dat was dat paardquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 12:21 schreef Henny_Huisman het volgende:
[..]
Boh gek, alsof er wat mis is met de grootste kindervriend van de Nederlandse tv.
Totally n00b.
Vergeet Maikuuull nietquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 13:46 schreef Maikuuul het volgende:
2 mensen hebben mij al gekloond
Maikuul en Maikuuuul
Je bent sowieso al een kloonquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:39 schreef SHE het volgende:
Ik vind mezelf wel iets voor een Goedele kloon![]()
Owjahquote:
Ahum ahumquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:24 schreef Simone_Blok het volgende:
Weg ermee, met die kloons!
Hup, zo de container in!
quote:De Telefoongids start campagne ‘Word ook bekend’
Amsterdam, 26 mei 2006 – De Telefoongids start op 27 mei aanstaande met de campagne ‘Word ook bekend’, waarmee de pay-off ‘Je vindt ’t zeker met De Telefoongids’ tot het verleden behoort. De nieuwe campagne illustreert de positie van De Telefoongids als meest geraadpleegde informatiebron van Nederland.
In de campagne spelen niet René en Natasja Froger de hoofdrol maar de bekende Simone Blok van Blok Containerverhuur. René en Natasja weten direct wie ze is,
“je weet wel, uit De Telefoongids.”
De door N=5 gemaakte multimediale campagne bestaat uit een commercial, radiospot, direct mail en outdoor. Verder maken ook sales support materiaal, interne communicatie, public relations en online deel uit van de campagne.
“Ons doel is gebruikers en adverteerders van De Telefoongids te laten zien dat De Telefoongids hét middel is om door het grote publiek gevonden te worden. De Telefoongids is niet alleen het bekendste boek van Nederland maar ook de meest geraadpleegde informatiebron. Dagelijks maken twee miljoen mensen gebruik van de producten van De Telefoongids, een grotere kans om bekend te worden bestaat haast niet, ” aldus Dolf Weiler, Marketing Directeur van De Telefoongids.
De multimediale campagne is mede tot stand gekomen door Head First Creative Consultancy: Brent Vicknair, reclamebureau N=5, mediabureau Mindshare en
PR bureau Edelman.
Ik ben geen kloon van jou zo hé..quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 13:09 schreef Henny_Huisman het volgende:
Dus eigenlijk beken ik (Dirktator) in dit topic, dat ik (Henny), Piet Paulusma, Alberto Vermicelli en de rest van het toffe Samson-dorp allemaal kloons zijn van mij.
No way!quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 13:09 schreef Henny_Huisman het volgende:
Dus eigenlijk beken ik (Dirktator) in dit topic, dat ik (Henny), Piet Paulusma, Alberto Vermicelli en de rest van het toffe Samson-dorp allemaal kloons zijn van mij.
Wat ben jij gemeen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2006 00:14 schreef SuperwormJim het volgende:
alle kloons moeten dood!
aan deze uitspraak kunnen geen rechten worden ontleend en is derhalve geen doodsverwensing
Snatelrangetjequote:Op zondag 20 augustus 2006 06:17 schreef SnatelRangetje het volgende:
[..]
Wat ben jij gemeen.![]()
Alle Superwormen die Jim heten zou ik best graag dood willen zien.![]()
Heel stiekum zeg ik dat SuperWormJim bestwel leuk is enzoquote:Op zondag 20 augustus 2006 06:17 schreef SnatelRangetje het volgende:
[..]
Wat ben jij gemeen.![]()
Alle Superwormen die Jim heten zou ik best graag dood willen zien.![]()
FC. De kampioenenquote:Op vrijdag 18 augustus 2006 14:00 schreef Xavier.Waterslaeghers het volgende:
a lap zeg, ik zijt een belse kloon
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |