haha baad(t) 't niet, schaadt het wel in dit geval!quote:Op zaterdag 9 september 2006 22:39 schreef melonovy het volgende:
Ja ik denk dat een sodabadje je pijn zeker kan verlichten, en baad het niet, schaad het niet!
waaaah wat ben je van plan, vertel op!quote:Ga ik onthouden voor als ik zelf ooit ... euh kraamhulp ben
Misschien kun je iets van een alarm zetten om je eraan te herinneren dat je de pil moet slikken? Kan bijv met mobiele telefoon ofzow.quote:Op zondag 10 september 2006 09:41 schreef Suzanna het volgende:
Paradijsvogeltje, ik ben ook van plan een soort minipil te gaan nemen na de bevalling van ons derde kindje. Dat stipte innemen kan nog een probleem gaan worden, ik kan al niet eens eraan denken om elke dag vitamines te slikken... Maar goed, ik wil borstvoeding geven en dat kun je niet samen met een gewone pil doen eigenlijk.
geen idee wat het is, ik ga meteen even googlenquote:Op maandag 11 september 2006 17:39 schreef poemojn het volgende:
Owlet. evt kun je misschien iets als femcap nog overwegen? De b etrouwbaarheid daarvan is wel lager na een bevalling.
quote:Op maandag 11 september 2006 23:59 schreef Anitra het volgende:
Weet niet waar ik het neer moet zetten, maar het dreumes en peutertopic leek mij niet de goede plek, dus maar even hier omdat ik het toch even kwijt wil.
De onderzoeken donderdag doen meer met me dan ik vanmorgen dacht. De hele dag ben ik er al mee bezig en weet dat ik geen conclusies moet trekken voor we de uitslagen hebben. Maar ik heb een knoop in mijn maag en vraag me af wat er werkelijk met Djulian aan de hand is. Ruim een jaar geleden werd BHS vast gesteld door de huisarts, maar hij zei toen al dat er een aantal dingen op epilepsie leken, maar hij vond verder onderzoek niet nodig want het was BHS. De laatste aanvallen waren zo erg dat we dachten dat hij er niet meer uit kwam. Nu pas komen die emoties naar boven. Ik hoop dat er wat uit de onderzoeken komt zodat we weten wat we moeten doen, zodat Djulian die angst niet meer hoeft te hebben.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |