Whehe, dat klinkt wel erg cool! Ben benieuwdquote:Veren in de reet steken en afkraken maar
We hebben al heel wat programma's gehad waarin activiteiten met sterren worden uitgevoerd. Maar BNN lijkt nu een goudmijntje in handen te hebben met Ranking with the Stars. Hierin strijden tien bekende vrouwen met als inzet: wie kent zichzelf en de anderen het beste? Oftewel: veren in de reet steken en afkraken maar. Zeker als je je bedenkt dat Paul de Leeuw het geheel presenteert.
Het programma wordt gemaakt naar een Japans format. De vrouwen krijgen vragen voorgelegd over zichzelf en anderen. De deelneemsters rangschikken zichzelf en negen medespeelsters. Hun motivatie voor de ranglijst, verrassende uitspraken over en weer, vormt de kracht van het programma. De vragen worden ook voorgelegd aan honderd mannen. De vrouw die het meest in de buurt komt van het antwoord van het mannenpanel, wint het spel. BNN maakte de namen van de deelnemende vrouwen dinsdag nog niet bekend.
Juist dat laatste is een spannend element. Volgens mij is er geen BN'er zo gek om zichzelf zo in de waagschaal te stellen. Maar met de tongue-in-cheek-aanpak van BNN en Paul de Leeuw kan het juist heel grappig zijn en misschien zelfs een enorme boost aan de carrière geven. Nu al leuker dan Dancing on Ice en Sterren dansen op het IJs en alle andere spin-offs!
Het was overigens al bekend dat Vara-gezicht Paul de Leeuw een uitstapje maakt naar BNN. Binnenkort doet KRO-presentatrice Yvon Jaspers hetzelfde.
quote:Sleur Alert: Paul zoekt publiek!
Paul de Leeuw is vorige week in de vergaderruimte van het BNN-hoofdkwartier gesignaleerd. Het zag er allemaal heel geheim uit wat daar binnen gebeurde, maar nu is het toch uitgelekt: vanaf 8 december gaat De Leeuw Ranking the Stars presenteren voor BNN!
De Leeuw doet het niet helemaal alleen. Hij krijgt hulp van tien beroemde Nederlandse vrouwen, die elkaar eens precies gaan vertellen wat ze van de ander vinden. Dat wordt vuil spuiten (of slijmen)… In ieder geval gaat Paul alles in de strijd gooien om er voor te zorgen dat de dames zich helemaal blootgeven.
Wil jij Paul en zijn vrouwen live zien tijdens de opnames? Dat kan op 7, 8, 12 en 13 september van 9.30 tot 15.00 uur in Hilversum. Meld je aan via rankingthestars@bnn.nl
quote:Echte sterren in BNN's Ranking with the Stars
We hebben al heel wat 'with the Stars-programma's' gehad op tv, maar nooit telde zo'n show alleen maar sterren. BNN is de eerste die daar verandering in brengt met Ranking with the Stars, gepresenteerd door Paul de Leeuw. Hij heeft tien bekende Nederlanders bereid gevonden om zich de hemel in te laten prijzen of juist de grond in te laten boren. Onder andere Katja Schuurman (foto: Greg Williams), Victoria Koblenko, Georgina Verbaan, Daphne Bunskoek en Chantal Janzen doen mee aan het programma naar Japans voorbeeld. De deelneemsters rangschikken zichzelf en negen medespeelsters. Hun motivatie voor de ranglijst, verrassende uitspraken over en weer, vormt de kracht van het programma. De vragen worden ook voorgelegd aan honderd mannen. De vrouw die het meest in de buurt komt van het antwoord van het mannenpanel, wint het spel.
Bron
Leuk!quote:Op woensdag 13 september 2006 19:51 schreef Liejannuh het volgende:
Vandaag bij de opnames geweest en het was hilarisch!
De 10 dames die mee doen:
Milika Peterzon
Leontine Borsato
Katja Schuurman
Georgina Verbaan
Sophie Hilbrand
Yvon Jaspers
Victoria Koblenko
Fiona Hering
Daphne Bunskoek
Chantal Janzen.
De uitzendingen zijn wekelijks te zien vanaf vrijdag 8 december om 21.30 uur.
Kijken dus! Het is echt heel erg grappig!
quote:Tien bekende vrouwen in BNN's Ranking the Stars
De namen van de tien bekende vrouwelijke sterren van BNN’s Ranking the Stars zijn bekend. Het door Paul de Leeuw te presenteren programma is een 'spannende, confronterende en vooral humoristische personalityshow waarin tien vrouwelijke sterren zichzelf blootgeven', volgens BNN.
Het programma laat zien hoe de vrouwen er zelf over denken en hoe ze naar anderen kijken. De tien BV'ers zijn: Katja Schuurman, Fiona Hering, Leontine Borsato, Victoria Koblenko, Chantal Janzen, Sophie Hilbrand, Yvon Jaspers, Daphne Bunskoek, Georgina Verbaan en Milika Peterzon. Zij gaan vanaf 8 december de strijd met elkaar aan.
Elke week worden de dames vragen voorgelegd over zichzelf en over de anderen. De vrouwen moeten een lijstje maken van één tot en met tien waarin ze zichzelf en de anderen moeten rangschikken. Dezelfde vraag is gesteld aan een panel van 100 mannen. De vrouw met de meest overeenkomstige antwoorden wint het spel.
Een BNN-woordvoerder: Ondertussen leren we de vrouwen veel beter kennen, want elke plaats op de lijst moet wel gemotiveerd worden. Dat kan leiden tot verrassende uitspraken over en weer, want wie zet je op plaats tien en wie op plaats één en waarom? Alle tien vrouwen worden regelmatig en veelvuldig geportretteerd in de media. Zo ontstaan beeldvorming en imago's.
quote:Bekende vrouwen met billen bloot in Ranking the Stars
Geplaatst op 30-11-2006 om 11:59
Wie zal het hardst wraak nemen op haar ex? Van wie horen we over vijf jaar niks meer? En wie heeft de slechtste kledingsmaak? Dit zijn enkele vragen die de tien bekende vrouwelijke sterren krijgen voorgelegd in het nieuwe BNN- programma Ranking the Stars. Katja Schuurman, Fiona Hering, Leontine Borsato, Victoria Koblenko, Chantal Janzen, Sophie Hilbrand, Georgina Verbaan, Daphne Bunskoek, Milika Peterzon en Yvon Jaspers gaan vanaf vrijdag 8 december met de billen bloot.
Ook pikantere onderwerpen gaan over tafel in het nieuwe Ranking the stars. Wie van de vrouwen heeft wel eens een trio gedaan? Wie liegt het meest om haar zin te krij- gen? En van wie is het het meest waarschijnlijk dat ze er een minnaar op na houdt?
Elke aflevering speelt presentator Paul de Leeuw twee rondes, ontfutselt hij de dames de antwoorden en legt hij de dames het vuur aan de schenen. De antwoorden van de tien vrouwen worden vergeleken met die van 100 mannen. De vrouw met de meest overeenkomstige antwoorden wint het spel.
Chantal moest gisteravond werken.. in een theater ergens ! ik weet niet in welke musicals ze nu staat.quote:Op zondag 3 december 2006 11:14 schreef Viking84 het volgende:
Ik snapte niet goed wat Chantal kwam doen. Binnen 10 minuten was ze weer weg. Dat was wel een domper.
Ja dat had ik ook al begrepen, maar waarom kwam ze dan? Kom dan een andere keer als je wél de hele avond kunt blijven, toch?quote:Op zondag 3 december 2006 11:16 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Chantal moest gisteravond werken.. in een theater ergens ! ik weet niet in welke musicals ze nu staat.
Wat heb jij ineensquote:Op zondag 3 december 2006 18:25 schreef BliksemSchigt het volgende:
Volgens mij is dat wel duidelijk hoor HB, dat je het leuk vindt en het gaat kijken.
quote:Daphne Bunskoek: ‘Sleaze and dirt’ in Ranking the Stars
Geplaatst op 05-12-2006 om 8:50
Presentatrice Daphne Bunskoek denkt dat het nieuwe BNN-programma Ranking the Stars heel wat vuurwerk zal opleveren. “De roddelbladen hoeven de volgende acht weken alleen maar met een kladblok bij de buis te gaan zitten en kunnen ze alle sleaze and dirt overschrijven“, vertelt Bunskoek in RTL Boulevard. Bunskoek is één van de tien bekende vrouwen die vanaf komende vrijdag met de billen bloot gaan in Ranking the Stars (foto), dat onder presentatie van Paul de Leeuw staat.
De dames leggen elkaar in het programma de vuur aan de schenen. “Je komt ook wel een beetje in een mood. Dat is ook het programma. We hebben allemaal die Japanse afleveringen gezien, je moet elkaar wel een beetje opstoken.”
Tijdens de opnames van Ranking the Stars was er een gespannen sfeer tussen Georgina Verbaan en Victoria Koblenko. In het programmablad van de VARA noemde Georgina Victoria zelfs een ‘ontzettend raar mens’ en een ‘volledig contactgestoorde idioot’. “Tussen de opnamen door ging ze steeds heel demonstratief met haar iPod zitten of een boek lezen. Dus tussen ons ging het er wel hard aan toe de hele tijd“, aldus Georgina in het VARA-blad. Voor de camera’s van RTL Boulevard verklaart de actrice: “Aan Victoria stoor ik me aan zo ongeveer alles. Dat vind ik heel leuk. Dat doet tenminste iets met je. De meeste mensen die gaan je zo voorbij en vallen helemaal niet op. En Victoria valt wel op, al was het maar vanwege haar haar.”
Elke aflevering ontfutselt Paul de Leeuw de dames antwoorden op vragen als ‘Wie van de vrouwen heeft wel eens een trio gedaan?’ en ‘Wie liegt het meest om haar zin te krijgen?’ De antwoorden van de tien vrouwen worden vergeleken met die van 100 mannen. De vrouw met de meest overeenkomstige antwoorden wint het spel. “Aan het einde van al die afleveringen wilde ik die mannen gewoon slaan“, aldus Fiona Hering. “Dat zijn wel heel erg cliché mannen.” Ranking the Stars is vanaf aanstaande vrijdag (8 december) om 20.30 uur te zien bij BNN op Nederland 3.
De voorstukjes waren ook al erg leukquote:RANKING THE STARS
’Valse vrouwen’ geven zich bloot
door PATRICK VAN WEERDENBURG
Telegraaf-journaliste Fiona Hering had geen idee „dat Japanse wijven zo vals konden zijn.” Fiona is één van de tien bekende Nederlandse vrouwen die meedoen aan de hilarische en meeslepende personalityshow Ranking The Stars, gemaakt naar een Japans format. „In Japan ging het om actrices, ex-modellen en ander fraais wat elkaar in niet mis te verstane bewoordingen verbaal afmaakte. Of ik voor BNN aan een Nederlandse versie mee wilde doen. Ik heb er wel even over moeten denken om me voor de hele natie af te laten zeiken”, zegt Fiona.
Ranking the Stars, gepresenteerd door Paul de Leeuw, is een spannend, confronterend programma waarin tien vrouwelijke sterren zichzelf totaal blootgeven. Het programma laat zien hoe de vrouwen er zelf over denken en hoe ze naar anderen kijken.
De negen andere door De Leeuw persoonlijk geselecteerde dames zijn: Katja Schuurman, Leontine Borsato, Victoria Koblenko, Chantal Janzen, Sophie Hilbrand, Yvon Jaspers, Daphne Bunskoek, Georgina Verbaan en Milika Peterzon.
Elke aflevering wordt de club vrouwen vragen voorgelegd over zichzelf en over de anderen.
Ze moeten een lijstje maken van één tot en met tien waarin ze zichzelf en de anderen moeten rangschikken. Dezelfde vraag is gesteld aan een panel van honderd mannen. De kandidate met de meest overeenkomstige antwoorden wint het spel.
„Er worden vragen gesteld als ’wie is het minst lief?’, ’wie zou er het eerst een triootje doen?’ en ’met wie zou je nooit getrouwd willen zijn?’ „Op die laatste vraag heb ik mezelf op nummer één gezet”, grinnikt Fiona.
Want?
„Ik ben weinig thuis, heb echt niet de aardappels om zes uur op tafel, geef veel teveel geld uit en vermoed dat mannen denken dat ik zelfs in bed nog vijf kwartier in een uur praat. Maar, tot mijn grote verbazing bleken er nog drie andere vrouwen hoger te scoren, haha.”
Door Ranking The Stars komt de kijker volgens Hering enorm veel over de BN’ers te weten: „Het is een roddelblad op televisie, voor een live-publiek. Maar we vertellen het allemaal zelf, dus is het in dit geval waar. Het was een uitputtingsslag, waar ik bekentenissen heb gedaan die ik er achteraf het liefst uitgeknipt zou hebben. Het is niet zo intens vals als de Japanse versie, heftig is het wel. Maar de tranen liepen af en toe ook over mijn wangen van het lachen. Vooral om Paul de Leeuw. Die is werkelijk geniaal.” Kijken dus.
quote:
Goh.quote:
HB kijkt naar alles waar Paul in zit, hoorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |