Nah, is een Rotterdamse, kan toch nooit lang goed gaan.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:24 schreef Argento het volgende:
Je kunt SHE toch ook gewoon om betere foto´s vrágen?
Boeiend, doe ik ook. Soms wil ik weten wie iemand is, en diegene die hunzelf willen laten zien hebben daarom zo'n fobo ding bij hun naam. Ik heb zelf geen behoefte aan Fobo dus je kunt er ook niet reageren, dus heeft het ook geen zin om niet anoniem ofzo te surfen.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:26 schreef Tha_Erik het volgende:
Dat is nog altijd beter dan mensen die anoniem over het fotoboek surfen.
Nee, maar je hebt mensen die wel een compleet fotoboek hebben met foto's en een leuk verhaal en heel de mikmak, maar dan nog anoniem eroverheen surfen, dat vind ik irritant.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:36 schreef XiChico het volgende:
[..]
Boeiend, doe ik ook. Soms wil ik weten wie iemand is, en diegene die hunzelf willen laten zien hebben daarom zo'n fobo ding bij hun naam. Ik heb zelf geen behoefte aan Fobo dus je kunt er ook niet reageren, dus heeft het ook geen zin om niet anoniem ofzo te surfen.
Waaromquote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:40 schreef Tha_Erik het volgende:
[..]
Nee, maar je hebt mensen die wel een compleet fotoboek hebben met foto's en een leuk verhaal en heel de mikmak, maar dan nog anoniem eroverheen surfen, dat vind ik irritant.
Nee, je hoeft ook niet persé een bericht achter te laten, maar ik wil gewoon weten wie er allemaal in mijn fotoboek gaat gluren (ja, onbedwingbare nieuwsgierigheid), maar dat ben ik maar.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:43 schreef M-I-L-F het volgende:
[..]
Waarom... ik klik ook wel is rond.. ik heb ook niet altijd zin ergens een bericht achter te laten ..
Jij hebt wel grappige reacties in je foboquote:PsyCha jij bent gaaf!
Ben je echt een vrouwke?
"Dude, geef mij die Playboy!" @ 2:40
Kindervriend Gepost op 08-08-2006 om 12:05 Tilburg boven fallus.
quote:
Op 08-08-2006 03:22 schreef PsyCha
[..]
nee, dat is een foto van mijn zusje.
Niet!
Mail me je MSN want ik heb met jou een hartig woordje te wisselen!
Goed plan!quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:47 schreef PsyCha het volgende:
nu ga ik lekker gluren in Rio's fotoboek en GEEN berichtje achterlaten![]()
haha, ik weet.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:51 schreef XiChico het volgende:
[..]
Jij hebt wel grappige reacties in je fobo![]()
Punt 1 heb je helemaal gelijk in.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:35 schreef clowncloon het volgende:
1) nee rio, wat je eigenlijk bedoelt te zeggen is dat je WILT dat er mooie meisjes geile plaatjes posten in het fotoboek. 2) Eigenlijk komt het erop neer dat je een gefrustreerde puber bent en komt dan met lame excuse topic aanzetten. Kortom...get a life. Users bepalen zelf wel wat voor pica's ze in hun photobook proppen. Ciao
Dat maakt me dus helemaal geen ene reet uit. Feast your eyes.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 15:47 schreef PsyCha het volgende:
nu ga ik lekker gluren in Rio's fotoboek en GEEN berichtje achterlaten![]()
zoeen feast was het nou ook weer nietquote:Op woensdag 16 augustus 2006 16:21 schreef Rio het volgende:
Dat maakt me dus helemaal geen ene reet uit. Feast your eyes.
Can imagine, maar je miste de sarcastische ondertoon in mijn post vermoed ik.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:03 schreef PsyCha het volgende:
[..]
zoeen feast was het nou ook weer niet![]()
jij de mijne ookquote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:05 schreef Rio het volgende:
[..]
Can imagine, maar je miste de sarcastische ondertoon in mijn post vermoed ik.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |