ik ook nietquote:
Ja, dat komt in de buurtquote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:07 schreef AntonDingeman het volgende:
soort basketbal met rubberen ballen
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:09 schreef AntonDingeman het volgende:
verliezende partij werd geofferd
Dit vind ik een voldoende goed antwoordquote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:08 schreef Grim. het volgende:
Soort van voetballen, maar je mocht niet je voeten of handen gebruiken. De bal moest dan met het lichaam door een hoepel ,die aan de muur was gemonteerd, "geschoten" worden.
Ik dacht al ... het zou sneu voor Grim zijn als ik de punt kreeg.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:10 schreef EricusMaximus het volgende:
[..]
Dit vind ik een voldoende goed antwoord
Grim +1
De sport heet Tlachtli
Ook Ter Zake gekeken? De Koersk is waarschijnlijk gezonken door een Amerikaanse torpedo-trefferquote:
Juist, de krokodil was een satirisch tijdschrift.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:19 schreef AntonDingeman het volgende:
Oh nee, Krokodil was juist een illegale krant, De Waarheid dan?
Ja, erg interessante docu. Alleen jammer dat Smith de voorkant had weggesneden.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:17 schreef EricusMaximus het volgende:
[..]
Ook Ter Zake gekeken? De Koersk is waarschijnlijk gezonken door een Amerikaanse torpedo-treffer
Echt een leuke documentaire.
.
jawelquote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:27 schreef EricusMaximus het volgende:
Liechtenstein? Roy
shit zo heet hij niet
Je komt er wel.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 17:33 schreef AntonDingeman het volgende:
"De Golf" van ... iets met een H
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |