Volgens mij zijn alle modellen wel redelijk van London City.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:37 schreef NiteSpeed het volgende:
London City moet voor zijn geld heel goed zijn heb ik gehoord ja. In ieder geval de hollow-body's. Liever een LC dan een Squier.
Ze heersen.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:32 schreef StephanL het volgende:
Iemand ervaring met London City gitaren? schijnen voor het geld goed te spelen.
Die heb ik ook, en hij heerst. Het is een mexicaanse fender alleen betaal je niet voor de decal op de headstock maar voor de elektronica en het hout.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:32 schreef StephanL het volgende:
Ben aan het twijfelen of ik een Spitfire II zal halen en dan later een Amerikaande Fender Strat.
Ik heb laatst een London City Telecaster (Comet I) gekocht voor maar 215 euroquote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:32 schreef StephanL het volgende:
Avond
Iemand ervaring met London City gitaren? schijnen voor het geld goed te spelen. Ben aan het twijfelen of ik een Spitfire II zal halen en dan later een Amerikaande Fender Strat. Of tweede optie een Mexicaanse Fender en het daarbij laten.
Wil dus ooit een FenderSpeel bijna een jaartje gitaar en wil mij voornamelijk richten op blues en rock muziek.
www.jic.nl importeur.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:30 schreef imported_sphinx het volgende:
heeft London City ook een website? ik vind er geen namelijk.
btw: wel cool dat ze hun modellen naar britse WWII vliegtuigen noemen
Heb wel gitaarles, dus zo slecht ben ik nu ook weer nietquote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:28 schreef Thomzzzzz het volgende:
[..]
Ik heb laatst een London City Telecaster (Comet I) gekocht voor maar 215 euroen hij bevalt erg goed, hij klinkt goed, hij speelt fijn... zeker voor dit geld helemaal niets op aan te merken... Ik zou eerst een LC kopen, dan eens een beetje gaan leren gitaarspelen, want na 1 jaar kun je dat nog niet echt waarschijnlijk (no offence), en dan eens gaan uitzoeken wat je echt wil, luisteren, spelen, voelen... niet zozeer beoordelen op "ik wil een Amerikaan"... niet alle Amerikanen zijn slecht, soms heb je meer mazzel met een goedkopere Mexicaan of zelf een Japanner ofzo...
Was ook niet van plan om meteen 1000 euro uit te geven. Eerst een London City of Fender uit Mexico.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:36 schreef Thomzzzzz het volgende:
Niet goed genoeg om gelijk om een gitaar van 1000 euro te gaan spelen... je snapt wel wat ik bedoel... maar ik speel zelf al zo'n 10 jaar, en ik heb toch een L.C. gekocht, omdat ik em voor de prijs wel erg leuk vind!
voor rond het kampvuur?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:34 schreef no1uknow het volgende:
Ik ga morgen naar een festival (nee niet Lowlands) en weet iemand nog leuke meezing liedjes (engels of nederlands) met een beetje makkelijke akkoorden die ik ff moet meenemen (ff uitprinten enzo)?
BVD
Ik heb een rarretje voor je met 30 leuke meezingers.quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:34 schreef no1uknow het volgende:
Ik ga morgen naar een festival (nee niet Lowlands) en weet iemand nog leuke meezing liedjes (engels of nederlands) met een beetje makkelijke akkoorden die ik ff moet meenemen (ff uitprinten enzo)?
BVD
Ik wil ooit ook een Fenderquote:Op woensdag 16 augustus 2006 19:32 schreef StephanL het volgende:
Wil dus ooit een FenderSpeel bijna een jaartje gitaar en wil mij voornamelijk richten op blues en rock muziek.
Zijn die Japannertjes ook goed van Fender? ik dacht dat Mexico en Amerika de beste Fenders maakte?quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:43 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Ik wil ooit ook een Fender
Het liefst een USA en misschien een Japanner als backup ofzo!
En Fender versterker erbij lijkt me helemaal gaaf
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:42 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Ik heb een rarretje voor je met 30 leuke meezingers.
Je kan hem ontvangen door 5¤ over te maken op rekening nummer 9467885
Dankquote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:48 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Ja hoi, nu niet meer zeuren ja!
http://zooi.guitarist.nl/gitaarboek.rar
quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:43 schreef guitarist.nl het volgende:
[..]
Ik wil ooit ook een Fender
Het liefst een USA en misschien een Japanner als backup ofzo!
En Fender versterker erbij lijkt me helemaal gaaf
Over het algemeen:quote:Op woensdag 16 augustus 2006 20:44 schreef StephanL het volgende:
[..]
Zijn die Japannertjes ook goed van Fender? ik dacht dat Mexico en Amerika de beste Fenders maakte?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |